Ποια είναι τα αντικείμενα που επιτρέπεται να έχω μαζί μου κατά τη διάρκεια των εξετάσεων;

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,871 μηνύματα.
Σε βοήθησε απλά δεν μπορείς να καταλάβεις τη θεία βούληση. :sly:
Έχεις δίκιο, η Παναγία μπορεί να έκανε τα μαγικά της και εγώ να μη το αντιλήφθηκα :lol: Πάντως στα άλλα που δεν την πήρα,έγραψα τους μεγαλύτερους βαθμούς,τυχαίο;:lol:
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,309 μηνύματα.
Ο ανιψιός μου έχει απορία αν μπορεί να πάρει το μπεγλέρι του μαζί :lol:
Ποιο μπεγλέρι ρε; Εγώ είχα μπει με το Fidget Spinner μέσα ( ναι ήταν στα τελευταία της η μόδα αυτή πρόπερσι που έδωσα ).
 

igeorgeoikonomo

Νεοφερμένος

Ο igeorgeoikonomo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Προσωπικά, όχι. Έχω χαλαρώσει το πρόγραμμά μου και δεν κουράζομαι πολύ. Όσο πάει το διάβασμα. Βέβαια, ακούω παιδιά να λένε πως "δεν κοιμούνται" (αστείο μου φαίνεται) αλλά το θεωρώ επιπόλαιο.
 

Dimitris9

Δραστήριο μέλος

Ο Dimitris9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
2 στυλο , ο,τι στυλο χθες
Νερό
Ταυτοτητα
Καρτα υποψηφίου
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Εγώ πάντως είχα πάρει και την εικόνα της Παναγίας μαζί μπας και με φώτιζε τη πρώτη μέρα.Τζίφος τελικά,14,5 έγραψα στην έκθεση και την παράτησα στο κομοδίνο :lol:

Συν Αθηνά και χείρα πίνει έλεγαν οι αρχαίοι ημών πρόγονοι. :hehe: :boxing:

Το self test εννοώ την δήλωση, πού την δίνουμε?

Στον Χαρδαλιά αυτοπροσώπως. :bye2:
 

Dimitris9

Δραστήριο μέλος

Ο Dimitris9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
Θα σας πουνε εκει.. λογικά στην είσοδο του σχολείου θα υπαρχει καποιος που θα μαζεύει τις βεβαιώσεις
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα σας πουνε εκει.. λογικά στην είσοδο του σχολείου θα υπαρχει καποιος που θα μαζεύει τις βεβαιώσεις
Επίσης αύριο εκτυπώνουμε την βεβαίωση... Συμπληρώνουμε κάτι ηλεκτρονικά ή απλά πατάμε εκεί που λέει σχολική κάρτα και την εκτυπώνουμε?
 

mathboi

Νεοφερμένος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.

globglogabgalab

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αποστολία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Λοιπόν, για το στυλό που σβήνει ρώτησα μια καθηγήτρια και μου λέει να το αποφεύγω σα τη πανούκλα το στυλό που σβήνει γιατί μπορεί να σβηστούν τα κείμενα στην μεταφορά του διαγωνίσματος/εξετάσεων
 

Eustace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eustace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Λοιπόν, για το στυλό που σβήνει ρώτησα μια καθηγήτρια και μου λέει να το αποφεύγω σα τη πανούκλα το στυλό που σβήνει γιατί μπορεί να σβηστούν τα κείμενα στην μεταφορά του διαγωνίσματος/εξετάσεων
Δεν ειναι τοσο ευκολο. Πρεπει να υπαρξει τριβη για να σβηστει το συγκεκριμενο στυλο. Απλα ειναι πιθανο να σου μηδενισουν το γραπτο
 

calliope

Νεοφερμένος

Η calliope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
οι απόφοιτοι πρεπει να κανουν απο σήμερα το self test η μπορουμε και τη κυριακη;
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

pacheiko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pacheiko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Δεν ειναι τοσο ευκολο. Πρεπει να υπαρξει τριβη για να σβηστει το συγκεκριμενο στυλο. Απλα ειναι πιθανο να σου μηδενισουν το γραπτο
Σε εμάς πριν λίγα χρόνια είχαν παραλάβει γραπτό που είχε γραφτεί με τον στυλό αυτό, και οι πρώτες σελίδες ήταν ξεθωριασμένες, όχι σβησμένες, απλά τα γράμματα ίσα που μπορούσε ο διορθωτής να τα διακρίνει. Νομίζω το ακύρωσαν.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σε εμάς πριν λίγα χρόνια είχαν παραλάβει γραπτό που είχε γραφτεί με τον στυλό αυτό, και οι πρώτες σελίδες ήταν ξεθωριασμένες, όχι σβησμένες, απλά τα γράμματα ίσα που μπορούσε ο διορθωτής να τα διακρίνει. Νομίζω το ακύρωσαν.
Τώρα εάν ήταν από τριβή, ήλιο, κάτι άλλο, δεν γνωρίζω. Κλασσικό bic παιδία μου και όλα καλά θα πάνε.
 

