Γενικό -  Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 180)
  • Θεωρητική

    Ψήφοι: 59 32.8%
  • Θετική

    Ψήφοι: 82 45.6%
  • Τεχνολογή

    Ψήφοι: 39 21.7%

Claudio

Νεοφερμένος

Ο Klajdi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμάρυνθος (Εύβοια). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Θεωρητική φυσικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superairy

Νεοφερμένος

Η superairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
100000% θεωρητική!!

Με τα μαθηματικά και τα θετικά μαθήματα δεν τα πάω καθόλου καλά... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claudio

Νεοφερμένος

Ο Klajdi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμάρυνθος (Εύβοια). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
100000% θεωρητική!!

Με τα μαθηματικά και τα θετικά μαθήματα δεν τα πάω καθόλου καλά... :P


Καλά τα λές. :P...ειδικά η φυσική!:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
οχι να παει στην θετικη και να αποτρελαθει..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
πηγαινε θεωρητικη και θα καταλαβεις....

Εσύ θεωρητική είσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
ναι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Μάλιστα. Και ποιο το κακό της;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
ξερετε τι σημαινει χιουμορ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Αρκετά καλά. Απλά απόρησα κάπως, συνήθως κανείς δεν ''κακολογεί'' (έστω και για πλάκα) την κατεύθυνσή του.

Ξέρω πως το είπες για πλάκα. Απλά ρώτησα γιατί θυμόμουν πως είσαι Θετική/Τεχνολογική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Αρκετά καλά. Απλά απόρησα κάπως, συνήθως κανείς δεν ''κακολογεί'' (έστω και για πλάκα) την κατεύθυνσή του.

Ξέρω πως το είπες για πλάκα. Απλά ρώτησα γιατί θυμόμουν πως είσαι Θετική/Τεχνολογική.
1)μαλλον δε με ξερεις καλα γιατι καθε μερα με βριζω που πηγα θεωρητικη:P (αν και εχω το σκοπο μου...)

2)οχι ποτε δεν ειπα οτι παω Θετικη/Τεχνολογικη ισως απλα να με μπερδεψες με αλλο μελος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Άρα λογική η απορία μου και ορθός, κατά βάση, ο κανόνας. ''Κανείς δεν κακολογεί την κατεύθυνσή του, εκτός από αυτούς που έχουν τους λόγους τους''. :P

Τι να πω, πιστεύεις πως θα μπορέσεις να συνεχίσεις έτσι; Αν δε σε τραβά το αντικείμενο, πώς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Άρα λογική η απορία μου και ορθός, κατά βάση, ο κανόνας. ''Κανείς δεν κακολογεί την κατεύθυνσή του, εκτός από αυτούς που έχουν τους λόγους τους''. :P

Τι να πω, πιστεύεις πως θα μπορέσεις να συνεχίσεις έτσι; Αν δε σε τραβά το αντικείμενο, πώς;
ρε συ πλακα εκανα...κοιτα ειναι πολυ ενδιαφεροντα αυτα που κανουμε ειλικρινα,αλλα ενταξει μου αρεσουν πολυ τα μαθηματικα οπως αλλωστε και τα αρχαια...Οταν ειπα οτι εχω το σκοπο μου εννοουσα οτι εχω μια συγκεκριμενη σχολη στο μυαλο μου που πας μονο απο θεωρητικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Αν είναι έτσι τότε μπράβο σου. Είσαι από τα λίγα άτομα που ξέρω που δεν παρατούν τα εκτός κατεύθυνσης μαθήματα. Συν τοις άλλοις, έχεις και στόχο και τον ακολουθείς πιστά. Τι να πω, συγχαρητήρια απλά. Καλή επιτυχία, επίσης. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Αν είναι έτσι τότε μπράβο σου. Είσαι από τα λίγα άτομα που ξέρω που δεν παρατούν τα εκτός κατεύθυνσης μαθήματα. Συν τοις άλλοις, έχεις και στόχο και τον ακολουθείς πιστά. Τι να πω, συγχαρητήρια απλά. Καλή επιτυχία, επίσης. :P
1)κοιτα τα μαθηματικα και τη φυσικη δεν τα χω παρατησει...χημεια και βιολογια δεν πολυκαταλαβαινω:P...για το δικαιο και λογοτεχνια τρελαινομαι(εξαιρετικες καθηγητριες!)...ιστορια εχουμε απαισιο καθηγητη και δεν πολυπροσεχω(λαθος μου το ξερω αλλα η κατασταση ειναι αφορητη...)
2):thanks: (αν και δε νομιζω οτι θα τα καταφερω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Φίλε , superman ,καλή επιτυχία!!! Εγώ πάντως Τεχνολογική θα πάω! :) :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
1)κοιτα τα μαθηματικα και τη φυσικη δεν τα χω παρατησει...χημεια και βιολογια δεν πολυκαταλαβαινω:P...για το δικαιο και λογοτεχνια τρελαινομαι(εξαιρετικες καθηγητριες!)...ιστορια εχουμε απαισιο καθηγητη και δεν πολυπροσεχω(λαθος μου το ξερω αλλα η κατασταση ειναι αφορητη...)
2):thanks: (αν και δε νομιζω οτι θα τα καταφερω)


Θα τα καταφέρεις!! Όταν θέτουμε ένα στόχο βάζουμε τα δυνατά μας για να τον πετύχουμε!! Πιστεύω πως κι εσύ θα κάνεις το ίδιο!!!:)

(τεχνολογική:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Φίλε , superman ,καλή επιτυχία!!! Εγώ πάντως Τεχνολογική θα πάω! :) :bye:
:thanks:σου ευχομαι ο,τι καλυτερο!

Θα τα καταφέρεις!! Όταν θέτουμε ένα στόχο βάζουμε τα δυνατά μας για να τον πετύχουμε!! Πιστεύω πως κι εσύ θα κάνεις το ίδιο!!!:)

(τεχνολογική:P)
:thanks:το ελπιζω!

(ουστ παλιο τεχνογικια):P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Νικόλα και Ιωάννα , Τεχνολογική θα έρθετε του χρόνου ?? :D
"Εγώ είμαι ήδη" :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Χρήστο, πού θέλεις να πας;;;; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top