Ποιοί πέρασαν Ιωάννινα;

βερονικη

Νεοφερμένος

Η βερονικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ!απο οτι εχω καταλαβει ειναι σαν "καλων τεχνων"...και εψαχνα κατι πιο πολυ σαν ιστορια της τεχνης!σπουδαζω κοινονιωλογια και θελω να κανω κατι που να εχει σχεση με τεχνες(που και αυτη η σχολη οπως την παρουσιαζει στη σελιδα της ειναι τελεια.....αλλα ασε καταλαβα)για να κανω μια ειδικευση του τυπου απεξαρτηση μεσω της τεχνης κλπ...και γενικα εχω μετανιωσει που περασα στην πολη μου και ειπα μηπως κανω εστω και κα8υστερημενα φοιτητικη ζωη;).....απο μουσικη μου αρεσουν πιο πολυ ροκ μπαρακια που εχω μα8ει οτι εχει πολλα!εσυ απο που εισαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ!απο οτι εχω καταλαβει ειναι σαν "καλων τεχνων"...και εψαχνα κατι πιο πολυ σαν ιστορια της τεχνης!σπουδαζω κοινονιωλογια και θελω να κανω κατι που να εχει σχεση με τεχνες(που και αυτη η σχολη οπως την παρουσιαζει στη σελιδα της ειναι τελεια.....αλλα ασε καταλαβα)για να κανω μια ειδικευση του τυπου απεξαρτηση μεσω της τεχνης κλπ...και γενικα εχω μετανιωσει που περασα στην πολη μου και ειπα μηπως κανω εστω και κα8υστερημενα φοιτητικη ζωη;).....απο μουσικη μου αρεσουν πιο πολυ ροκ μπαρακια που εχω μα8ει οτι εχει πολλα!εσυ απο που εισαι?

Εϊ, δεν ξέρω, μπορεί και να είναι αυτό που θες. Δες τα μαθήματα και θα καταλάβεις υποθέτω.
Κοίτα, κυριαρχεί η τρεντοκατάσταση εδώ, με Privilege και Venue αλλά και bujukia να έχουν την πρώτη θέση, αλλά υπάρχουν και πολλά καλά μαγαζιά για ροκ/μεταλ/αλτέρνατιβ καταστάσεις. Υπάρχει και το babydolls για kinky καταστάσεις:P Νταξ η έξοδος δεν είναι πρόβλημα πιστεύω, έλα μια εκδρομή για κανα 3ημερο εδώ και θα δείς μόνη σου αν αρέ ή δεν αρέ. Έχει και πολύ συχνά live :P
Από Λάρσα είμαι εγώ, αλλά σπουδάζω Γιαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βερονικη

Νεοφερμένος

Η βερονικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εϊ, δεν ξέρω, μπορεί και να είναι αυτό που θες. Δες τα μαθήματα και θα καταλάβεις υποθέτω.
Κοίτα, κυριαρχεί η τρεντοκατάσταση εδώ, με Privilege και Venue αλλά και bujukia να έχουν την πρώτη θέση, αλλά υπάρχουν και πολλά καλά μαγαζιά για ροκ/μεταλ/αλτέρνατιβ καταστάσεις. Υπάρχει και το babydolls για kinky καταστάσεις:P Νταξ η έξοδος δεν είναι πρόβλημα πιστεύω, έλα μια εκδρομή για κανα 3ημερο εδώ και θα δείς μόνη σου αν αρέ ή δεν αρέ. Έχει και πολύ συχνά live :P
Από Λάρσα είμαι εγώ, αλλά σπουδάζω Γιαν.
ναι αλλα μου λες οτι κανουν καταληψη γιατι το πτυχιο δεν τους κατοχυρωνει φανταζομαι...στο περιπου!καλη φαση τα γιαννενα εχω ξαναερθει αλλα οχι σαν φοιτητρια...σιγουρα καλα 8α περασω αλλα πως θα μαθω περισσοτερα για το τμημα που με νοιαζει?????????σε ευχαριστω πολυ πολυ πολυ παντως!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
ναι αλλα μου λες οτι κανουν καταληψη γιατι το πτυχιο δεν τους κατοχυρωνει φανταζομαι...στο περιπου!καλη φαση τα γιαννενα εχω ξαναερθει αλλα οχι σαν φοιτητρια...σιγουρα καλα 8α περασω αλλα πως θα μαθω περισσοτερα για το τμημα που με νοιαζει?????????σε ευχαριστω πολυ πολυ πολυ παντως!:thanks:

Η κατάληψη πρέπει να έχει λήξει τώρα και λογικά θα τους δώσουν τα δικαιώματα αλλά νταξ, και στην καλών τεχνών ξέρω γω κάνουν καταλήψεις γιατί ούτε αυτοί είναι ευχαριστημένοι με τα δικαιώματα που τους δίνονται.
Εδώ μπήκες?
Αν θες πες μου και συγκεκριμένα ερωτήματα που έχεις και όταν ανέβω Γιάννενα σε λίγες μέρες θα ρωτήσω μερικά παιδιά που ξέρω απ'τη σχολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βερονικη

Νεοφερμένος

Η βερονικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ευχαριστω παρα παρα πολυ!ναι εχω μπει και εχω δει.απο απορειες τωρα....αν ξερουν και μπορεις να μαθεις αν κανουν καλα μεταπτυχιακα σε αυτο το τμημα και τι μαθηματα περιπου εχουν σε καθε κατευθυνση γιατι εχει θεωριτικη και εικαστικη(γιατι στο περιπου καταλαβαινω)!καλα με τις καταληψεις δεν εχω προβλημα εννοουσα οτι για να κανουν καταληψη δεν θα ειναι ευχαριστημενοι με "την αξια" ας πουμε του πτυχιου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
ok :p


SLUMDOG MILLIONAIRE RE MOUNIA.

