Ποια σχολή θα δηλώσετε;

Ποια σχολή θα επιλέξετε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Νομική

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ιατρική

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Φαρμακευτική

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Παιδαγωγικά

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Πολυτεχνεία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Φιλολογίες

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Νηπιαγωγών

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οικονομικά

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Στρατιωτικές

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Άλλη(πείτε ποια)

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
περσι 15.010 ειχε...αν ετσι την πιανω για πολυυυυ.!τζαμπα αγχωνομαι.!



δεν ξέρω αν ισχύει αυτό...
πολλοί σπαστικοί μιλάνε μέχρι και για 15.600.....
στο έθνος νομίζω έλεγε από 15.100 μέχρι 15.600!!!!!!!!!!!!!!
οι δημοσιογράφοι συνήθως παπ..ιές λένε βεβαια...
υπομονή μέχρι τον αύγουστο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Δήλωσα σήμερα πρωί πρωί, πριν αλλάξω πάλι γνώμη, Νομική Αθήνας.




Αχχχχχ......και γω 10 φορές άλλαξα γνώμη και τελικά έβαλα πρώτη τη νομική θεσσαλονίκης....φοβήθηκα να κατέβω στην Αθήνα....Αχχχχχ!!!!Μπορεί και να το μετανιώσω...Ποιός ξέρει!Εσύ ανάμεσα σε ποιές σχολές ήσουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DIMITRAA

Νεοφερμένος

Η DIMITRAA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Πληροφορική και επικοινωνιών ΤΕΙ σερρών!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
παιδια μηπως ξερετε αν εχουν πολυ ζητηση οι σχολες χημικων μηχανικων?ειμαι 300 μορια πανω απο την περσινη βαση για χημικων μηχανικων θεσσαλονικης και με αυτα που λενε αρχιζω και ανησυχω...:(
Αν και δεν έχουν ανεργία, υπάρχει πολύ ετεροαπασχόληση. Στην Ελλάδα τουλάχιστον. Για εξωτερικό πχ για Αγγλία βρίσκεις δουλειά από ότι έχω ακούσει. Πάντως αν είναι να δουλέψεις Ελλάδα δε στους συνιστώ.

Βέβαια ρωτάς άλλο πράγμα!!!! Δεν έχω ιδέα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouko

Νεοφερμένος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ευρωπός (Κιλκίς). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
πρωτες 8α δηλωσω ολες τις πληροφορικες(ανεξαρτητου πολης)...μετα τα φυσικα,τα χημικα και τα μα8ηματικα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
νομική θεσσαλονίκης...!!!!!υπάρχει κανένας άλλος εδω μέσα που δήλωσε να παει σε αυτή τη σχολή και πόλη???!!!!όλοι παιδαγωγικό πανε!βλέπω τη νομική με κενές θέσεις έτσι όπως διαμορφώνονται τα πράγματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
δεν ξέρω αν ισχύει αυτό...
πολλοί σπαστικοί μιλάνε μέχρι και για 15.600.....
στο έθνος νομίζω έλεγε από 15.100 μέχρι 15.600!!!!!!!!!!!!!!
οι δημοσιογράφοι συνήθως παπ..ιές λένε βεβαια...
υπομονή μέχρι τον αύγουστο!!!!


και ετσι να ειναι για αυτην την σχολη...εγω την πιανω παλι!!!εχω 15963!!!!!!οεο....και μακαρι να πανε και ολα καλα με την μεταγραφουλα..!!!
-----------------------------------------
περσι 15.010 ειχε...αν ετσι την πιανω για πολυυυυ.!τζαμπα αγχωνομαι.!


