Γενικό -  Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 179)
  • Θεωρητική

    Ψήφοι: 58 32.4%
  • Θετική

    Ψήφοι: 82 45.8%
  • Τεχνολογή

    Ψήφοι: 39 21.8%

*school_brick*

Νεοφερμένος

Η *school_brick* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
στατιστικη δν ειναι κυριως??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Και η στατιστική τι είναι;:PΠάντως απ' όσο ξέρω έχει πολλά μαθηαμτικά και όσοι πάνε από θεωρητική τα παίζουν.Κοίτα και κανένα πρόγραμμα σπουδών για σίγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*school_brick*

Νεοφερμένος

Η *school_brick* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
καλα οκ με προβληματισες τρ:hmm::P παντως θα το κοιταξω..ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vslk_

Νεοφερμένος

Η dn gnwrizw dn apantw! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Εκάλη (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
εγω 8ελω να ακολου8ησω θετικη....3ερω πως τα μα8ηματα ειναι πιο δυσκολα αλλα ειναι και τα μονα που εχουν ενδιαφερον για μενα!ε3αλλου ιατρικη περνας μονο απο 8ετικη...8α η8ελα ομως να μου καποιος αν μπορει ποιο απο τα 4 μα8ηματα κατευ8θνσης 8εωρει πιο δυσκολο....εχω ακουσει πως πολλοι τα εχουν παι3ει με τη βιολογια!ισχυει κατι τετοιο?
-----------------------------------------
ουπς....sozzz για τα πολλα λα8η.....:xixi:πρωτο μου post....ας απαντησει καποιος παρολα αυτα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
3ερω πως τα μα8ηματα ειναι πιο δυσκολα
Yποκειμενικό είναι αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*school_brick*

Νεοφερμένος

Η *school_brick* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
εγω 8ελω να ακολου8ησω θετικη....3ερω πως τα μα8ηματα ειναι πιο δυσκολα αλλα ειναι και τα μονα που εχουν ενδιαφερον για μενα!ε3αλλου ιατρικη περνας μονο απο 8ετικη...8α η8ελα ομως να μου καποιος αν μπορει ποιο απο τα 4 μα8ηματα κατευ8θνσης 8εωρει πιο δυσκολο....εχω ακουσει πως πολλοι τα εχουν παι3ει με τη βιολογια!ισχυει κατι τετοιο?
-----------------------------------------
ουπς....sozzz για τα πολλα λα8η.....:xixi:πρωτο μου post....ας απαντησει καποιος παρολα αυτα.....

χμ ναι...βσκ εξαρταται απο την κλιση τ καθενος στα θετικα μαθηματα..η βιολογια ειναι ενα μαθημα π χρειαζεται πολλα νευρα κ ικανοτητα αποστηθισης..συνηθως,γι'αυτο το λογο πολλοι π τους ενδιαφερουν πιο πλ τα θετικα μαθηματα τα βρισκουν παλουκια με το συγκεκριμενο μαθημα:jumpy:
αυτο θα μπορουσε να ειναι μια εξηγηση....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Είχα αποφασίσει να πάω Τεχνολογική αλλά παίζει να πάω στη σχολή που θέλω και από Θετική. Θα δείξει!!! Η επιλογή της σχολής παραμένει η ίδια πάντως!:P

Πού είσαι, Ζαν;;;;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
εγω 8ελω να ακολου8ησω θετικη....3ερω πως τα μα8ηματα ειναι πιο δυσκολα αλλα ειναι και τα μονα που εχουν ενδιαφερον για μενα!ε3αλλου ιατρικη περνας μονο απο 8ετικη...8α η8ελα ομως να μου καποιος αν μπορει ποιο απο τα 4 μα8ηματα κατευ8θνσης 8εωρει πιο δυσκολο....εχω ακουσει πως πολλοι τα εχουν παι3ει με τη βιολογια!ισχυει κατι τετοιο?
-----------------------------------------
ουπς....sozzz για τα πολλα λα8η.....:xixi:πρωτο μου post....ας απαντησει καποιος παρολα αυτα.....

ρε παιδια μη σας τρομαζουν και η βιολογια μαθημα ειναι μεσα στις απαιτησεις του λυκειου,οχι κατι το εξωφρενικο.+οτι η παπαγαλια το κανει πολυ ευκολοτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Speak for yourself:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M-A-R-I-A

Νεοφερμένος

Η M-A-R-I-A αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Εγώ είμαι πάρα πολύ καλή στα θεωριτικά μαθήματα οπότε θα ακολουθήσω θεωριτική!
Λίγο την γραμματική των αρχαίων δεν πάω αλλά τα καταφέρνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Μπα;;Οι περισσότεροι τη σιχαίνονται για αυτό και θέλουν ασκήσεις.Δεν διανοούμαι ότι το χειρότερο μάθημα των παιδιών της θετικής θέλει παπαγαλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
εγω οσα παιδια ξερω απο καρδιτσα και τρικαλα κανεις δεν τη σιχαινεται.μπορει να μην πανευκολη αλλα ηρεμησε εχει και 1,3 συντελεστη πως να το κανουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Θεωρητικά αυτό είναι καλό..Στην πράξη δεν ξερω:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
νταξ εξαρταται και λιγο απο το μαθητη αλλα αμα δωσεις λιγη προσοχη σου φαινεται ευκολη.αυτο το λεω για να μην δημιουργουνται εντυπωσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Εντυπώσεις δημιουργούνται όταν πας με τη λογική "παπαγαλία ειναι, θα γράψω 20αρι". Προσωπικά μου φάνηκε ευκολότερο να γράψω 20 Μαθηματικά απ'το να γράψω 17,3 στο ΑΟΔΕ και την άποψη αυτή συμμερίζονται κι άλλοι γνωστοί μου. Δεν ξέρω, λοιπόν, τι λένε τα παιδιά απ'την Καρδίτσα, πάντως ούτως ή άλλως θεωρώ οτι ειναι αρκετά νωρίς για να ξέρεις που μπορείς να πιάσεις βαθμό ευκολότερα. Να σημειώσω εδώ ότι το ΑΟΔΕ ειναι 50 σελίδες και η Βιολογία, απ'οτι τουλάχιστον μου έχουν πει, ήταν πάνω από 100.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeAson

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παιδιά εγώ θεωρητική πιστεύω οτι είμαι ο μόνος!Όλοι θετική κ τεχνολογική θέλουν!:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pantelis Xania

Νεοφερμένος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Θ Ε Ω Ρ Η Τ Ι Κ Η ! ! ! ! EVERR...!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M-A-R-I-A

Νεοφερμένος

Η M-A-R-I-A αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Εμείς στην τάξη είμαστε μισοί μισοί.Δεν πειράζει που θα είσαι μόνος!!!
Προτειμάς να είσαι μόνος και να κάνεις αυτό που θέλεις εσύ και που χρειάζεται
για το μέλλον σου,ή να είσαι με τους υπόλοιπους και να κάνεις κάτι που σου
προκαλεί πονοκεφάλους και βαρεμάρα??:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
οι της θεωρητικής να μάθουμε να γράφουμε έστω το όνομα της κατεύθυνσής μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top