Γενικό -  Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 179)
  • Θεωρητική

    Ψήφοι: 58 32.4%
  • Θετική

    Ψήφοι: 82 45.8%
  • Τεχνολογή

    Ψήφοι: 39 21.8%

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.

DrWho

Νεοφερμένος

Η DrWho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Κατά 90% Θετική και 10% Τεχνολογική... Για Ευελπίδων :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
... είναι βλάκας. Πες το ντε. :P

Αν και Θετική, είναι όντως βλακεία να λέμε πως τα παιδιά της Τεχνολογικής είναι ''για πέταμα''. Χαλαρώστε, έξυπνοι μαθητές υπάρχουν παντού, σε όλες τις κατευθύνσεις (φυσικά ο Ηλίας μόνο να κοροϊδέψει δεν ήθελε, πλακίτσα έκανε).

Εγώ δεν λέω κακά λόγια!!!! Είμαι καλό παιδί!!:P:P:P:P:P:P:P:P:P
βλαμμένος ήθελα να πω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.

vαggiω αplα =D

Νεοφερμένος

Η Ευαγγελία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 31 μηνύματα.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Σκέφτομαι για Θεωρητική... Τίποτα δεν είναι σίγουρο, όμως. Τα αγαπημένα μου μαθήματα είναι τα αρχαία ελληνικά, τα νέα ελληνικά, η λογοτεχνία, τα αρχαια απο μεταφραση, η βιολογία και η χημεία, χωρίς να σημαίνει ότι μισώ τα υπόλοιπα. Μόνο την τεχνολογική κατεύθυνση έχω αποκλείσει. Δε μου αρέσει πια η τεχνολογία. Πληροφορική ετσι κι ετσι... Ψιλομπέρδεμα η κατάσταση, αλλά ΟΚ, έχω σχεδόν 2 χρόνια να αποφασίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kosNtinos

Νεοφερμένος

Ο kosNtinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Τεχνολογική:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ποκαχοντας

Νεοφερμένος

Η ΕΙΡΗΝΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
θεωριτικη!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

n!ko$

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλοχώρι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Τεχνολογική!!! Δεν γίνεται και του χρόνου 6 ώρες αρχαία!!!
Μαθηματικά 4 ever ;) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandra_93

Νεοφερμένος

Η alexandra_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
γεια! φετος παω πρωτη λυκειου και δεν μπορω να περιγραψω το αγχος μου,τα μαθηματα με αγχωνουν παρα πολυ και οσο σκεφτομαι οτι πρεπει να δια λεξω κατευθυνση του χρονου τρελαινομαι,αν και διαβαζω δεν ειμαι καλη στην φυσικη,στα μαθηματικα και στα αρχαια,ξερω τι θα μου πειτε οτι χαθηκα αλλα παρακαλω να με συμβουλεψει καποιος!!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Kάνεις ότι θες περισσότερο.Και προς θεού δεν χάθηκες.Αρχή είναι ακόμα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Για την ακρίβεια, όποιος σου πει πως χάθηκες είναι ο ίδιος χαμένος κατά πάσα πιθανότητα. :P

Οπότε μην ανησυχείς, δεν υπάρχει λόγος άλλωστε. Κάθε πράγμα στον καιρό του, και οι κατευθύνσεις δεν είναι δουλειά της Α. Χαλαρά, να δουλεύεις στα μαθήματά σου και όταν με το καλό έρθει η στιγμή αποφασίζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Σκέψου ότι εγώ άλλαξα γνώμη πάνω από 15 φορές:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Και ότι τελικά κατέληξε εκεί που δεν το περίμενε ούτε και ο ίδιος, θαρρώ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ε... ο μόνος λόγος που έλεγα για θετική ήταν η χημεία.Τώρα βέβαια είναι ο λόγος για να φύγω.Πάντως παρότι το σκεφτόμουν ήξερα ότι θα καταλήξω θεωρητική ασχέτως που αυτό δεν έγινε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rea_94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Εγώ πάντως για θετική το κόβω, πρέπει να γίνει κάτι πολύ συνταρακτικό στη ζωή μου για να με κάνει να πάω θεωρητική, αυτά τα αρχαία με σκοτώνουν εντελώς...
Τώρα για την Τρίτη, παίζει να το γυρίσω και τεχνολογική άμα τελικά αποφασίσω για πολυτεχνειο:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandra_93

Νεοφερμένος

Η alexandra_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
παιδια ευχαριστω πολυ! αν και πραγματικα δεν ξερω τι θελω περισσοτερο,ισως θα πρεπε πραγματικα να ηρεμησω αλλα δεν ειναι ευκολο με ολους τους καθηγητες που λενε οτι πρεπει να αποφασισουμε και να βαλουμε τα δυνατα μας απο τωρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

black dragon

Νεοφερμένος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
:no1:θετικη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*school_brick*

Νεοφερμένος

Η *school_brick* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
το σκεφτομαι ακομη:hmm:θετικη(μαλλον) αλλα αν διαλεξω 5ο επιστημονικο πεδιο (επιστημες οικονομιας)π μ'ενδιαφερει, μπορει κ θεωρητικη!! παντως επειδη δν παω καθολου τα θετικα μαθηματα,αλλα δν αντεχω με τιποτα τα αρχαια:down: η τεχνολογικη δν ειναι καλη λυση γτ αν θυμαμαι καλα μαθηματικα κ φυσικη κατευθυνσης ειναι ακριβως η ιδια υλη με τν θετικη......:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Ναι,μόνο που στο οικονομικό έχει πολλά μαθηματικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top