Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Sins

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
ναρκωτικα, σεξ, ασεβεια προς το γονιο (στη συγκεκριμενη περιπτωση τη μητερα)... τι ακριβως ΔΕΝ σου θυμιζει αμερικανικους μοντερνισμους? :P

δεν είναι ακριβώς αυτό η ταινία. μιλάει για μια κοπέλα που ένιωθε πως η ίδια της η μητέρα δεν την ήθελε, το ίδιο νόμιζε και για τον πατέρα της.
συγκεκριμένα το τέλος έχει μεγάλο νόημα.
η μητέρα της έφερνε έναν ναρκωμανή στο σπίτι οποίος έκανε σεξ μαζί της μπροστά στην κόρη της. επομένως λογικό δεν είναι η κόρη της να πάρει τον στραβό δρόμο κάπως;;
δες πάλι την ταινία. μάλλον την έχεις ξε΄χασει:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
δεν είναι ακριβώς αυτό η ταινία. μιλάει για μια κοπέλα που ένιωθε πως η ίδια της η μητέρα δεν την ήθελε, το ίδιο νόμιζε και για τον πατέρα της.
συγκεκριμένα το τέλος έχει μεγάλο νόημα.
η μητέρα της έφερνε έναν ναρκωμανή στο σπίτι οποίος έκανε σεξ μαζί της μπροστά στην κόρη της. επομένως λογικό δεν είναι η κόρη της να πάρει τον στραβό δρόμο κάπως;;
δες πάλι την ταινία. μάλλον την έχεις ξε΄χασει:D

Η κοπελα πηρε το στραβο δρομο απο τοτε που γνωρισε την niki reed (δεν θυμαμαι πως την λεεν στην ταινια). Ισως εχεις δικιο, θα την ξαναδω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sins

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Η κοπελα πηρε το στραβο δρομο απο τοτε που γνωρισε την niki reed (δεν θυμαμαι πως την λεεν στην ταινια). Ισως εχεις δικιο, θα την ξαναδω :)

ναι αυτός όμως δεν ήταν ο κύριος λόγος..'΄ηταν απλά η δικαιολογία.και φάνηκε στο τέλος!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Εσένα θα σε έχω για να μου προτείνεις ταινίες μου φαίνεται :P :D
Χαχαχα εχεις περασει και χημικο νομιζω οποτε θα σου προτεινω oπωσδηποτε :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange crush

Δραστήριο μέλος

Η orange crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Χαχαχα εχεις περασει και χημικο νομιζω οποτε θα σου προτεινω oπωσδηποτε :D :P

Ναι,χημικό είμαι (Πάτρας) :D ...θα περιμένω ;) :P

Είδα το the great debaters.Δεν μπορώ να πω ,ενδιαφέρουσα ταινία ήταν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Cloud Atlas
Υπέροχη ταινία...Δεν ξέρω γιατί δεν άρεσε σε πολλούς.Θα μπορούσε σε κάποια σημεία να ήταν καλύτερη αλλά εμένα μου άρεσε πάρα πολύ.Δεν με κούρασε το 3ωρο και θα την έβλεπα ξανά κάποια στιγμή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

phneloph !!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πηνελοπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
'4 Minute Mile'
χτες εψαχνα μια καλη ταινια και δεν εβρισκα κατι που να μου αρεσει ετσι ξαναειδα το ΄4 Minute Mile'
οσες φορες και να τη δω το ιδιο υπεροχη ειναι :)!!!

δειτε την!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariaal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mariaal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Κυριακάτικο ξύπνημα με Λαμπέτη και Χορν. Retro φάση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

summertime1996

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η summertime1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
step up all in ΥΠΕΡΟΧΟΟ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Les miserables (1998). Ειχα διαβασει το βιβλιο και ηξερα πανω κατω πως εξελισσοταν η ιστορια κι ετσι αρχισα να βαριεμαι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
step up all in ΥΠΕΡΟΧΟΟ!
Θέλω και εγώ να το δω.Είδα πριν λίγες μέρες το 3 κ το 4 ξανά. Είναι καλύτερο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Μια μπουρδίτσα στο novalife με δυο γαλλιδούλες που ήταν κολλητές και μετά η μια άλλαξε συμπεριφορά (έγινε λίγο που...άκι :P) και χώρισαν και μετά τα ξαναβρήκαν. :P
Και καπάκι άλλη μια με μια χοντρή που ήθελε να γίνει Prom Queen και τελικά τα κατάφερε -πιο αμερικανιά δε γίνεται :confused:
Αμφοτέραις ένα 4/10 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Hanna: Μάρεσε πολύ! Μάρεσε που δεν κάνανε τη Χανα τελείως απόκοσμη και αναίσθητη και επίσης η Μπλανσετ θεαα!!! :P

Mud: Και αυτή μάρεσε. Πιο γλυκιά ταινία! Θεός ο Μακονάχι!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange crush

Δραστήριο μέλος

Η orange crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Μετά από πολύ καιρό, είδα ξανά το I am Sam.... ΤΡΟΜΕΡΗ ταινία (:'( )
i-am-sam-1024x576.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
The Blair Witch Project : Ανατριχιαστική. Τα τελευταία λεπτά ήταν πάρα πολύ τρομακτικά.Όλο το νόημα της ταινίας βρίσκονται σ ' αυτά και πιστεύω όλες οι αντιδράσες των πρωταγωνιστών απλά έχτιζαν αυτή την τελευταία σκηνή.
Το κλειδί ήταν να θυμάσαι την ιστορία αυτού που σκότωσε τα παιδάκια καθώς και τον τρόπο.
Flipped : την είδα ξανά. Πραγματικά υπέροχη ταινία...Μπορώ να πω και από τις αγαπημένες μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Η χαμένη ατλαντίδα 2. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
God's not dead. Δεν μπορω να πω οτι τρελαθηκα, αυτο που πραγματικα μου αρεσε ηταν οι ομιλιες που εδινε ο φοιτητης για να υπερασπιστει την υπαρξη του Θεου. Γενικα, μου φανηκε μετρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nuria.m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nuria.m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Begin again(πολυ ομορφη μουσικη)
10 things i hate about you:τιποτα το ιδιαιτερο ( ωστοσο ενα ευχαριστο διαλειμμα απο τα αρχαια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Flipped : την είδα ξανά. Πραγματικά υπέροχη ταινία...Μπορώ να πω και από τις αγαπημένες μου.

τι γλυκια ταινια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top