Γενικό -  Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 179)
  • Θεωρητική

    Ψήφοι: 58 32.4%
  • Θετική

    Ψήφοι: 82 45.8%
  • Τεχνολογή

    Ψήφοι: 39 21.8%

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
βαλε και τα γενικης μαζι... δν λες πλ καλα π η θεωρητικη δν εχει 10 ωρες αρχαια(2 την ημερα:p)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
κλ πως αντεχουν:Pωραια ειναι ταρχαια δν λεω αλλα οχι και 2 ωρες τη μερα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dora_888

Νεοφερμένος

Η Δωρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
εεεεε!!!!τι γινεται???κανενας θεωριτικη δεν???τι να πω..τεσπα θα κανω διαφορα.....ΘΕΩΡΙΤΙΚΗ 4life!!!!!:P:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
εεεεε!!!!τι γινεται???κανενας θεωριτικη δεν???τι να πω..τεσπα θα κανω διαφορα.....ΘΕΩΡΙΤΙΚΗ 4life!!!!!:P:no1:

:rucrazy::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaim

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
εεεεε!!!!τι γινεται???κανενας θεωριτικη δεν???τι να πω..τεσπα θα κανω διαφορα.....ΘΕΩΡΙΤΙΚΗ 4life!!!!!:P:no1:

Καλά όλα αυτά. Αλλά.... το Θεωρητική γράφεται με ''-η'' (Θεωρητική) ;)

Δημήτρη, δώσε μία και στο δικό μου το κεφάλι :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
τεχνολογικη κατα 95%...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
τεχνολογικη κατα 95%...

Διακρίνω μια σταθερότητα στις απόψεις σου ή μου φαίνεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Διακρίνω μια σταθερότητα στις απόψεις σου ή μου φαίνεται;

Μα οι πιο πολλοί σε αυτή την ηλικία αυτό παθαίνουν όσον αφορά την κατεύθυνση που θα επιλέξουν...μία λένε θετική μία τεχνολογική μία θεωρητική και αλλάζουν συνέχεια...Ας πούμε μπορεί τώρα ο Ηλίας να λέει κατά 95% τεχνολογική και στο τέλος της χρονιάς να πει θα πάω θεωρητική...Γι'αυτό και εγώ ακόμα δν λέω τπτ...Περιμένω να τελειώσει η χρονιά αν και νμζ πως ξέρω τλκ που θα καταλήξω αλλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
απο μερα σε μερα αλλαζουν τα δεδομενα... το σκεφτηκα απλα! εφοσον δν μ ενδιεφερε ποτε το 3ο πεδιο γτ να φαω στη μαπα χημεια και βιολογια?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
απο μερα σε μερα αλλαζουν τα δεδομενα... το σκεφτηκα απλα! εφοσον δν μ ενδιεφερε ποτε το 3ο πεδιο γτ να φαω στη μαπα χημεια και βιολογια?????


Μα εσύ θεωρητική έλεγες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
οπως ειπα και αλλου δν την εχω αποκλεισει επειδη φοβαμαι πλ τα μαθηματικα(αν ειδες στη συλλογη)....αλλα αυτο π μ αρεσει ειναι η φυσικη και τα πολυτεχνειακα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
απο μερα σε μερα αλλαζουν τα δεδομενα... το σκεφτηκα απλα! εφοσον δν μ ενδιεφερε ποτε το 3ο πεδιο γτ να φαω στη μαπα χημεια και βιολογια?????
:no1:
αν κι εγω μάλλον θετική χωρίς να μαι σίγουρη και μένω θετικη΄...τεχνολογική με τίποτα(ετσι για να την πέσω και στον ribo που πορώνεται με τους ΗΜΜΥ...)ΘΕΤΙΚΗ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
Συμφωνώ κι εγω τα ψιλοφοβάμαι τα μαθηματικά αν και μαρέσουν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
και απο θετικη πας ΗΜΜΥ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
οπως ειπα και αλλου δν την εχω αποκλεισει επειδη φοβαμαι πλ τα μαθηματικα(αν ειδες στη συλλογη)....αλλα αυτο π μ αρεσει ειναι η φυσικη και τα πολυτεχνειακα

:no1:
αν κι εγω μάλλον θετική χωρίς να μαι σίγουρη και μένω θετικη΄...τεχνολογική με τίποτα(ετσι για να την πέσω και στον ribo που πορώνεται με τους ΗΜΜΥ...)ΘΕΤΙΚΗ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
Συμφωνώ κι εγω τα ψιλοφοβάμαι τα μαθηματικά αν και μαρέσουν....

E άμα τα φοβόμαστε τη βάψαμε...

Πάμε για 100 στις πανελλήνιες στα μαθηματικά ρε

ΑΤΟΠΟ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
μια ερωτησούλα, το αντίθετο του ατόπου είναι έντοπο:P???
η βλακεία στην εξουσία....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssss

Νεοφερμένος

Η ssss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
να ρωτησω και εγω λιγο..
-----------------------------------------
επειδη παιρνω πολυ δυσκολα αποφασεις και μαλιστα τις παιρνω τελευυαια στιγμη ..να ρωτησω και εγω..εμενα μου αρεσει η χημεια-ειμαι πολυ καλη.,μου αρεσει η φυσικη -δεν ειμαι καλη-,η βιολογια μου φαινεται ουδετερη.τα αρχαια δεν με εντυπωσιαζουν,η γλωσσα μου αρεσει -ειμαι καλη-..στην εκθεση -παιζεται-,και η γυμναστικη,το θεατρο και η μουσικη μου αρεσουν..λοιπονν..καμια λυση??ευχαριστω πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
θετικη αν και αυτα π λες δν πλ συμπιπτουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marizza92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Τάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Κοίτα αν δεν είσαι σίγουρη τι να επιλέξεις μιλαμε παντα για Θετικη-Τεχνολογικη και δεν έχεις ένα συγκεκριμένο στόχο κανε οτι κανουν οι περισσότεροι πηγαινε στη Β λυκείου Θετικη να δεις πως τα πας και μετά στη τρίτη συναίχισε ή άλλαξε για τεχνολογική
-----------------------------------------
Ουπς... srry σίγουρος ήθελα να πω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Εγώ από τι στιγμή που είδα τα Αρχαία την απέκλεισα την Θεωρητική. Και πέρυσι καταστάλαξα στην Τεχνολογική. Το ξέρω ότι είναι λάθος, αλλά πλέον είναι μονόδρομος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Η λογιστική και χρηματοοικονομική στην ασσοε είχε 18563 το 2007 αλλά μάλλον θα πεσει φέτος!!! Μπορείς να πάς είτε απο θετική είτε από τεχνολογική όμως απαραίτητη προυπόθεση είναι να πάρεις 6ο μάθημα μαθηματικά γενικής και 7ο ΑΟΘ! Μπορεί να σου ακούγεται πολύ ψηλός στόχος όμως τα μαθήματα βαρήτητας είναι πολύ ευκολότερα απο φυτική μαθημάτικα και είναι σχετικά πιο εύκολο να την επιτύχεις!!!
...Και από Θεωρητική Κατεύθυνση, μπορεί να πάρει το 5ο πεδίο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top