Ποια ξένη γλώσσα θα θέλατε να μάθετε;

Ποια ξένη γλώσσα θα θέλατε να μάθετε;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 79)
  • Αγγλικά

  • Γαλλικά

  • Γερμανικά

  • Ισπανικά

  • Άλλη (παρακαλώ διευκρινίστε)

  • Ιταλικά

  • Ρώσικα

  • Κινέζικα

  • Αραβικά

  • Σουηδικά

  • Νορβηγικά

  • Καμία


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

ΛΑΓΟΔΗΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

Νεοφερμένος

Ο ΛΑΓΟΔΗΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
όταν αποφάσισω να τελειώσω τα αγγλίκα θα δούμε !!!!πάντωσ είχα φάε κόλλημα με τα κινέζικά πριν μήνες !θέλω να τελειώσω και τα γαλλικά κ βλέπουμε ιταλικά μάλλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jackass

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jackass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
γερμανικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

single

Νεοφερμένος

Η single αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Είτε για δουλειά, είτε για προσωπικό σας χούι. Εγώ Ιταλικά. Πεθαίνω γι' αυτή τη γλώσσα, απλά. :D
Είναι σαν τραγούδι! :D




Spammers avoid this thread, ευχαριστώ.

Κ εγώ!!:iagree::iagree::iagree::iagree::iagree::iagree::iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BARBIE

Νεοφερμένος

Η BARBIE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Θα ήθελ πολύ να μάθω κινέζικα και ισπανικά!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

happy i

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η happy i αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
ιταλικά και την σουηδική γλώσσα με ό,τι αυτή περιλαμβάνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
κινέζικα, ιαπωνικά και ρώσικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mord79

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αnνa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
ιαπωνικα, ιταλικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mia.yo

Νεοφερμένος

Η Μία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Εγώ όταν ήμουν μωρό είπα στη μαμά ότι θέλω να μάθω αλβανικά λολ :jumpy:!Μαρέσουν τα ισπανικά κ τα ιταλικά καθώς κ τα σουηδικά!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole

Νεοφερμένος

Η Νικολέττα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Ιταλικά!!!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Γιαπωνέζικα ή Κινέζικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnastaZia

Νεοφερμένος

Η Ναστάζια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Εγω ξερω ηδη ιταλικα...βασικα τελειωσα φετος...οποτε τωρα ψαχνομαι για σουηδικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girl131313

Νεοφερμένος

Η girl131313 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εγώ ήδη γνωριζω αγγλικά και γερμανικά.τώρα μαθαίνω ιταλικά (αρκετά εύκολα), αλλά θα ήθελα να μάθω κάποια στιγμή και ολλανδικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

saralice

Νεοφερμένος

Η Αlice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Πρέβεζα (Πρέβεζα). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
εγω λατινικα, ισπανικα, γαλλικα κ γενικα ολες τις λατινογενεις γλωσσες μιας και ειμαι μιση ιταλιδα θα ειναι ευκολο να τα μαθω!!!:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

saralice

Νεοφερμένος

Η Αlice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Πρέβεζα (Πρέβεζα). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
και επειδη ως γνωστον ειμαι ξευτερι σε ολα θα μαθω και ισπανικα και ιταλικα...χαχα...να σας πω...ποια ευκολη σα γλωσσα ποια ειναι?

αν μαθεις τα ιταλικα θα ειναι ΠΑΝΕΥΚΟΛΟ να μαθεις και τα ισπανικα κ ειναι κ πιο ευκολα (κατα τη γνωμη μου). να φανταστεις εγω που ξερω ιταλικα διαβαζω τα pantene απο πισω που τα γραφει στα ισπανικα τα καταλαβαινω!:D:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the japanese

Νεοφερμένος

Ο Σκιά τα Ξημερώματα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εγώ σκέφτομαι να μάθαινα Ιταλικά γιατί μου έχουν πει ότι είναι εύκολα και επειδή η Ιταλία μ' αρέσει σαν χώρα και γιατί οι δύο λαοί, Ιταλοί - Έλληνες, έχουν πολλά κοινά μεταξύ τους. Απ' την άλλη σκέφτομαι να μάθαινα και Ισπανικά επειδή τα μιλάνε τα 2/3 του πληθυσμού της γης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna812000

Νεοφερμένος

Η ΑΝΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Εγω εχω μαθει αγγλικα, γερμανικα, γαλλικα, ισπανικα και θα ηθελα παρα πολυ να μαθω αραβικα και σουηδικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AgreSor

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Είτε για δουλειά, είτε για προσωπικό σας χούι. Εγώ Ιταλικά. Πεθαίνω γι' αυτή τη γλώσσα, απλά. :D
Είναι σαν τραγούδι! :D




Spammers avoid this thread, ευχαριστώ.

Είδη γνωρίζω άπταιστα Ελληνικά, Αγγλικα, Αραβικά και μέτρια Γερμανικά. Θα ήθελα να μάθω Γαλλικά λόγω της εργασίας που θέλω να κάνω, Κινέζικα(ναι γιατί όχι;;;:P) και να βελτιώσω τα Γερμανικά που ξέρω! Αυτά προς το παρόν ίσως και Ρώσσικα στο μέλλον! Στο πολύ μακρύ μέλλον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AgreSor

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
εγω λατινικα, ισπανικα, γαλλικα κ γενικα ολες τις λατινογενεις γλωσσες μιας και ειμαι μιση ιταλιδα θα ειναι ευκολο να τα μαθω!!!:D:P

Λατινικά θα κάνεις Β+Γ Λυκείου τζάμπα!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΓΩΝΑ

Νεοφερμένος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Είτε για δουλειά, είτε για προσωπικό σας χούι. Εγώ Ιταλικά. Πεθαίνω γι' αυτή τη γλώσσα, απλά. :D
Είναι σαν τραγούδι! :D

Ακριβως όπως το είπες...Αυτη η γλώσσα είναι σαν τραγούδι..Ειναι υπεροχη!:bravo:Πεθαινω για Ιταλικα..ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΧΩΡΑ και θελω να μαθω οπωσδηποτε:no1:..Τωρα που ειναι και η τελευταια μου χρονια,οταν με το καλο περασω αυτο θα ειναι το πρωτο πραγμα που θα κανω....:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Μηχανικών Η/Υ & Πληροφορικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 199 μηνύματα.
εγω παιδια θελω να μαθω κατι δυσκολο κινεζικα.....και τα γιαπωνεζικα δεν με χαλανε ισως και αραβικα αλλα να γραφεις αναποδα ειναι καπως σπαστικο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top