-α, ναί, ίσως θα ήταν καλύτερα κάποιος να κάνει split για θέμα ΠΤΕΤ (πλαστικών τεχνών)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βερονικη

Νεοφερμένος

Η βερονικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Για μεταπτυχιακά δεν ξέρουν και για τα μαθήματα που είπαν κάποια αλλά δε θυμάμαι τώρα ποια :Ρ



δείτε αυτό: https://www.tovima.gr/default.asp?pid=2&artid=262432&ct=1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
παίδες, χαρείτε τον καιρό αυτό όσο μπορείτεεεεεεεε γιατί είναι σπάνιο φαινόμενο για τα γιάννενα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

indrilgon

Νεοφερμένος

Η indrilgon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Παιδία ψάχνω γατουλι στα Γιάννενα και δεν βρίσκω τπτ! Έχει πάρει τπτ το μάτι σας?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Να χαρίζεται ή να τον αγοράσεις ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

indrilgon

Νεοφερμένος

Η indrilgon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Να χαρίζεται ή να τον αγοράσεις ???
Κοίτα αν βρω κάτι σε Νορμάλ τιμή που να μου αρέσει, δεν έχω πρόβλημα να πληρώσω…:) αλλά και αδεσποτακι δεν με χαλάσει….:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Θα ρωτησω μια φιλη μου που της εκαναν παρατηρηση απο την πολυκατοικια 2 μηνες αφοτου πηρε το γατουλη της και θα σου πω αν ενδιαφερεσαι, γιατι ψαχνεται να το δωσει απο οτι μου ειπε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

indrilgon

Νεοφερμένος

Η indrilgon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Θα ρωτησω μια φιλη μου που της εκαναν παρατηρηση απο την πολυκατοικια 2 μηνες αφοτου πηρε το γατουλη της και θα σου πω αν ενδιαφερεσαι, γιατι ψαχνεται να το δωσει απο οτι μου ειπε...

Έπρεπε να είχα γραφτεί νωρίτερα εδώ μου φαίνετε!:P Πως είναι ο γατουλης;:bravo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tunerakos

Νεοφερμένος

Ο Tunerakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά.. Σκέφτομαι να πάω Γιάννενα για να ακολουθήσω την κοπέλα μου που θα περάσει εκεί.. Τα Γιάννενα τι λένε σαν πόλη? Θα είναι όμορφα και θα έχει πράγματα για διασκέδαση ή όχι? Απο φίλους? Φτιάχνεις εύκολα παρέες ή είναι πιο απόμακροι όλοι? Όποιος μπορεί ας με βοηθήσει για να με ξεμπλοκάρει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓιάννηςΞάνθη

Νεοφερμένος

Ο ΓιάννηςΞάνθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Θα σου πω σύμφωνα με τις μαρτυρίες των γνωστών μου. Πάνε, πάνε με 1000 εκτός και αν έχεις αρθρητικά γιατί προφανώς θα έχει κάποια υγρασία παρα πάνω λόγω λίμνης. Πάντως από άποψη φοιτιτηκής ζωης από όσο ξέρω είναι πολύ καλή πόλη. Και πως να μην είναι δηλαδή αφού έχει το 70%-80% των φοιτητών της Θεσ/νίκης αλλά πολύ λιγότερο ντόπιο πληθυσμό. Επίσης έχει ένα από τα πιο καλόδιαρθρωμένα πανεπιστήμια της Ελλάδος. Πάντως... ρε αδερφέ, για μια γκομενα ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

martha

Νεοφερμένος

Η martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
πωσ ειναι η φοιτητικη ζωη στα γιαννενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
πωσ ειναι η φοιτητικη ζωη στα γιαννενα


Τα Γιάννενα είναι πάρα πολυ όμορφη πόλη και πλέον έχει πολλούς φοιτητές αφου έχει σχολές όπως η ιατρική, το παιδαγωγικό,το φιλολογικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Όσοι σπούδασαν ή σπουδάζουν σε άλλες πόλεις (πχ Θεσσαλονίκη) και πήγαν σε φίλους στα Γιάννενα έχουν πει τα καλύτερα! Είναι πολύ ωραία "φοιτητούπολη"!!! Και κυρίως αν μένεις στο κέντρο... Όλοι οι φοιτητές είναι κοντά! :no1:

έτσι όπως τα λέει ο Γιάννης!! Είναι πολύ καλή πόλη για φοιτητές! Και το πανεπιστήμιο θεωρείται κορυφή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
α ρε ο ερωτας.....μαλακία κανεις που επιλεγεις σχολη με αυτο το κριτηριο αλλα και εγω αυτο θα εκανα...!!! :no1::P:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top