Ποια ταινία σας στοίχειωσε για πάντα;

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Ποια ταινία σας στοίχειωσε για πάντα;:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιπταμενος

Νεοφερμένος

Ο Ιπταμενος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
με κακο η καλο τροπο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
το βλαμενο ανθρωπακι απο την καταρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Το "It", χαχα... Από τότε που την είδα, παθαίνω κάτι με τους κλόοουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g@ngster95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 376 μηνύματα.
η νεκρικη σιωπη!!!! οταν το σκευτομαι ανατριχιαζω ακομα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
η νεκρικη σιωπη!!!! οταν το σκευτομαι ανατριχιαζω ακομα!!!
αυτο με τη μαιρη σο ηταν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
το μαλακισμενο ανθρωπακι απο την καταρα



Και εμένα μου έχουν πει γι αυτήν την ταινία (και για το ανθρωπάκι φυσικά:P). Είναι τόσο τρομακτική όσο λένε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Παω να την κατεβασω.
Εμενα με στοιχειωνει με καλο τροπο η Σαμαρα. Οταν ειχα δει την ταινια με τις φιλες μου την καναμε αναπαρασταση. Βαζαμε μαλλια στη μουρη, κρυβομασταν πισω απο καναπεδες και τσουπ. Μιλαμε για εποχες εκτης δημοτικου ε. (Αν και ακομα κανουμε ετσι μερικα τρελα):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
αυτο με τη μαιρη σο ηταν;
Νομίζω πως ναι.... μεγάλη βλακιούλα, χαζογέλαγα όλη την ώρα
το μόνο που με είχε τρομάξει ήταν το εξορκιστής το πρώτο γιατί το είχα δει μικρη αλλα και ένα ωραίο ψυχολογικό θρίλερ που είδα τελευταία.... αλλα την επόμενη μέρα μου περνάει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
το μαλακισμενο ανθρωπακι απο την καταρα
ναι το καταραμενο..:P εγω δεν μπορουσα να ξεκολησω απο τον καναπε μετα.. φοβομουν μην εμφανιστει απο πουθενα.. και ειχα δει και την ταινια μονη μου στις 2 τα μεσανυχτα:who:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Παω να την κατεβασω.
Εμενα με στοιχειωνει με καλο τροπο η Σαμαρα. Οταν ειχα δει την ταινια με τις φιλες μου την καναμε αναπαρασταση. Βαζαμε μαλλια στη μουρη, κρυβομασταν πισω απο καναπεδες και τσουπ. Μιλαμε για εποχες εκτης δημοτικου ε. (Αν και ακομα κανουμε ετσι μερικα τρελα):P



ΑΥΤΟ είναι κοριτσάκι.
Πλάκα μου κάνετε?
Θα με τρελάνετε τελείως?:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Παω να την κατεβασω.
Εμενα με στοιχειωνει με καλο τροπο η Σαμαρα. Οταν ειχα δει την ταινια με τις φιλες μου την καναμε αναπαρασταση. Βαζαμε μαλλια στη μουρη, κρυβομασταν πισω απο καναπεδες και τσουπ. Μιλαμε για εποχες εκτης δημοτικου ε. (Αν και ακομα κανουμε ετσι μερικα τρελα):P
¨
κουκλα δεν ειναι η ατιμη...? εμενα μου αρεσε ομως πολυ περισσοτερο ο τροπος με τον οποιο περπατουσε... :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
¨
κουκλα δεν ειναι η ατιμη...? εμενα μου αρεσε ομως πολυ περισσοτερο ο τροπος με τον οποιο περπατουσε... :lol:



Ωχ, δηλαδή???:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Ωχ, δηλαδή???:P
ηταν ιδιαιτερος
-----------------------------------------
εμενα μου εμεινε η λαμψη του κιουμπρικ και πως μπορει να αλλαξει ενας ανθρωπος...τα σιγανα ποταμακια να φοβαστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
το the it!!!!!δεν εχω δει πιο τρομακτικη ταινια
-----------------------------------------
://www.youtube.com/watch?v=V7Oe62FKlac
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Εμενα το ανθρωπακι με το ποδηλατο απο το saw.Μιλαμε για μεγαλο στοιχειωμα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Εμενα το ανθρωπακι με το ποδηλατο απο το saw.Μιλαμε για μεγαλο στοιχειωμα...:(

Γτ μωρε;Μια κουκλα ειναι :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=Fu8GdswN6Xo"]www.youtube.com/watch?v=Fu8GdswN6Xo[/ame]
-----------------------------------------
πολυ τρομακτικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas2113293

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwstas2113293 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
το the it!!!!!δεν εχω δει πιο τρομακτικη ταινια
-----------------------------------------
://www.youtube.com/watch?v=V7Oe62FKlac
Εχεις δικιο, εγω το χα δει και σε μικρη ηλικια και με ειχε επηρεασει αρκετα για ενα διαστημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariapg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 265 μηνύματα.
γιατι δεν με εχει στοιχειωσει καμια ταινια?:emm::emm::emm::emm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top