Ποιες βάσεις με αφορούν;

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Καλησπέρα. Ήθελα να ρωτήσω το εξής. Έδωσε ένας μαθητής πέρσι πανελλήνιες και πέρασε σε ένα τμήμα που δεν τον ενδιαφέρει. Ξαναέδωσε φέτος, σαν απόφοιτος. Οι βάσεις που θα αφορούν εκείνον φέτος, θα είναι το 90% ΓΕΛ ή το 10% ΓΕΛ;
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Θα είναι το 10% ΓΕΛ (6% για την περίπτωση του ατόμου που έδωσε πέρυσι και 4% για το 2018)
 

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Ξαναέδωσε εξετάσεις ή κράτησε τους βαθμούς από πέρσι;
Εάν έδωσε εξετάσεις, τον αφορά το 90% των θέσεων.
Εάν κράτησε τους βαθμούς, ισχύει ό,τι είπε ο Viedo.
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.

nicole1982

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nicole1982 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Γαλλικής Γλώσσας & Φιλολογίας (Αθήνα). Έχει γράψει 299 μηνύματα.
Καλησπέρα. Ήθελα να ρωτήσω το εξής. Έδωσε ένας μαθητής πέρσι πανελλήνιες και πέρασε σε ένα τμήμα που δεν τον ενδιαφέρει. Ξαναέδωσε φέτος, σαν απόφοιτος. Οι βάσεις που θα αφορούν εκείνον φέτος, θα είναι το 90% ΓΕΛ ή το 10% ΓΕΛ;
Καλησπέρα! Αν έδωσε εξετάσεις με το νέο σύστημα τότε ανήκει στο 90%, αν έδωσε με το παλιό τότε ανήκει στο ποσοστό που έχει ορίσει το υπουργείο για τους αποφοίτους που έδωσαν με το παλιό και τέλος αν απλώς κατέθεσε μηχανογραφικό χωρίς να δώσει εξετάσεις τότε ανήκει στο 10%.
 

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Έδωσε εξετάσεις αλλά με το παλιό σύστημα όχι με το καινούργιο. Έχει οριστεί κάπου πόσο ποσοστό των θέσεων θα αφορούν αυτά τα παιδιά;
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
9.51% των θέσεων των συνολικών.
 

maria20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Με 15270 στο τριτο πεδιο και 15600 στο πρωτο τι πιθανοτητες πιστευετε πως εχω να περασω με το 6% ή το 4% την επομενη χρονια εργοθεραπεια παδα ή κοινωνικη εργασια?
 

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Μπορείς να μου στείλεις κάποιο link που το λέει επίσημα ? Ευχαριστώ πολύ!!
 

jim2015

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jim2015 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Με 15270 στο τριτο πεδιο και 15600 στο πρωτο τι πιθανοτητες πιστευετε πως εχω να περασω με το 6% ή το 4% την επομενη χρονια εργοθεραπεια παδα ή κοινωνικη εργασια?
Μαρια αυτο εξαρταται ποσοι θα κανουν του χρονου 10%.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Έδωσε εξετάσεις αλλά με το παλιό σύστημα όχι με το καινούργιο. Έχει οριστεί κάπου πόσο ποσοστό των θέσεων θα αφορούν αυτά τα παιδιά;
9.51% των θέσεων απο το 90%
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εάν έδωσε εξετάσεις
Εάν κράτησε τους βαθμούς

Αυτό που είπε ο Dume.

Αν έδωσε εξετάσεις με το νέο σύστημα
αν έδωσε με το παλιό
αν απλώς κατέθεσε μηχανογραφικό χωρίς να δώσει εξετάσεις

Και αν η γιαγιά μου είχε καρούλια, θα ήταν πατίνι!


Μην μου δίνετε σημασία, έχω λαλήσει!
 
Top