Ποιοί θα είναι και πάλι στις Πανελλαδικές του 2010;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Και γω θα δώσω του χρόνου ξανά, μιας και θέλω να πιάσω την Αρχιτεκτονική. Όπως καταλαβαίνετε, δύσκολη κατάσταση αυτή, υψηλότατη βάση, σχέδια.... Ααααχ δε βαριέσαι, δε θα χαθούμε... Την υγειά μας να χουμε...

Φέτος πως τα πηγες στα σχέδια?Είναι τόσο δύσκολα όσο λένε?Για να πιάσεις αρχιτεκτονική θέλει τρελή προσπάθεια όλη τη χρονια imo. -.-


Εγω περυσι εβγαλα 11497 περασα πολιτικων εργων υποδομης αλλα δεν πηγα ..φετος εβγαλα 16102 και τα 2 στο 3ο πεδιο... περναω σε σχολες που μαρεσουν αλλα σκεφτομαι να ξαναδωσω γιατι αυτο που πραγαμτικα θελω δεν το πιανω ... μαζοχισμος?????:lol::lol::lol::D:D:D:D:D:D

Και γω σκέφτομαι για τρίτη φορα αν και περνάω στην πρώτη επιλογή μου.Για ποια σχολη ενδιαφέρεσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
:DΚαι εγω θα παω για τριτη χρονια αν δε μου αρεσει εκει που θα περασω.........
...............................αλλα φτου φτου...ας μη το γρουσουζευω αλλο!!!!:P :lol: Ειμαι και γκαντεμο παναθεμα με....!!!
Σοφία Γιάννενα ή Καλαμάτα δεν θες; Θα πας σε αυτές τις 2,ε; Πάντως πραγματικα μην στενοχωριεσαι τοσο νομίζω θα περασεις Γιάννενα :no1: Στο λέω εγώ που είμαι γουρλής :iagree:. Βέβαια εκεί που θέλω είμαι γρουσούζης :D:D Αλλά αν γινει κατι (που δεν νομίζω) και δωσεις 3 φορά πραγματικά RESPECT. Χαρά στο κουράγιο σου. Όμως είπαμε... Γιάννενα θα περάσεις. Θετική ενέργεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:P Αληθεια εισαι γουρλης.......πρεπει να σε εχω απο κοντα εσενα..:D.
Γιαννενα θελω πιο πολυ ή καπου αλλου που θα μου αρεσει.. Αλλα κυριως Γιαννενα....
:(τωρα αν παω Καλαματα ε... τι να πω...ειναι μακρυα κ ουτε ξερω τι εχει εκει κατω κ δε θα μπορω να πηγαινω καθολου Γιαννενα αλλα αν περασω καπου κοντα θα πηγαινω συνεχεια...
Αντε γουρλη ριξε λιγο τυχη προς τα δω κ εγω θα σε κερασω οτι θες...:drink:
Παντως μη το λες οτι εισαι γρουσουζης εκει που θες...τι ειπαμε? ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ;);)......


Υ.Γ. οχι δε θελω στη Καλαματα πιστευω πως δε θα μου αρεσει...Ειμαι απο Χαλκιδικη κ θα μου φαινεται πως πηγα στη αλλη ακρη της χωρας μη σου πω κ του κοσμου....πολυ μακρυα ρε συ...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
:P Αληθεια εισαι γουρλης.......πρεπει να σε εχω απο κοντα εσενα..:D.
Γιαννενα θελω πιο πολυ ή καπου αλλου που θα μου αρεσει.. Αλλα κυριως Γιαννενα....
:(τωρα αν παω Καλαματα ε... τι να πω...ειναι μακρυα κ ουτε ξερω τι εχει εκει κατω κ δε θα μπορω να πηγαινω καθολου Γιαννενα αλλα αν περασω καπου κοντα θα πηγαινω συνεχεια...
Αντε γουρλη ριξε λιγο τυχη προς τα δω κ εγω θα σε κερασω οτι θες...:drink:
Παντως μη το λες οτι εισαι γρουσουζης εκει που θες...τι ειπαμε? ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ;);)......