Eustace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eustace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Τσαντες επιτρεπονται;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Στο θρανιο επιτρεπεται να εχουμε σακουλακι με κατι φαγώσιμο;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Την ωρα της εξετασης επιτρεπεται να φαμε κατι; ή μονο οσο περιμενουμε τα θεματα;
 

Pharmacist01

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pharmacist01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Τσαντες επιτρεπονται;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Στο θρανιο επιτρεπεται να εχουμε σακουλακι με κατι φαγώσιμο;
.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Την ωρα της εξετασης επιτρεπεται να φαμε κατι; ή μονο οσο περιμενουμε τα θεματα;
Τσάντες νομίζω όχι. Κασετίνα ναι αν την αφήσεις στο πάτωμα.
Όχι στο θρανίο τίποτα πέρα από στυλό και κάρτα υποψηφίου
Επιτρέπεται αν βγεις έξω. Επίσης σε κάθε σχολείο έχουν κάποιο σνακ και νερό απέξω..
 

lelos2003

Νεοφερμένος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Αυτο που λενε οτι πρεπει να χρησιμοποιησεις το ιδιο ειδος στυλο αλλιως το γραπτο μηδενιζεται ισχυει? Ξερω απο εναν γνωστο μου, ο οποιος στις πανελληνιες του 2018 χρησιμοποιησε διαφορετικο στυλο σε καποιο μαθημα κατα την διαρκεια της εξετασης και απο το φροντ. του ειπαν οτι θα του μηδενισουν το γραπτο και μετα χρειαστηκε ο διευθυντης του σχολειου μας να κανει καποια τηλεφωνηματα (σε καποια επιτροπη υποθετω? δεν γνωριζω λεπτομεριες) για να εξηγησει ( δεν ξερω ποσο νομιμο ειναι αυτο αλλα ετσι εγινε) Δηλαδη αν χρησιμοποιησω μπλε και μαυρο στυλο στο ιδιο γραπτο ειναι λαθος? ή αν χρησιμοποιησω δυο διαφορετικα μπλε στυλο αλλα με εμφανεις διαφορες ειναι παλι λαθος? Εχω μπερδευτει πολυ με ολες αυτες τις λεπτομεριες και το φροντ. δεν βοηθαει καθολου σε αυτο.
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 530 μηνύματα.
Δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι, πάρε μαζί σου δύο τρεις ίδιους και τελειώνει το ζήτημα.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,605 μηνύματα.
Αυτο που λενε οτι πρεπει να χρησιμοποιησεις το ιδιο ειδος στυλο αλλιως το γραπτο μηδενιζεται ισχυει? Ξερω απο εναν γνωστο μου, ο οποιος στις πανελληνιες του 2018 χρησιμοποιησε διαφορετικο στυλο σε καποιο μαθημα κατα την διαρκεια της εξετασης και απο το φροντ. του ειπαν οτι θα του μηδενισουν το γραπτο και μετα χρειαστηκε ο διευθυντης του σχολειου μας να κανει καποια τηλεφωνηματα (σε καποια επιτροπη υποθετω? δεν γνωριζω λεπτομεριες) για να εξηγησει ( δεν ξερω ποσο νομιμο ειναι αυτο αλλα ετσι εγινε) Δηλαδη αν χρησιμοποιησω μπλε και μαυρο στυλο στο ιδιο γραπτο ειναι λαθος? ή αν χρησιμοποιησω δυο διαφορετικα μπλε στυλο αλλα με εμφανεις διαφορες ειναι παλι λαθος? Εχω μπερδευτει πολυ με ολες αυτες τις λεπτομεριες και το φροντ. δεν βοηθαει καθολου σε αυτο.
ρε τι αλλο θα ακουσουμε.και μου αρεσει η σιγουρια απο το φροντιστηριο.το ερωτημα ειναι αλλο ομως.γτ καποιος να χρησιμοποιησει αλλο στυλ κατα τη διαρκεια που γραφει??υποτιθεται θα παρεις γεματο στυλο οχι καποιον πολυχρησιμοποιημενο που χει τελειωσει.δηλαδη καπου ελεος
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top