Ποια σχολή θα δηλώσετε;

Ποια σχολή θα επιλέξετε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Νομική

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ιατρική

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Φαρμακευτική

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Παιδαγωγικά

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Πολυτεχνεία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Φιλολογίες

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Νηπιαγωγών

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οικονομικά

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Στρατιωτικές

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Άλλη(πείτε ποια)

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

trivdim

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μαραθώνας (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
επιστήμης υπολογιστών κρήτης(ηράκλειο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Ερικα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ερικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
μεταφραστικο-Κερκυρα!
-----------------------------------------
μαζι με αλλες σχολες φυσικα...αχ ας μην ανεβειιιιιιιιιιιιιιιι....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elena75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Δεν θελω αν σε απογοητευσω αλλα τωρα που αποφασιστηκε οτι απο του χρονου οι αποφοιτοι του μεταφραστικου (για την κατευθυνση ισπανικης γλωσσας,για τα αλλα δεν ειμαι σιγουρη)θα μπορουν να κανουν αιτηση για καθηγητες στα σχολεια ισως ανεβει λιγο.Παντως για φετος δεν νομιζω οτι θαχεις προβλημα.Δεν πιστευω να ειναι τραγικη η διαφορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Χημικων Μηχανικων ΑΠΘ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Είσαι σίγουρος για την Χημικών Μηχανικών. Η αρχική μου σκέψη για πρώτη επιλογή ήταν η Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ, αλλά όλοι με απέτρεψαν !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Είσαι σίγουρος για την Χημικών Μηχανικών. Η αρχική μου σκέψη για πρώτη επιλογή ήταν η Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ, αλλά όλοι με απέτρεψαν !!!

Ναι φιλε μου 100% σιγουρος!!! Απο 3η γυμνασιου ηθελα χημικο γιατι απλουστατα λατρευω τη χημεια!! Φετος μ αρεσαν και τα μαθηματικα και η φυσικη λιγο παραπανω και μεχρι την μεση της χρονιας δεν ηξερα τι θα πει πολυτεχνειο (!!). ειχε περασει κ ενας γνωστος μου χημικων μηχανικων και δεν μ εκανε ιδιαιτερη αισθηση ετσι οπω το ακουγα:P.. αλλα μετα οταν ψαχτηκα λιγο στο πολυτεχνειο και βρηκα μια πολυτεχνικη σχολη με χημεια εστω και λιγη σε σχεση με το χημικο λεω ΩΠΑ!! ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ!! ε και αν εχεις μια κα**α με κατι τελειωσε (οπως φερειπειν ο φιλος μας με το μαθηματικο)!! εχω ακουσει κ εγω πολλες πα****ες οτι και καλα δεν ειναι καλη και τετοια.. αλλα πραγματικα υποστηριζω πως αν αγαπας κατι και το κυνηγησεις θα πετυχεις!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Ερικα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ερικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Δεν θελω αν σε απογοητευσω αλλα τωρα που αποφασιστηκε οτι απο του χρονου οι αποφοιτοι του μεταφραστικου (για την κατευθυνση ισπανικης γλωσσας,για τα αλλα δεν ειμαι σιγουρη)θα μπορουν να κανουν αιτηση για καθηγητες στα σχολεια ισως ανεβει λιγο.Παντως για φετος δεν νομιζω οτι θαχεις προβλημα.Δεν πιστευω να ειναι τραγικη η διαφορα.


Σε ευχαριστω,αλλα με απογοητευσες!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafaelouaz

Νεοφερμένος

Η Ραφαέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Πολιτικων Μηχανικων Θεσσαλ
ΑΠΘ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariaris

Νεοφερμένος

Η mariaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
ψυχολογιααα....8εσαλονικησ ....αν μου κατσει,......αλλιωσ ΡΕ8ΥΜΝΟΟΟΟΟ


μια απτα ιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faygre0

Νεοφερμένος

Η faygre0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Απλά δεν πέρασε πουθενά και προφανώς πληρώνει ο μπαμπάκας για εξωτερικό !!! πού ακριβώς είναι το ωραίο της υπόθεσης ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mercurius

Νεοφερμένος

Ο θράσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
κι εγώ ιστορικό αρχαιολογικό. αν και βασικά καλών τεχνών θέλω να πάω... Ρε παιδιά, τι έχουν πάθει όλοι με την αρχιτεκτονική τα τελευταία 3-4 χρόνια? είναι καποιο είδος ίωσης? ή πάλι αυτό με τις στρατιωτικές? στη τάξη είμαστε 16 παιδιά και τα 6 θελουν στρατιωτικές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
κι εγώ ιστορικό αρχαιολογικό. αν και βασικά καλών τεχνών θέλω να πάω... Ρε παιδιά, τι έχουν πάθει όλοι με την αρχιτεκτονική τα τελευταία 3-4 χρόνια? είναι καποιο είδος ίωσης? ή πάλι αυτό με τις στρατιωτικές? στη τάξη είμαστε 16 παιδιά και τα 6 θελουν στρατιωτικές!
Στρατιωτικές= ΑΕΑ (άμεση επαγγελματική αποκατάσταση!!!)

Είμαστε και σε δύσκολους καιρούς, άρα μην αναρωτιέσαι γιατί την επιλέγουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

forakos

Νεοφερμένος

Ο Χριστόφορος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Ιατρικη θέλω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Πόσα έβγαλες? Και σε ποιά πόλη?

Κι εγώ θέλω Ιατρική-Οδοντιατρική-Φαρμακευτική και λίγο λιγότερο Πληροφορική...είδωμεν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agnes

Νεοφερμένος

Η Agnes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ψυχολογια Θεσσαλονικης. Μονο αυτο και μονο σ αυτη την πολη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Ψυχολογια Θεσσαλονικης. Μονο αυτο και μονο σ αυτη την πολη...
πόσα μόρια έχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gorthaur

Νεοφερμένος

Ο Καλλίδωρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Γλώσσας, Φιλολογίας, Πολιτισμού Παρευξείνιων Χωρών στην Κομοτηνή... Άθλια πόλη αλλά θα την υποστούμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Runway91

Νεοφερμένος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Έχω δηλώσει 4 Σχολές και μόνο Αθήνα.

1) Νομική
2) Φιλολογία
3) Παιδαγωγικό
4) Ψυχολογία

(Αν δεν περάσω Νομική -χτυπάω ξύλο:P-, τη Φιλολογία την έχω σίγουρη, αλλά δήλωσα και τις άλλες, απλά από ανασφάλεια, να υπάρχουν κάποιες σχολές που μου άρεσαν κι αυτές...Παιδαγωγικό είναι πολύ πιο πάνω από Φιλολογία, αλλά θα μου άρεσε λιγότερο, οπότε...:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Έχω δηλώσει 4 Σχολές και μόνο Αθήνα.

1) Νομική
2) Φιλολογία
3) Παιδαγωγικό
4) Ψυχολογία

(Αν δεν περάσω Νομική -χτυπάω ξύλο:P-, τη Φιλολογία την έχω σίγουρη, αλλά δήλωσα και τις άλλες, απλά από ανασφάλεια, να υπάρχουν κάποιες σχολές που μου άρεσαν κι αυτές...Παιδαγωγικό είναι πολύ πιο πάνω από Φιλολογία, αλλά θα μου άρεσε λιγότερο, οπότε...:))
:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top