Ποιοί θα είναι και πάλι στις Πανελλαδικές του 2010;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
για μενα ξαναδωσε χωρις 2 σκεψη
απλα να ξερεις οτι θελει πολυ διαβασμαααααααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
για μενα ξαναδωσε χωρις 2 σκεψη
απλα να ξερεις οτι θελει πολυ διαβασμαααααααααααααααα
Αν δεν περασω φετος σιγουρα θα ξαναδωσω!!!!:)
Δεν ειναι οτι δε διαβασα ολη τη χρονια... ισα ισα ειναι πολυ καλα προετοιμασμενος φετος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sani_boy

Νεοφερμένος

Ο sani_boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
παιδια εγω εβγαλα περιπου 500μορια λιγοτερο απτη σχολη μου.14200 εβγαλα. αν ξαναδωσω του χρονου με λιγο περισσοτερο διαβασμα θα μπορω να ειμαι σιγουρος οτι θα την πιασω του χρονου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
παιδια εγω εβγαλα περιπου 500μορια λιγοτερο απτη σχολη μου.14200 εβγαλα. αν ξαναδωσω του χρονου με λιγο περισσοτερο διαβασμα θα μπορω να ειμαι σιγουρος οτι θα την πιασω του χρονου?
Ναι γιατι οχι ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sani_boy

Νεοφερμένος

Ο sani_boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
πρακτικα ναι αλλα σιγουρα θα βγαλω περισσοτερα η καλυτερα να βρω καμια σχολη που δεν μαρεσει κιολας και να αφησω τις πανελληνιες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
πρακτικα ναι αλλα σιγουρα θα βγαλω περισσοτερα η καλυτερα να βρω καμια σχολη που δεν μαρεσει κιολας και να αφησω τις πανελληνιες?
Σιγουρο δεν ειναι τιποτα (αν το καλο σκεφτεις). Προς θεου μην πας σε σχολη που δεν σε ενδιαφερει θα το μετανιωσεις πικρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
sani _boy Εγω λεω να ξανα δωσεις χωρις δευτερη σκεψη. Αν δεν περνας σε σχολη που να σου αρεσει τοτε γιατι να μη δωσεις? Δεν εχεις να χασεις κατι για ενα χρονο ακομα που θα κατσεις να διαβασεις. Πιο πολλα θα χασεις αν πας καπου που να μη σου αρεσει μονο κ μονο για να πεις οτι πηγες σε μια σχολη. Καλο κουραγιο , υπομονη κ χωρις αγχος αν αποφασισεις να ξανα δωσεις!!!:no1:
eco-warrior αν τελικα αποφασισεις να ξανα δωσεις θα ειναι η δευτερη ή η τριτη φορα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
sani _boy Εγω λεω να ξανα δωσεις χωρις δευτερη σκεψη. Αν δεν περνας σε σχολη που να σου αρεσει τοτε γιατι να μη δωσεις? Δεν εχεις να χασεις κατι για ενα χρονο ακομα που θα κατσεις να διαβασεις. Πιο πολλα θα χασεις αν πας καπου που να μη σου αρεσει μονο κ μονο για να πεις οτι πηγες σε μια σχολη. Καλο κουραγιο , υπομονη κ χωρις αγχος αν αποφασισεις να ξανα δωσεις!!!:no1:
eco-warrior αν τελικα αποφασισεις να ξανα δωσεις θα ειναι η δευτερη ή η τριτη φορα?

Αν δεν περασω θα ειναι η τριτη συνεχομενη φορα :jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Αν δεν περασω θα ειναι η τριτη συνεχομενη φορα :jumpy::jumpy:
Σε καταλαβαινω....Κ εγω το σκεφτομαι λιγουλακι να δωσω κ εγω για τριτη συνεχομενη χρονια...Αντε να δουμε...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Εσείς που έχετε ξαναδώσει πιστεύετε πως χρειάζεται φροντιστήριο και τη 2η χρονιά;; Γιατί εγώ μάλλον θα ξαναδώσω...

Μαθματικά ίσως κάνω αλλά ΑΟΔΕ, ΑΕΠΠ κλπ δε θέλω να ξανακάνω αφού τα έχω κάνει. Ασκ΄σεις θα ύνω και διαγωνίσματα θα κάνω αλλά στν παράδοση δε θέλω να είμαι...