Υ.Γ. οχι δε θελω στη Καλαματα πιστευω πως δε θα μου αρεσει...Ειμαι απο Χαλκιδικη κ θα μου φαινεται πως πηγα στη αλλη ακρη της χωρας μη σου πω κ του κοσμου....πολυ μακρυα ρε συ...:(
Ωχ σε καταλαβαίνω... Και εγώ ίσως βρεθώ Πάτρα!!! Θα δείξει... Ο,τι είναι να γίνει θα γίνει. Γουρλής και ματιάζω πολύ. :D Μη στενοχωριέσαι εσένα σε συμπάθησα,δεν εχεις τίποτε να φοβάσαι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
:P Αληθεια εισαι γουρλης.......πρεπει να σε εχω απο κοντα εσενα..:D.
Γιαννενα θελω πιο πολυ ή καπου αλλου που θα μου αρεσει.. Αλλα κυριως Γιαννενα....
:(τωρα αν παω Καλαματα ε... τι να πω...ειναι μακρυα κ ουτε ξερω τι εχει εκει κατω κ δε θα μπορω να πηγαινω καθολου Γιαννενα αλλα αν περασω καπου κοντα θα πηγαινω συνεχεια...
Αντε γουρλη ριξε λιγο τυχη προς τα δω κ εγω θα σε κερασω οτι θες...:drink:
Παντως μη το λες οτι εισαι γρουσουζης εκει που θες...τι ειπαμε? ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ;);)......


Υ.Γ. οχι δε θελω στη Καλαματα πιστευω πως δε θα μου αρεσει...Ειμαι απο Χαλκιδικη κ θα μου φαινεται πως πηγα στη αλλη ακρη της χωρας μη σου πω κ του κοσμου....πολυ μακρυα ρε συ...:(

Αν δεν σου αρέσει η Καλαμάτα καλύτερα μην την δηλώσεις.Το ίδιο λάθος είχα κάνει και γω την πρώτη φορα με την Λάρισα που την μισούσα και τελικά ξανάδωσα.Δεν αξίζει να περάσεις 4 χρονια σε μια πόλη που δεν σου αρέσει.

ΥΓ: Ψιλό άσχετο αλλα τι βαθμό πρόσβασης έχεις? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Θα δηλωσω Καλαματα μονο κ μονο με την ελπιδα να παρω μετεγγραφη στα Γιαννενα (το ξερω εχω κολησει με τα Γιαννενα αλλα τι να κανω:xixi:) ...αλλα μη φανταστεις ακομα ψαχνομαι για το που θα δηλωσω...το ξερω πως δε θα μπορω να ειμαι καπου που δε μου αρεσει...τεσπα..ο Θεουλης να με βοηθησει να περασω Γιαννενα...(αντε παλι τα αναφερα):P
Εχω 15,28....γιατι? παιζει καποιο ρολο κ δε το ξερω?:!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Έχεις ένα προσωπικό μήνυμα :ο

:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@my_07

Νεοφερμένος

Η @my_07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Οh my God. 3η φορα;;; Πραγματικά θαυμάζω το κουράγιο σου... Δεν θα αντεχα καθόλου. Μπράβο σου. όμως δεν μας είπες,τι πραγματικά θελεις;
Κτηνιατρικη!!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::no1::no1::no1::no1:
Ετσι οπως εκανα το μηχανογραφικο περναω φυσικοθεραπεια θεσσαλονικης που ειναι πολυ καλη σχολη.. αλλα επειδη ειμαι αρκετα τρελη ..σκεφτομαι ακομα να δωσω κ 3η φορα...που θα μου παει θα τα πιασω τα 18406????:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@my_07

Νεοφερμένος

Η @my_07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Φέτος πως τα πηγες στα σχέδια?Είναι τόσο δύσκολα όσο λένε?Για να πιάσεις αρχιτεκτονική θέλει τρελή προσπάθεια όλη τη χρονια imo. -.-




Και γω σκέφτομαι για τρίτη φορα αν και περνάω στην πρώτη επιλογή μου.Για ποια σχολη ενδιαφέρεσαι?

