Γενικό -  Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 179)
  • Θεωρητική

    Ψήφοι: 58 32.4%
  • Θετική

    Ψήφοι: 82 45.8%
  • Τεχνολογή

    Ψήφοι: 39 21.8%

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
οι της θεωρητικής να μάθουμε να γράφουμε έστω το όνομα της κατεύθυνσής μας.
:no1::no1::no1:
πες τα μην τα λεω γω...
Παιδιά εγώ θεωρητική πιστεύω οτι είμαι ο μόνος!Όλοι θετική κ τεχνολογική θέλουν!:(:(
σιγα ρε σε λιγο θα μοιραζεις και αυτογραφα!:D:D
και μενα κατι τετοια μου λεγανε περσι αλλα τελικα πηγα θεωρητικη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johndrim

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Θετική ή τεχνολογική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

M-A-R-I-A

Νεοφερμένος

Η M-A-R-I-A αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
οι της θεωρητικής να μάθουμε να γράφουμε έστω το όνομα της κατεύθυνσής μας.

Εντάξει,ένα λάθος στο πληκτολόγιο έκανα.....Έλεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gewrgia_D

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Καλησπέρα... Εγώ θα πάω θεωρητική, αν και είμαι πολύ καλή και σε Φυσική και Άλγεβρα και Γεωμετρία και Χημεία... Αν και Φυσική του έγραψα 3 και έβαλε τα γέλια επειδή στα προφορικά σκίζω!!! Έλεος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spskark7

Νεοφερμένος

Ο σπυρος sps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
αν και τωρα ειμαι τριτη γυμνασιου
θελω να παω γυμναστικη ακαδημια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Καλησπέρα... Εγώ θα πάω θεωρητική, αν και είμαι πολύ καλή και σε Φυσική και Άλγεβρα και Γεωμετρία και Χημεία... Αν και Φυσική του έγραψα 3 και έβαλε τα γέλια επειδή στα προφορικά σκίζω!!! Έλεος!!!

Το έχεις αποφασίσει δηλαδή;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Γιατί εσύ δεν έχεις αποφασίσει να πας τεχνολογική;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Γιατί εσύ δεν έχεις αποφασίσει να πας τεχνολογική;

Μπα....:P
(θα το δεις όταν σου απαντήσει:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Τεχνολογική :hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::P

Ζαν,χρόνια πολλά!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Πάντως για αυτό που λένε ότι είναι πιο εύκολη η τεχνολογική...



Να το πιστεύετε:P(στη β τουλάχιστον γιατί στη γ είναι υποκειμενικό:who:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Πάντως για αυτό που λένε ότι είναι πιο εύκολη η τεχνολογική...



Να το πιστεύετε:P(στη β τουλάχιστον γιατί στη γ είναι υποκειμενικό:who:
Και στη β υποκειμενικο ειναι.Μην συγκρινεις τεχν εππ. με χημεια...Διαφορετικα μαθηματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Όντως δεν συγκρίνονται αλλά δεν είναι υποκειμενικό.Τουλάχιστον έτσι πως ξέρω πως γίνεται το μάθημα εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Εξαρταται απο πολλα πραγματα...Αν εισαι καλος στην αποστηθιση,τον καθηγητη που εχεις,ποιο μαθημα σε ενδιαφερει πιο πολυ και πολλα αλλα...Αλλα δεν επιλεγεις κατευθυνση με βαση ποια υποτιθετε πως ειναι πιο ευκολη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ναι μωρέ το ξέρω απλά οι παίδες από πάνε για πολυτεχνεία οπότε εγώ τους συνιστώ την κατεύθυνση σου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Σωστα αν θελουν να γινουν μηχανικοι :D
Οχι οτι δεν γινεται απο θετικη αλλα νταξ πιστευω πως αν δεν ενδιαφερεσαι για 3ο καλο ειναι να ερθεις τεχνολογικη ΕΚΤΟΣ αν τα καταφερνεις πολυ καλα σε χημεια και σου αρεσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Οποιος ξαναβγαλει την τεχνολογικη την "κατευθυνση του λαου" ή την "ευκολη κατευθυνση οπου ολοι πανε για χαβαλε" μα το θεο θα διαβασει καντηλια εκ μερους μου :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Eγώ συνεχίζω να το λέω γιατί αυτό ισχύει στη Β.Στη γ τόνισα(με άσπρο):D είναι ο καθένας πως το βλέπει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Μα στη Β η Θετική είναι όντως πιο απαιτητική από την Τεχνολογική. Πιο απαιτητική, όχι πιο δύσκολη. Και δε χρειάζεται και καμιά δημοσκόπηση για να το αποδείξουμε αυτό. Να ρίξουμε μια ματιά γύρω μας νομίζω όλοι μας μπορούμε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
μαθηματικα και φυσικη τα ιδια δεν ειναι στην τεχνολογικη και τη θετικη,ετσι δεν ειναι?
αρα λοιπον η Τεχνολογια επικοινωνιων ειναι πιο χαλαρο μαθημα απ'ο,τι η Χημεια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ε ναι αυτό λέω και εγώ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top