ποσα εβγαλες εσυ..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Ιατρικη θεσσαλονικης :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efim18

Νεοφερμένος

Η efim18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
ασε μου την εχουν σπασει οι γονεις μου και θα δηλωσω νομικη αθηνας...ηθελα παιδαγωγικα αλλα δεν ξερω τι θα γινεται σε 4-5 χρονια...
τι βλακεια...
-----------------------------------------
Δήλωσα σήμερα πρωί πρωί, πριν αλλάξω πάλι γνώμη, Νομική Αθήνας.
ειμαρμενη μου να ειμαστε μαζι καλε!!
και εγω αυτο θα βαλω!! να γνωριστουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggeliki22065

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
ασε μου την εχουν σπασει οι γονεις μου και θα δηλωσω νομικη αθηνας...ηθελα παιδαγωγικα αλλα δεν ξερω τι θα γινεται σε 4-5 χρονια...
τι βλακεια...
-----------------------------------------

ειμαρμενη μου να ειμαστε μαζι καλε!!
και εγω αυτο θα βαλω!! να γνωριστουμε!
θα ειμαστε μαζι και οι 3 τοτε αν τη δηλωσετε!!για οποιαδηποτε πληροφορια-ξεναγηση:D πειτε μου!συγχαρητηρια κιολας:):jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
δεν ξερω ακοοοοοοοοοοοοοοοοοοοομμμμμμμααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efim18

Νεοφερμένος

Η efim18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
θα ειμαστε μαζι και οι 3 τοτε αν τη δηλωσετε!!για οποιαδηποτε πληροφορια-ξεναγηση:D πειτε μου!συγχαρητηρια κιολας:):jumpy:
γεια σου αγγελικη!
αχ ωραια θα μας δειξεις εσυ τα κατατοπια...χαχα. thanks!
λοιπον πως σου φαινεται η σχολη? ασε εμενα δε με ξετρελαινει αλλα θελω να ακουσω γνωμες πρωτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggeliki22065

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
γεια σου αγγελικη!
αχ ωραια θα μας δειξεις εσυ τα κατατοπια...χαχα. thanks!
λοιπον πως σου φαινεται η σχολη? ασε εμενα δε με ξετρελαινει αλλα θελω να ακουσω γνωμες πρωτα...

Εννοειται!!!!η σχολη ειναι πολλη ενδιαφερουσα πραγματικα,σε τραβα αν σε ενδιαφερει το αντικειμενο..αλλα..λιγο δυσκολη!!οι καθηγητες κ γενικα το επιπεδο των σπουδων ειναι αρκετα υψηλο,γενικοτερα ειμαι πολλη ικανοποιημενη!και τα παιδια ειναι επισης μια χαρα!τι την εβαζες αν δε σε ξετρελαινει??μεγα λαθος γιατι το διαβασμα ειναι πακετο αλλα πιστευω αν δεις και τα μαθηματα(απο β εξαμηνο βασικα ειναι πιο ενδιαφεροντα)θα αλλαξεις γνωμη!:)α!τωρα το ειδα δεν την εχεις δηλωσει ακομα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
αγγελικη εισαι στη νομικη?για το οικονομικο της νομικης θελω να μου πεις τι ακους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggeliki22065

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
αγγελικη εισαι στη νομικη?για το οικονομικο της νομικης θελω να μου πεις τι ακους
ναι!ακουω καλα λογια γενικα,αυτο το οικονομικο ομως λενε οτι ειναι πιο θωρητικο απο τα αλλα..ποσα μορια εχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
ναι!ακουω καλα λογια γενικα,αυτο το οικονομικο ομως λενε οτι ειναι πιο θωρητικο απο τα αλλα..ποσα μορια εχεις?


θα σου πω ργω ποσα εχει....17000κατι ψιλουτσικα!!!τοσες φορες που εχει ποσταρει τα εχω μαθει..λες και ειναι δικα μου!!!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggeliki22065

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
θα σου πω ργω ποσα εχει....17000κατι ψιλουτσικα!!!τοσες φορες που εχει ποσταρει τα εχω μαθει..λες και ειναι δικα μου!!!:D:D:D
:lol::lol:απορω και μενα πως μου διεφυγε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_kelly_

Νεοφερμένος

Η _kelly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
17022!!!τα εχω μαθει και εγω απ'εξω...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
δεν θυμαστε καλα.περσι εχε 16481
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
δεν θυμαστε καλα.περσι εχε 16481

μια χαρα ειμαστε εμεις...εσυ κανεις λαθος!!!δεν ρωτησε ποσα μορια εχει η σχολη...αλλα ποσα εβγαλες εσυ!!!!!διαβασε το παλι...:D:D:D:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top