Ποια σχολή θα δηλώσετε;

Ποια σχολή θα επιλέξετε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Νομική

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ιατρική

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Φαρμακευτική

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Παιδαγωγικά

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Πολυτεχνεία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Φιλολογίες

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Νηπιαγωγών

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οικονομικά

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Στρατιωτικές

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Άλλη(πείτε ποια)

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Mary_Thess

Νεοφερμένος

Η Mary_Thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Νομική!!!
ειτε εδω στην πανεμορφη συμπρωτευουσα θεσσαλονικη ειτε στην κομοτηνη!κανενα προβλημα!αν δεν τα καταφερω τοτε πολιτικες επιστημες....απλα προβληματιζομαι..αν χασω τη νομικη για λιγα μορια να ξαναδωσω???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Περίμενε πρώτα να βρουν τα αποτελέσματα και βλέπεις.Σε συμβουλεύω μόνο και μόνο επειδή θες Θεσσαλονίκη κι όχι Αθήνα,αλλιώς διακυβεύεται η θέση μου.("ανταγωνιστική" πλακίτσα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Θελω απεγνωσμενα να περασω στο παιδαγωγικο δημοτικης εκπαιδευσης!! Το εχω αποφασισει απο τις πρωτες ταξεις του γυμνασιου και το θελω τοσο πολυ που θα στεναχωρηθω αμα δεν το πιασω... Εννοειται πως θα το βαλω σε ολες τις πολεις (εκτος απο το Βολο που ειναι διπλα μου και τη Φλωρινα που δε μου αρεσει)!! Δευτερη μου επιλογη ειναι το εκπαιδευτικης και κοινωνικης πολιτικης Θεσσαλονικης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Παιδαγωγικό Αλεξ/πολης:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

showtime171

Νεοφερμένος

Ο showtime171 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εγω θελω να περασω Ναυπηγων στο Ε.Μ.Π.
δεν ξέρω αν μου ταιριαζει ή οχι αλλα σιγουρα με εντυπωσιαζει...
αν δεν μπω εκει θα περασω ΗΜΜΥ πατρας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris19

Νεοφερμένος

Ο dimitris19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Προσχολικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εγω θελω να περασω Ναυπηγων στο Ε.Μ.Π.
δεν ξέρω αν μου ταιριαζει ή οχι αλλα σιγουρα με εντυπωσιαζει...
αν δεν μπω εκει θα περασω ΗΜΜΥ πατρας
Νομικη Αθηνας μονο..με την μετεγραφη την παινω ολα καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Αντε καλή σας επιτυχία με τα μηχανογραφικά τώρα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Νομική ή Μάρκετινγκ επικοινωνια...ειμαι σε διλημμα δεν ξερω τι να βαλω πρωτο...
-----------------------------------------
ειδα είμαστε πολλοί για νομική! λετε να ανεβουν πολύ οι βάσεις?οσες εφημεριδες διαβασα λενε πτώση!!!πως και ετσι?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
εγω παντως θελω μουσικολογια στο Α.Π.Θ...εσυ?τα ειδικα θα ειναι ευκολα?πως το βλεπεις?:)

Με ένα μήνα καθυστέρηση η απάντηση αλλά ... κάλιο αργά παρά ποτέ! Αθήνα θέλω εγώ... Το περσινό θέμα αρμονίας μου φάνηκε πολύ εύκολο, ίσως το ευκολότερο που έχω δει σε πανελλήνιες, με την έννοια ότι όλα ήταν χτυπητά (αλυσίδες, μετατροπίες) και δεν είχε κάνενα σημείο - σπαζοκεφαλιά! Άρα φέτος περιμένω κάτι λίγο δυσκολότερο. Ακουστικά τώρα δεν έχω σημαντικό πρόβλημα, πιστεύω ότι και να πέσει την βάση την έχω... Πάντως οι καθηγητές στο σχολείο μου είπαν ότι η γραμμή που θα ακολουθήσει το υπουργείο στα ειδικά (εύκολα-δύσκολα) είναι ίδια σε όλα και φαίνεται από τα πρώτα μαθήματα. Άρα ανάλογα με τα θέματα στις γλώσσες, θα ξέρουμε τι να περιμένουμε!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iratango

Νεοφερμένος

Η iratango αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Μουσικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikodim14

Νεοφερμένος

Ο nikodim14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Νομικη ΣΣΑΣ ή Φιλολογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θεοδωρα231

Νεοφερμένος

Η θεοδωρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ιστορικο αρχαιολογικο..για ιωανιννα..περσι ειχε 15..λετε να ανεβει πολυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arkenea moses

Νεοφερμένος

Η arkenea moses αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niwerio

Νεοφερμένος

Η Niwerio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Με ένα μήνα καθυστέρηση η απάντηση αλλά ... κάλιο αργά παρά ποτέ! Αθήνα θέλω εγώ... Το περσινό θέμα αρμονίας μου φάνηκε πολύ εύκολο, ίσως το ευκολότερο που έχω δει σε πανελλήνιες, με την έννοια ότι όλα ήταν χτυπητά (αλυσίδες, μετατροπίες) και δεν είχε κάνενα σημείο - σπαζοκεφαλιά! Άρα φέτος περιμένω κάτι λίγο δυσκολότερο. Ακουστικά τώρα δεν έχω σημαντικό πρόβλημα, πιστεύω ότι και να πέσει την βάση την έχω... Πάντως οι καθηγητές στο σχολείο μου είπαν ότι η γραμμή που θα ακολουθήσει το υπουργείο στα ειδικά (εύκολα-δύσκολα) είναι ίδια σε όλα και φαίνεται από τα πρώτα μαθήματα. Άρα ανάλογα με τα θέματα στις γλώσσες, θα ξέρουμε τι να περιμένουμε!:)
γενικα η αρμονια ειναι ευκολη...εννοω οτι αυτα που βαζουν ειναι τις περισσοτερες χρονιες ιδια...δν εχουν πια τι να βαλουν αλλο...μονο καμια γερμανικη αν βαλουν που νομιζω για μερικους ειναι δυσκολη...:P!!Ντικτε να δουμε....λιγο το φοβαμαι οτι μπορει να με ριξει (ας πουμε γυρω στο 14)..!!Αν θελουν να ανεβασουν τις βασεις θα βαλουν ευκολα..:)
Καλη μας επιτυχια!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Παιδαγωγικό Αλεξ/πολης...Πόσο λέτε να ανέβει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Παιδαγωγικό Αλεξ/πολης...Πόσο λέτε να ανέβει;
Ρε συ Μαρακι, κουλαρε, το πιανεις χαλαρα!! Πανω απο 18000 μορια δεν προκειται να ανεβει:D...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
ιστορικο αρχαιολογικο..για ιωανιννα..περσι ειχε 15..λετε να ανεβει πολυ?


πήραν τηλέφωνο στη σχολή οι δικοί μου(όχι για μένα!!) και λένε ότι φέτος η βάση θα είναι 15.100....

αλλά εντάξει δεν καθορίζεται από αυτόυς η βάση!!!!!!!!!:nono:
αυτό εκτιμούν...
το σίγουρο έιναι ότι θα ανέβει μέχρι στιγμής λίγο πάνω από 15...!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Πείτε και πόλεις αν γίνεται..

Εγώ παιδαγωγικό Αλεξ/πολης....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Παιδαγωγικό Αλεξ/πολης...Πόσο λέτε να ανέβει;


Το πολυ 150 μορια πανω!!!Με τπτ δεν μενεις εξω...!!!:bye::bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
:):thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top