Γενικό -  Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 179)
  • Θεωρητική

    Ψήφοι: 58 32.4%
  • Θετική

    Ψήφοι: 82 45.8%
  • Τεχνολογή

    Ψήφοι: 39 21.8%

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
και εγω θεωρητικη ειμαι Ελενα!!!Απλα η θετικη προσδιδει κυρος:P τεχνολογικη για μενα δεν εχει νοημα!!Θετικη και τελος:no1:

Βαστα.
Και για μας που βγαζουμε σπυρακια με τη χημεια τι θα γινει δηλαδη? Τι κυρος λες μωρε τωρα..
Εγω προγραμματιστρια θελω να γινω, γιατι να παω θετικη? Αλλο το ενα αλλο το αλλο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Βασικα... δεν υπαρχουν κατευθυνσεις για κακους, μετριους και καλους μαθητες. Εγω που ειμαι της θετικης βγαζω σπυρια με προγραμματισμο και διοικηση επιχειρησεων και θα τα εβρισκα πολυ πιο μπαστουνια στην τεχνολογικη. Οποτε αυτος ο χαρακτηρισμος ειναι ατοπος. Ο,τι γουσταρει ο καθενας... :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katigko

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
πρεπει να δεις τι σε εκφραζει κατ'αρχας...αν εισαι καλη στα φιλολογικα ή στα θετικα..τα θετικα μαθηματα θελουν εξυπνάδα, τα φιλολογικα θελουν διαβασμα, καλη απομνημόνευση και ικανοτητα κρίσης...επεισης πρεπει να κοιταξεις και τα πεδία για να δεις ποιες απο τις σχολες που σε ενδιαφερουν ειναι στο αναλογο πεδιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
πρεπει να δεις τι σε εκφραζει κατ'αρχας...αν εισαι καλη στα φιλολογικα ή στα θετικα..τα θετικα μαθηματα θελουν εξυπνάδα, τα φιλολογικα θελουν διαβασμα, καλη απομνημόνευση και ικανοτητα κρίσης...επεισης πρεπει να κοιταξεις και τα πεδία για να δεις ποιες απο τις σχολες που σε ενδιαφερουν ειναι στο αναλογο πεδιο...

Για να έχεις σωστή κρίση δεν πρέπει να είσαι και έξυπνος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Kαι τι σημαίνει να είσαι έξυπνος? ;)

Καλά αυτό δεν έχει σχέση με το τοπικ και θα βγούμε οφφ :P
Απλά παραξενεύομαι μ'αυτό που έγραψε, μου φαίνεται πως αντιφάσκει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandra16

Νεοφερμένος

Η alexandra16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Πιστεύω ότι λίγο πολύ όλοι είμαστε έξυπνοι αλλά ο καθένας με τον δικό του τρόπο. Αλλά γενικά δεν είμαι υπέρ των απόψεων ότι οι λιγότερο έξυπνοι πάνε θεωρητική. Απλώς δεν τα πάνε καλά με τα μαθηματικά ή τα πάνε καλά με τα αρχαία και με τα συναφή μαθήματα σε κάθε περίπτωση. Σίγουρα αυτοί που δεν ''παίρνουν'' τα μαθηματικά θα πάνε θεωρητική αλλά αυτό δε σημαίνει ότι δεν είναι έξυπνοι. Από πότε η επιτυχία στα θετικά μαθήματα είναι δείκτης εξυπνάδας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ginak

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Δεν ξέρω ποια κατεύθυνση είναι καλύτερη. Ο καθένας επιλέγει αυτό που του ταιριάζει. Αν είασι καλός στα θετικά μαθήματα, τότε το σωστό είναι να πας θετική ή τεχνολογική ενώ αν είσαι καλός στα θεωρητικά μάλλον πρέπει να πας θεωρητική! Το κυριότερο όμως είναι να σου αρέσει αυτό που κάνεις! Πώς το λένε; Να σε γεμίζει!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandra16

Νεοφερμένος

Η alexandra16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
και άμα είσαι ή έστω νομίζεις ότι είσαι εξίσου καλή και στα δύο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
πες τα.:iagree: εγω ειμαι 100% μπερδεμενη για την κατευθυνση που θα ακολουθησω.βασικα ιδεα δεν εχω.ελπιζω να με διαφωτισει η α' λυκειου(ή τουλαχιστον να με βοηθησει)παντως,μαλλον για θετικη με βλεπω(βαριεμαι πολυ τα αρχαια..)

φαινεται απο την εκφραση σ μεσα στο μαθημα:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ginak

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Θεωρητική δαγκωτό! Σιχαίνομαι φυσική και δεν τρελαίνομαι για τα μαθηματικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Α-Η-Δ-Ι-Α!!!!!!!!!!!!!!!!! για αυτο αποκλειω την δικηγορια... ΘΕΤΙΚΗ Ftw!!!

ε,ενταξει,αναλογα με τα βιτσια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
παλιοτερα ημουν μπερδεμενος... τωρα ελπιζω πως εχω κατασταλαξει και αμα δν γινει κατι τραγικο θα παω θετικη στη β..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
παλιοτερα ημουν μπερδεμενος... τωρα ελπιζω πως εχω κατασταλαξει και αμα δν γινει κατι τραγικο θα παω θετικη στη β..

Εύγε! Συνήλθες βλέπω ε? :P

Join us my friend. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Πωπω πεθαίνω όσο σκέφτομαι ότι θα τρίψω την αίτηση για θετική στα μούτρα των φιλόλογων :jumpy::jumpy:


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Πωπω πεθαίνω όσο σκέφτομαι ότι θα τρίψω την αίτηση για θετική στα μούτρα των φιλόλογων :jumpy::jumpy:


:P


δν θα το παρουν και κατακαρδα.. ισα ισα μπορει να σ αλλαξουν τα φωτα στα αρχαια γενικης...:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
δν θα το παρουν και κατακαρδα.. ισα ισα μπορει να σ αλλαξουν τα φωτα στα αρχαια γενικης...:lol::lol::lol:

Καλά ας γίνει κάτι τέτοιο....

Θα δουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
δν θα το παρουν και κατακαρδα.. ισα ισα μπορει να σ αλλαξουν τα φωτα στα αρχαια γενικης...:lol::lol::lol:


Θα το πάρουν γιατί με έχουν συμπαθήσει και όταν μας είχαν ρωτήσει στην αρχή και τους είπα θετική ξίνισαν τα μούτρα :P

Μ' αγαπάνε όλοι εμένα :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Θα το πάρουν γιατί με έχουν συμπαθήσει και όταν μας είχαν ρωτήσει στην αρχή και τους είπα θετική ξύνησαν τα μούτρα :P


ξινισαν... :thanks::thanks::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top