Γενικό -  Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 179)
  • Θεωρητική

    Ψήφοι: 58 32.4%
  • Θετική

    Ψήφοι: 82 45.8%
  • Τεχνολογή

    Ψήφοι: 39 21.8%

mpoumpouka

Νεοφερμένος

Η mpoumpouka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
θεωριτικη με χιλια........με τιποτα θετικη τα μαθηματικα ειναι δυσκολα κ χαλια .....αλλα σας συμβουλευω να ακολουθησετε κατευθυνση συμφωνα με το επαγγελμα που εχετε επιλεξει να γινετε......;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lazos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lazos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Και γω κατεληξα,ΘΕΤΙΚΗ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
πάντως πιστεύω ότι είναι ανούσιο και κουραστικό να πας θετική ενώ δεν σε νοιάζει 3ο πεδίο... και εγώ έτσι θα κάνω πάντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos_p

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Δεν ξ΄ρω κατά 100% αλλά μέχρισ τιγμής είμαι:
60% Θεωριτική
40%Τεχνολογία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XxBiOxX

Νεοφερμένος

Ο XxBiOxX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδια δεν υπαρχει ενημερωση στα σχολεια.Εγω για παραδειγμα δεν ξερω τι να ακολουθησω.Γιατι δεν ξερω που αποσκοπει η καθε κατευθυνση.Μπορει να μου πει καποιος με λιγα λογια μερικα πραγματα για τις κατευθυνσεις?:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SaG!

Νεοφερμένος

Η σΤαΜα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Θετική ! :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
το μονο που ξερω σιγουρα ειναι πως αποκλειω τη θεωριτικη.......κτ πασα πιθανοτητα θα παρω θετικη :D:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo Killer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Θεωρητικη εννοειται...:jumpy::iagree: Δεν γινεται τιποτα αλλο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariapg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 265 μηνύματα.
75% θετική...25% τεχνολογική :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natalie

Νεοφερμένος

Η Natalie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
θετική 100 τα 100 η τεχνολογική έχει πολύ ζόρι στα μαθηματικά....όχι βέβαια πωσ και στην θετική δεν έχει ζόρι αλλα όχι τόσο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
θετική 100 τα 100 η τεχνολογική έχει πολύ ζόρι στα μαθηματικά....όχι βέβαια πωσ και στην θετική δεν έχει ζόρι αλλα όχι τόσο

Ερμ, έχω την υπόνοια πως κάνουν τα ίδια, ή περίπου, στις πανελλήνιες μια φορά εξετάζονται στα ίδια ακριβώς θέματα στα μαθηματικά κατ. (γιαυτό είμαι σίγουρη). Ας πει κάποιος απ'την Β' που να ξέρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xman

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
κανουμε τα ιδια μαθηματικα, για πανελινιες θα σας γελασω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι? αν μπορει καποιος να μου πει απο τη Γ
Η Χημεια στη Γ Λυκειου ειναι δυσκολη σαν μαθημα?
Η ΑΕΠΠ στη τεχνολογικη επισης ειναι θεωρητικο μαθημα ή πιο πολυ πρακτικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xman

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι? αν μπορει καποιος να μου πει απο τη Γ
Η Χημεια στη Γ Λυκειου ειναι δυσκολη σαν μαθημα?
Η ΑΕΠΠ στη τεχνολογικη επισης ειναι θεωρητικο μαθημα ή πιο πολυ πρακτικο?

Στην τεχνολογικη το Ανεφ που μαλλον εννοεις ειναι πιο πολυ πρακτικο.Η Χημεια απο τι ξερω δν ειναι και πολυ δυσκολη οσο η Βιολογια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Ε καλα η βιολογια ειναι καθαρα θεωρητικο μαθημα.
Απλα επειδη ενδιαφερομαι για σχολες 3ου αλλα ειμαι και ψιλο σκραπας στη Χημεια επειδη δεν διαβαζω ομως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Πρώτον, το τι σχολή θέλεις και το τι μαθήματα θα φορτωθείς για να την πετύχεις είναι το ένα και το αυτό. Συνεπώς αν δεν σου αρέσει η Φυσική και γενικώς τα μαθήματα κάποιας κατεύθυνσης, πας σε άλλη κατεύθυνση και αλλάζεις επιθυμίες σχολής. Θα φάτε στη μάπα ένα μάθημα που δε γουστάρετε και περιμένετε να γράψετε;
Τα ΜΚ και η ΦΚ είναι ακριβώς τα ίδια στις δύο κατευθύνσεις και στις δύο τάξεις. Καμία διαφορά, ούτε στα θέματα, ούτε στην προετοιμασία, ούτε στη διδασκαλία. Σε πολλά σχολεία που Θετική πάνε μόνο καμιά 10αρια καμμένοι (:D), συνήθως κάνουν συγχώνευση τμημάτων με την Τεχνολογική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iridoni

Νεοφερμένος

Η Irida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
φυσικα θεωρητικη κατευθυνση τι αλλο???καθεσαι τα μαθαινεις απ εξω και ξεμπερδευεις!!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheJoker

Νεοφερμένος

Ο TheJoker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Θωρητικη με χιλια!δεν μπορω καθολου τα θετικα ρε σεις....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Θεωρητική κι εγώ...Ενώ μου αρέσει η πληροφορική και η τεχνολογία, δεν είμαι καθόλου καλή στα μαθηματικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheJoker

Νεοφερμένος

Ο TheJoker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
και εγω ρε μαμωτο δυσκολευομαι παρα πολυ στα μαθηματικα!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top