Γενικό -  Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 179)
  • Θεωρητική

    Ψήφοι: 58 32.4%
  • Θετική

    Ψήφοι: 82 45.8%
  • Τεχνολογή

    Ψήφοι: 39 21.8%

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Εγώ δν ξέρω...ή θετική ή θεωρητική:PΔν ξέρω ακόμα...πιστεύω μέχρι το τέλος της χρονιάς να έχω αποφασίσει:)

Αυτό.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Εγώ είμαι ανάμεσα σε τέσσερις ..


Ψαρώσατε;


Θετική θα πάω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaim

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
παιδια τι κατεθηνση σκευτεστε να παρετε???
:no1:
εγω ειμαι σε διλιμα τεχνολογικα ή θετικη???
:D
τελοσπαντων πιστεως μεχρι το τελος τις χρονιας να εχω αποφασίσει!!!

Κατεύθυνση, σκέφτεστε, δίλημμα, της,
πίστεως (???)

Ας μπω κατευθείαν στο θέμα καλύτερα....

Θετική. Δε μπορώ να πω πως κόβω τις φλέβες μου για Φυσική, αλλά η Βιολογία, η Χημεία και τα Μαθηματικά είναι τα αγαπημένα μου μαθήματα κατά αυτή τη σειρά προτεραιότητας και επίσης υπεραγαπώ το 3ο πεδίο :P:P

Βέβαια ώρες ώρες μου έρχονται κάτι εκλάμψεις για θεωρητική μιάς και αγαπώ και τα Λατινικά αλλά μετά επιστρέφω αμέσως στην πραγματικότητα και καταλαβαίνω πως όλη αυτή τη Θεωρητικούρα... δε θα την άντεχα με τίποτα!! :P

Θετική λοιπόν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nancy

Νεοφερμένος

Η Νάνσυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Μαλλον θεωρητική:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
εεετσι... αλλα τι μπορουμε να κανουμε στην θεωρητικη εκτος απο δικηγοροι και φιλολογοι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nancy

Νεοφερμένος

Η Νάνσυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Έλα μου ντε????Πες εσύ να σου πω κι εγώ!!!!!Δεν έχω ιδέα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ισαβέλλα

Νεοφερμένος

Η Ισαβέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Σίφνος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Τεχνολογική! Είναι πιο εύκολη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo Killer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Θεωρητικη με κλειστα ματια... Κ μ'αρεσουν τα λατινικα. Επεσε το ματι μου στον πινακα που ειχε το ρημα abamam,abamas,abamat,abamus,abatis,amabant. Καπως ετσι...:iagree: Τι σημαινει? ΜΟΝΟ για οσους ειναι ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ!!!:jumpy::P:):no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
7 ώρες είναι τα μαθήματα Κατεύθυνσης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
ΤΕΛΕΙΑ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
7 ωρες στην Β' Λυκειου και 12 ωρες στη Γ' Λυκειου ειναι τα μαθηματα της κατευθυνσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
7 ωρες στην Β' Λυκειου και 12 ωρες στη Γ' Λυκειου ειναι τα μαθηματα της κατευθυνσης.

πως γινεται αυτο??? σε εμας οι θεωρητικοι κανουν 5αρχαια 2 λατινικα και 2 φιλοσοφια... και οι υπολοιποι 9 κανουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εμεις στην Γ' Λυκειου καναμε 5 ωρες Μαθηματικα, 3 ωρες Φυσικη, 2 ωρες Βιολογια και 2 Χημεια.

Η θεωρητικη της ιδιας ταξης πρεπει να ειναι 5 Αρχαια, 3 Λατινικα, 2 Ιστορια και 2 Λογοτεχνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
για την β λεω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Στη Β καναμε 3 ωρες Μαθηματικα, 2 Φυσικη και 2 Χημεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
σε μας γτ ειναι αλλιως????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Δίκιο έχει ο miv! Η Τεχνολογική Κατεύθυνση είναι εύκολη (σε σχέση με τις άλλες Κατευθύνσεις) μόνο στη Β'! Στην Γ' όλες θέλουν διάβασμα, για όσους θέλουν να σπουδάσουν κάτι αξιόλογο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
με την ιδια λογικη αν εξαιρεσεις τα αρχαια και η θεωρητικη ειναι ευκολη... εχει φιλοσοφια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Ε, δεν συγκρίνονται οι Αρχές Φιλοσοφίας με την Τεχνολογία Επικοινωνιών! Η Τεχνολογία Επικοινωνιών είναι πολύ πιο εύκολη! Γι'αυτό οι περισσότεροι άχρηστοι μαθητές πηγαίνουν Τεχνολογική Κατεύθυνση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top