Εσείς τι λέτε;;; Θα με βοηθούσε η γνώμη σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Εσείς που έχετε ξαναδώσει πιστεύετε πως χρειάζεται φροντιστήριο και τη 2η χρονιά;; Γιατί εγώ μάλλον θα ξαναδώσω...

Μαθματικά ίσως κάνω αλλά ΑΟΔΕ, ΑΕΠΠ κλπ δε θέλω να ξανακάνω αφού τα έχω κάνει. Ασκ΄σεις θα ύνω και διαγωνίσματα θα κάνω αλλά στν παράδοση δε θέλω να είμαι...

Εσείς τι λέτε;;; Θα με βοηθούσε η γνώμη σας!
Κοιτα εγω ειμαι θεωρητικη κ ετσι δε ξερω αν στα μαθηματα που λες χρειαζεται να κανεις παλι φροντιστηριο ή να μη κανεις. Εγω παντως ειχα κανει σε ολα παλι!! Αλλα κοιτα εξαρταται κ απο τα κενα σου, αν δλδ σε ενα μαθηαμα εχεις κενα τοτε εγω σου λεω να κανεις φροντιστηριο σε αυτο το μαθημα που εχεις κενα. Αν τωρα πιστευεις πως δεν εχεις κ οτι ειχες διαβασει πολυ φετος απλα δεν σταθηκες κ πολυ τυχερος τοτε μη κανεις φροντιστηριο γιατι σιγουρα θα μπορεις κ μονος σου. ΑΑΑ....κ κατι αλλο, αν εισαι ατομο που καθεται απο μονος του να διαβασει χωρις να τον πιεζουν ολη την ωρα οι αλλοι τοτε μη κανεις αλλα αν εισαι απο αυτους που λενε ''Ε..μωρε σε λιγο θα διαβασω'' κ τα αφηνεις συνεχεια τοτε κανε φροντιστηριο γιατι το φροντιστηριο θα σε βαλει σε ενα προγραμμα κ εσυ θα εισαι υποχρεωμενος να το ακολουθησεις κ ετσι δεν θα αφηνεις κενα!!! Αυτα ειχα ν σου πω εγω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Εσείς που έχετε ξαναδώσει πιστεύετε πως χρειάζεται φροντιστήριο και τη 2η χρονιά;; Γιατί εγώ μάλλον θα ξαναδώσω...

Μαθματικά ίσως κάνω αλλά ΑΟΔΕ, ΑΕΠΠ κλπ δε θέλω να ξανακάνω αφού τα έχω κάνει. Ασκ΄σεις θα ύνω και διαγωνίσματα θα κάνω αλλά στν παράδοση δε θέλω να είμαι...

Εσείς τι λέτε;;; Θα με βοηθούσε η γνώμη σας!

Νομιζω οτι ειναι αναγκαιο το φροντιστηριο και τη δευτερη χρονια!!
Αν τωρα εισαι βεβαιος οτι μπορεις να προετοιμαστεις χωρις βοηθεια σε καποια μαθηματα μην πας φροντιστηριο (για τα μαθηματα αυτα):)
-----------------------------------------
Κοιτα εγω ειμαι θεωρητικη κ ετσι δε ξερω αν στα μαθηματα που λες χρειαζεται να κανεις παλι φροντιστηριο ή να μη κανεις. Εγω παντως ειχα κανει σε ολα παλι!! Αλλα κοιτα εξαρταται κ απο τα κενα σου, αν δλδ σε ενα μαθηαμα εχεις κενα τοτε εγω σου λεω να κανεις φροντιστηριο σε αυτο το μαθημα που εχεις κενα. Αν τωρα πιστευεις πως δεν εχεις κ οτι ειχες διαβασει πολυ φετος απλα δεν σταθηκες κ πολυ τυχερος τοτε μη κανεις φροντιστηριο γιατι σιγουρα θα μπορεις κ μονος σου. ΑΑΑ....κ κατι αλλο, αν εισαι ατομο που καθεται απο μονος του να διαβασει χωρις να τον πιεζουν ολη την ωρα οι αλλοι τοτε μη κανεις αλλα αν εισαι απο αυτους που λενε ''Ε..μωρε σε λιγο θα διαβασω'' κ τα αφηνεις συνεχεια τοτε κανε φροντιστηριο γιατι το φροντιστηριο θα σε βαλει σε ενα προγραμμα κ εσυ θα εισαι υποχρεωμενος να το ακολουθησεις κ ετσι δεν θα αφηνεις κενα!!! Αυτα ειχα ν σου πω εγω...:P
:iagree::iagree: Σωστοοοοο !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

