Ποια ταινία έχετε δει τις πιο πολλές φορές;

George-20-

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Τα πρώτα 2 Χάρι Πότερ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lydiatav

Νεοφερμένος

Η lydiatav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
"enough" με τη jlo αλλα δεν εχει καμια σημασια (που παιζει αυτη δεν εχει σημασια)..ειναι πολυ καλη κ με νοημα!!! την εχω δει πολλες φορες, δε θυμαμαι ποσες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Enemy at the gates (6)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
To Matrix 1 πανω απο 50 φορες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Σας ρίχνω όλους:P Μια ψιλοπαρακμιακη ταινια του 80 με τον Βαν Νταμ ονοματι Bloodsport (σε dvd) , οταν ήμουν αρκετα μικρος. Την εχω δει σιγουρα πανω απο 150 φορες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ξαφνικά 30...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Την Αιώνια Λιακάδα μάλλον.Δεν χορταίνεται... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Τιτανικός :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Η Αλίκη στο ναυτικό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Σίγουρα

Saving Private Ryan

έχω χάσει το μέτρημα , απλά ταινιάρα ! ¨)

και με μουσικη υπόκρουση :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Ε ποια άλλη άραγε; Την βάζει κάθε Χριστούγεννα. Φυσικά το Home alone. Όσες φορές και να την δεις, θα έρθει μια στιγμή που θα τύχει να την ξανά δεις γιατί πολύ απλά σου έχει μείνει στη μνήμη από τότε που ήσουν μικρό παιδάκι και την έβλεπες στην αγκαλιά της μητέρας σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Και τις 8 ταινιες Harry Potter (τουλαχιστον 5 φορες), The Avengers (γυρω στις 7 φορες), Les Miserables (κι αυτη γυρω στις 7 φορες).

Κι αλλες που δε μου' ρχονται τωρα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Τώρα μου έρχονται πρόχειρα 2:


&


:inlove: Υπέροχες και οι 2!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Το Les Miserables ή το Pulp Fiction, οριακή πρέπει να είναι η διαφορά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Μετά την Αλίκη στο ναυτικό, το Ghost Ship, τον Τιτανικό, μπόλικες ελληνικές ταινίες που βαριέμαι να μετρήσω και τον Εξορκισμό της Έμιλι Ρόουζ. :P


Όταν θυμηθώ και άλλες θα σας πω. :P

(Απο 3 και παραπάνω φορές..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Μετά την Αλίκη στο ναυτικό, το Ghost Ship, τον Τιτανικό, μπόλικες ελληνικές ταινίες που βαριέμαι να μετρήσω και τον Εξορκισμό της Έμιλι Ρόουζ. :P


Όταν θυμηθώ και άλλες θα σας πω. :P

(Απο 3 και παραπάνω φορές..)
3 φορές θεωρούνται πολλές ;:P Η ταινια που έχω δει περισσότερες φορές πρεπει να είναι το Ραμπο 1:P Οταν ημουν μικρος, 10-11 χρονων την είχα σε βιντεοκασέτα και την έβλεπα συνέχεια. Χωρις καθόλου υπερβολή, μαλλον την είχα δει πανω απο 50 φορές! Βεβαια εχω πολυ καιρο να την ξαναδω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Για μένα ναι. :P
Τον τιτανικό τον έχω δει αμέτρητες, το Ghost Ship 4, και τον εξορκισμό 4 ή 5, δε θυμάμαι δεν το έχω μετρήσει. :P
Πάντως όποτε έχει τον Εξορκισμό της Έμιλι Ρόουζ στήνομαι μπροστά στη τηλεόραση και κοιτάω σαν να το βλέπω κάθε φορά, με την ίδια "αγωνία".
Απο ελληνικές ταινίες, κλασικά, δεν μετράω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Για μένα ναι. :P
Τον τιτανικό τον έχω δει αμέτρητες, το Ghost Ship 4, και τον εξορκισμό 4 ή 5, δε θυμάμαι δεν το έχω μετρήσει. :P
Πάντως όποτε έχει τον Εξορκισμό της Έμιλι Ρόουζ στήνομαι μπροστά στη τηλεόραση και κοιτάω σαν να το βλέπω κάθε φορά, με την ίδια "αγωνία".
Απο ελληνικές ταινίες, κλασικά, δεν μετράω. :P
Συγκεκριμένα το Ghost Ship που το χα πετυχει στο alpha το χε δείξει μεσα σε 1 νυχτα 2 φορές. Μια στις 23:00 και αμεσως μετά στις 02:00 τα ξημερώματα. Δεν ξέρω τι ακριβώς παιχτηκε, μαλλον ηθελαν να το εμπεδωσουμε καλα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Συγκεκριμένα το Ghost Ship που το χα πετυχει στο alpha το χε δείξει μεσα σε 1 νυχτα 2 φορές. Μια στις 23:00 και αμεσως μετά στις 02:00 τα ξημερώματα. Δεν ξέρω τι ακριβώς παιχτηκε, μαλλον ηθελαν να το εμπεδωσουμε καλα:P

Είναι πολύ παράξενη ταινία. Ο Τζακ, ο τυπάς που υποτίθεται πως έχει στοιχειώσει το πλοιο, είναι δύσκολο να καταλάβεις τι είναι. Κάθε φορά που τη βλέπω, εμπλουτίζω την θεωρία μου για αυτόν.:P
Παρότι που φαίνεται να είναι καλή ταινία όμως, μερικά πράγματα την χαλάνε. Πχ το αίμα, δεν χρειαζόταν.

Εγώ την βλέπω στο Village (που πιάνω με το Ote TV) την βάζει συχνά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Είναι πολύ παράξενη ταινία. Ο Τζακ, ο τυπάς που υποτίθεται πως έχει στοιχειώσει το πλοιο, είναι δύσκολο να καταλάβεις τι είναι. Κάθε φορά που τη βλέπω, εμπλουτίζω την θεωρία μου για αυτόν.:P
Παρότι που φαίνεται να είναι καλή ταινία όμως, μερικά πράγματα την χαλάνε. Πχ το αίμα, δεν χρειαζόταν.

Εγώ την βλέπω στο Village (που πιάνω με το Ote TV) την βάζει συχνά.:P

Απ οτι ειχα καταλαβει αυτος πρεπει να ταν κατι σαν "φαντασμα" που ειχε στοχο να συλλεξει συγκεκριμενο αριθμο ψυχων. Βασικα Δεν ηταν και τοσο ξεκαθαρο... Η σκηνη που μου χε μεινει ηταν η πρωτη, εκει που τους "διαπερναει" αυτο το μεταλλικο σκοινι η οτι ηταν τελος παντων...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top