Κτηνιατρικη.... εσυ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Στατιστική στο Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών αλλα αν ανεβεί 900+ μόρια και την χάσω πραγματικά μετά από αυτήν την σχολη το χάος. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@my_07

Νεοφερμένος

Η @my_07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Στατιστική στο Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών αλλα αν ανεβεί 900+ μόρια και την χάσω πραγματικά μετά από αυτήν την σχολη το χάος. :/

Α καταλαβα .. την σκεφτομουν κ γω αλλα τελικα δηλωσα 3και 4ο πεδιο.. δεν νομιζω να ανεβει τοσο.. καλη επιτυχια!!!!!:):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Απλά από περιέργεια, οι γονείς σας τί γνώμη έχουν για την επιλογή σας να ξαναδώσετε??
Γιατί οι δικοί μάλλον το θεωρούν μια τρέλα κι ας μην μου είπαν όχι :D
Για την ακρίβεια η μάνα μου το χαρακτήρισε σαν "να πέσεις από ουρανοξύστη και να σταθείς όρθια", αλλά έχω μπει σε φάση που ακούω μόνο εμένα :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
ρε παιδια και τριτη φορα????ελεοςςςςςςςςςςςςςςς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lolek

Νεοφερμένος

Ο lolek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
ρε παιδια και τριτη φορα????ελεοςςςςςςςςςςςςςςς

για τρίτη φορά πέρα από θέληση πρέπει να έχεις και γερά κάκαλα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@my_07

Νεοφερμένος

Η @my_07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
για τρίτη φορά πέρα από θέληση πρέπει να έχεις και γερά κάκαλα :D

Ναι οντως... δεν ξερω ακομα μαλλον δεν θα ξαναδωσω ..οσον αφορα τους γονεις στη μητερα μου που το ανεφερα δεν μου ειπε κατι .... τι να πει κ αυτη.. !!!!!!!:D:D:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΟΥΝΕΛΑΚΙ

Νεοφερμένος

Η ΚΟΥΝΕΛΑΚΙ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
παιδια... και εγω λεω να ξανα δωσω για 3η φορα...:( πικρα! περναω καπου αλλα οχι εκει που θελω. τα ειδικα μαθηματα με καψανε! αλλα πιστευω οτι ειναι πολυ σημαντικο να προσπαθουμε για τους στοχους και τα θελω μας οσο προσπαθεια και αν χρειαζεται! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@my_07

Νεοφερμένος

Η @my_07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
παιδια... και εγω λεω να ξανα δωσω για 3η φορα...:( πικρα! περναω καπου αλλα οχι εκει που θελω. τα ειδικα μαθηματα με καψανε! αλλα πιστευω οτι ειναι πολυ σημαντικο να προσπαθουμε για τους στοχους και τα θελω μας οσο προσπαθεια και αν χρειαζεται! :no1:
:no1::no1:συμφωνω!!!!!!! τι θελεις να περασεις αν επιτρεπεται?κ τι περνας φετος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
ρε παιδια πατε καλα?συνελθετε.αφου βλεπετε δεν τα καταφερατε ουτε με την 1 ουτε με την 2.κατσε στα αυγα σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@my_07

Νεοφερμένος

Η @my_07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
ρε παιδια πατε καλα?συνελθετε.αφου βλεπετε δεν τα καταφερατε ουτε με την 1 ουτε με την 2.κατσε στα αυγα σας

χαχαχα!!!!εγω θα κατσω τελικα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
και εγω εδωσα 2 φορα και τα καταφερα.αλλα τριτη ειναι παραλογο.χανονται χρονια τσαμπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top