overthirty

Νεοφερμένος

Η overthirty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Εγω ειμαι 32 και ενα ωραιο πρωινο του Ιανουαριου ξυπναω και λεω...θα δωσω πανελληνιες:lol: και ξεκινησα... χαλαρα απιστευτες κοπανες στο φροντιστηριο:D Εφτασε και η ωρα της κρισης... εβγαλα 14600 και μαλλον περναω γερμανικη φιλολογια.Αλλα δεν ξερω εθιστηκα τωρα και λεω να ξαναδωσω καμια αλλη σχολη...:lol: εχει να πεσει γελιο:PΔεν μπορω ρε παιδι ειμαι πια εθισμενη:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Εγω ειμαι 32 και ενα ωραιο πρωινο του Ιανουαριου ξυπναω και λεω...θα δωσω πανελληνιες:lol: και ξεκινησα... χαλαρα απιστευτες κοπανες στο φροντιστηριο:D Εφτασε και η ωρα της κρισης... εβγαλα 14600 και μαλλον περναω γερμανικη φιλολογια.Αλλα δεν ξερω εθιστηκα τωρα και λεω να ξαναδωσω καμια αλλη σχολη...:lol: εχει να πεσει γελιο:PΔεν μπορω ρε παιδι ειμαι πια εθισμενη:thanks:
Πω πω τι παθαινει ο ανθρωπος:lol: Τελικα ειναι επικυνδυνες οι πανελλαδικες :P:P

αντε να απεξαρτηθεις τωρα...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

afroula

Νεοφερμένος

Η afroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ποσο εβγαλες?τι κατευθηνση?

11986.. κ διαβαζα φαντασου να μη διαβαζα:'(θεωριτικη...περιμενω τισ βασεισ μηπωσ μπω κοινωνικη θεολογια κ τ χρονου παλι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παναγιώτης_Σ

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θράκης και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Και γω θα δώσω του χρόνου ξανά, μιας και θέλω να πιάσω την Αρχιτεκτονική. Όπως καταλαβαίνετε, δύσκολη κατάσταση αυτή, υψηλότατη βάση, σχέδια.... Ααααχ δε βαριέσαι, δε θα χαθούμε... Την υγειά μας να χουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Και γω θα δώσω του χρόνου ξανά, μιας και θέλω να πιάσω την Αρχιτεκτονική. Όπως καταλαβαίνετε, δύσκολη κατάσταση αυτή, υψηλότατη βάση, σχέδια.... Ααααχ δε βαριέσαι, δε θα χαθούμε... Την υγειά μας να χουμε...

That's the spirit. Έτσι να γινόμαστε πολλοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@my_07

Νεοφερμένος

Η @my_07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Εγω περυσι εβγαλα 11497 περασα πολιτικων εργων υποδομης αλλα δεν πηγα ..φετος εβγαλα 16102 και τα 2 στο 3ο πεδιο... περναω σε σχολες που μαρεσουν αλλα σκεφτομαι να ξαναδωσω γιατι αυτο που πραγαμτικα θελω δεν το πιανω ... μαζοχισμος?????:lol::lol::lol::D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Εγω περυσι εβγαλα 11497 περασα πολιτικων εργων υποδομης αλλα δεν πηγα ..φετος εβγαλα 16102 και τα 2 στο 3ο πεδιο... περναω σε σχολες που μαρεσουν αλλα σκεφτομαι να ξαναδωσω γιατι αυτο που πραγαμτικα θελω δεν το πιανω ... μαζοχισμος?????:lol::lol::lol::D:D:D:D:D:D
Οh my God. 3η φορα;;; Πραγματικά θαυμάζω το κουράγιο σου... Δεν θα αντεχα καθόλου. Μπράβο σου. όμως δεν μας είπες,τι πραγματικά θελεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:DΚαι εγω θα παω για τριτη χρονια αν δε μου αρεσει εκει που θα περασω.........
...............................αλλα φτου φτου...ας μη το γρουσουζευω αλλο!!!!:P :lol: Ειμαι και γκαντεμο παναθεμα με....!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top