Ποια ταινία σας στοίχειωσε για πάντα;

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Εεεεμ, τα θέλει κι εσένα ο .....:P

Tην ειδα την Καταρα.:D
Επρεπε να συμβουλευτω και την Βικιπαιδεια ομως για να καταλαβω τι στο καλο γινοταν.
Δεν ξετρελαθηκα ομως. Συμπαθητικη ηταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Εγω θυμαμαι οταν ειχα δει πρωτη φορα το SAW.
Με το μαξιλαρι ανα χείρας...

Εγω με ενα βιβλιο αγγλικων;)(ηταν πανω στο γραφειο:P)
κ σε καθε :scared:τρομακτικη σκηνη:scared:
εβαζα το βιβλιο στο προσωπο μου:wow:

τραυμα μου εχει μεινει
επισης εχω δει την νεκρικη σιγη(ή σιωπη?)
κ το Αυτο:emm:...την καταρα οχι ακομη,προσεχως....:ntomata:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eγω παντως δεν ξερω αλλα με ενα θριλερ εχω δεθει παρα πολυ.
Με το αρωμα.
Αυτο σου αφηνε και ενα πεπλο μυστηριου απο πίσω.
Και ειδικα το τελος ηταν ολα τα λεφτα...
:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Εγω θυμαμαι οταν ειχα δει πρωτη φορα το SAW.
Με το μαξιλαρι ανα χείρας...:P
Στο τελος του πρωτου saw ειχα μεινει μαλ@ακας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Το saw ηταν χαλαρα ξοδεμα χρονου και λεφτων. Γιατι τη νοικιασαμε κι ολας.
Τι μπουρδα ξεγυρισμενη.

Με την σιωπη των αμνων μετα για καμια βδομαδα οταν εμπαινα σε ενα σκοτεινο δωματιο τσεκαρα τις γωνιες παντα. Μηπως πεταχτει ο ΜπαφαλοΜπιλ και παρει το δερμα μου να το καμει παλτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Το saw ηταν χαλαρα ξοδεμα χρονου και λεφτων. Γιατι τη νοικιασαμε κι ολας.
Τι μπουρδα ξεγυρισμενη.

Με την σιωπη των αμνων μετα για καμια βδομαδα οταν εμπαινα σε ενα σκοτεινο δωματιο τσεκαρα τις γωνιες παντα. Μηπως πεταχτει ο ΜπαφαλοΜπιλ και παρει το δερμα μου να το καμει παλτο.
:D:D:D τι ανωμαλος και αυτος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Εμένα με καλό τρόπο. Τα Γκούνις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εμένα με καλό τρόπο. Τα Γκούνις.

Εκεινα τα τερατακια που πολλαπλασιαζοταν λες και τα εχει παιξει ισα με 10 φορες στον ΑΝΤ1?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Όχι. Αυτά ήταν τα γκρέμνιλς. Εγώ λέω αυτό:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
K εμένα το it ήταν η χειρότερή μου...πραγματικά δν θέλω να ξαναδώ κλόουν από τότε!!φοβάμαι!!!:Pτότε που την είχα δει,μετά για κάποιες μέρες δεν κοιμόμουν το βράδυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Προσωπικά, δε χρειάστηκε να δω καμιά ταινία για να σιχαθώ τους κλόουν. Είναι απαίσιοι από φυσικού τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
το φαινομενο της πεταλουδας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daniel10

Νεοφερμένος

Ο daniel10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
To xορευονταs με τουs λυκουs
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
ΑΤΣΑ ΑΤΣΑ........ πετυχα λαβρακι..:P
:zilia:
4 χρονια στα Γιαννενα ελπιζω να μου δανεισεις καμια φρικιαστικη, ψυχολογικη ταινια... :D


Καλε το εχω δει και εγω το αυτο... τωρα το θυμηθηκα :wow:

Ναι θα σου δανεισω μην αγχωνεσαι. Άμα συναντηθούμε γιατί τα τει με τα αει εχουν και μια απόσταση....... Θα μου πεις θα κανονίσουμε:):):)

"Το "Αυτό"" πάντως φοβεερό δε συμφωνείς;
-----------------------------------------
Τώρα θυμήθηκα και ένα επεισοδιο στις ανατριχίλες με κάτι σκουλήκια.. Πωπω τρομερό ακόμα τις συχαινομαι.
Α και κάτι επεισόδια στη "Πακίτα". Εκεί με τη συγγραφεα-δολοφόνο και το Σαντιάγο Οσόρνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Πάντως μία μου είχε κόψει το αίμα. Ούτε θυμάμαι ποια ήταν ή πώς λεγόταν αλλά είχε σχέση με κάτι αράχνες που σκότωναν ανθρώπους και μετά πήγαν ένα πτώμα στις ΗΠΑ κι εκεί άνοιξαν το φέρετρο και απελευθερώθηκαν αυτές οι δηλητηριώδεις αράχνες και σκότωναν τον κοσμάκη. Είχα μια φοβία με τις αράχνες για καμιά πενταετία αν και τώρα μου έχει περάσει σε μεγάλο βαθμό μολονότι με ανατριχιάζουν ακόμη κάπως (ο τρόπος που περπατούν...)


To Arachnofobia λες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ναι θα σου δανεισω μην αγχωνεσαι. Άμα συναντηθούμε γιατί τα τει με τα αει εχουν και μια απόσταση....... Θα μου πεις θα κανονίσουμε:):):)

"Το "Αυτό"" πάντως φοβεερό δε συμφωνείς;
-----------------------------------------
Τώρα θυμήθηκα και ένα επεισοδιο στις ανατριχίλες με κάτι σκουλήκια.. Πωπω τρομερό ακόμα τις συχαινομαι.
Α και κάτι επεισόδια στη "Πακίτα". Εκεί με τη συγγραφεα-δολοφόνο και το Σαντιάγο Οσόρνο.
¨Ξερω που ειναι τα τει και τα αει.. και ναι ξερω την αποσταση που εχουν..:)
Οκ.. και εγω εχω ταινιοθηκη αλλα με παλιες κυριως ταινιες..Οι ταινιες μου δεν ξεπερνουν τις 200. Εσενα? :P

"Το Αυτο"? Ωραια ταινια δεν μπορω να πω...... άλλα αυτος ο κλοουν ηταν υπερβολικα τρομαχτικος... Παντα με φοβιζαν καπως οι κλοουν αλλα αυτος ηταν ακομα χειροτερος...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boubou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλονή (Λέσβος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
εχω ει ελαχιστα θριλερ αλλα αυτο που θυμαμαι μεχρι τωρα εινα ο ηλιθιο the ring....:!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

κ ν ξεχναω ακομ τον εξορκισμο της εμιλυ ροουζ..
τι ηθελα κ την ειδα?????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Eμένα ο Chuckie από την κούκλα του Σατανά..ήμουν πάρα πολύ μικρή όταν το είδα..
:( και εμενα με τρομαζε η κουκλιτσα αυτη
Το βραδυ ειχα κρυψει ολες τις κουκλες μου στην ντουλαπα. Την ειχα δει πολυ μικρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
εγω πιο μικρος ειχα δει γκουζγκουνη.με στοιχειωσε για παντα.:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Έπαθες κόμπλεξ κατωτερότητας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top