Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Iliana in sky

Νεοφερμένος

Η Iliana in sky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
The Vow!


Tι μου θύμισες!!! Πολύ στεναχώρια με αυτή τη ταινία! :(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.




Είπα να αναπολήσω λίγο.. :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Ράλφ : Η επόμενη πίστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Pride and prejudice. Θα την τελειώσω βέβαια σημερα αλλα δεν μπορώ να πω ότι ξετρελαθηκα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Mr Nobody. Μου άρεσε αν και νιώθω το κεφάλι μου καζάνι αυτή τη στιγμή. Προσπαθώ ακόμη να καταλάβω τι ακριβώς έγινε. Είναι από τις ταινίες που θέλει ιδιαίτερη προσοχή αλλά πιστεύω ότι αξίζει.
Υπέροχος ο Jared Leto.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
μολις ειδα το american pie reunion
ελιωσα απ'τα γελια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nuria.m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nuria.m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
match point...ωραια ταινια!!οπως και ολες του γουντι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelomogolo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelomogolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Ειδα το the collector και καπακι το paranormal activity 5 ...το πρωτο καλουτσικο το δευτερο απλα μην σπαταλήσετε το χρονο σασ πολυ φτηνή παραγωγη ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.


12 Χρόνια Σκλάβος

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nuria.m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nuria.m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Λοιπον ξεκιναω :
All about my mother του Almodovar : Υπεροχη , ιδιαιτερη και συγκινιτικη πραγματικα με αγκιξε
Talk to her του ιδιου : επισησ υπεροχη
Barefoot: για ρομαντικη ταινια ειναι πολυ πολυ καλη και ξεχωριστη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.


Transformers 4: Δε ξαναπαρασύρομαι από την εμφάνιση της πρωταγωνίστριας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange crush

Δραστήριο μέλος

Η orange crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 518 μηνύματα.
The conjuring (Το κάλεσμα)
https://www.imdb.com/title/tt1457767/

:clapup::clapup: . Πολύ καλή ταινία!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.

Chris_Kon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Chris_Kon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Mr Nobody. Μου άρεσε αν και νιώθω το κεφάλι μου καζάνι αυτή τη στιγμή. Προσπαθώ ακόμη να καταλάβω τι ακριβώς έγινε. Είναι από τις ταινίες που θέλει ιδιαίτερη προσοχή αλλά πιστεύω ότι αξίζει.
Υπέροχος ο Jared Leto.

Πόσο υπέροχη ταινία;; Και γω πρόσφατα την είδα! Μ' άρεσε πολύ και η σκηνοθεσία και η μουσική επένδυση! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Paranormal Activity 4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Tελευταια ειδα δυο. Η πρωτη, το Ηer, παροτι ειχα τεραστιες προσδοκιες, βγηκε μεγαλη αποτυχια και ξενερωσα για τις δυο ωρες που χαλασα ασκοπα απο τη ζωη μου. Η δευτερη αντιθετως, Dallas Buyers Club, ειχε εξαιρετικες ερμηνειες και μου αρεσε που εκανε αναδρομη στο παρελθον και σιγα σιγα εφτανε στο σημερα, την προτεινω ανεπιφυλακτα.

To DBC είναι στη λίστα μου. :)

το the fault in our stars υπαρχει και σε καλη ποιοτητα? το ψαχνω και ειναι ολες απο camera... :/:

Λογικά, σε λίγο καιρό θα μπορείς να το δεις online ή να το κατεβάσεις με torrent. Υπομονή. Ανυπομονώ να το δω, βέβαια, αλλά εντάξει, αρκούμαι στο βιβλίο. :)

Κυνόδοντας : Δεν μου άρεσε.Δεν ήταν του γούστου μου και γενικότερα δεν μου κάθισε καλά στο μάτι.
Don Jon : Γλύκας ο Joseph . Καλή ταινιούλα.
The Fault In Our Stars : Νομίζω δε χρειάζεται να πω κάτι. :'(
The Amazing Spiderman : Λατρεύω Emma Stone και μπορώ να πω ότι προτιμώ Gwen Stacy από την άλλη τη σαχλή. :P Μου άρεσε πολύ ο καινούριος Spiderman. Αναμένω την 2η.

Κυνόδοντας: Την έχω δει και εγώ. Ήταν πολύ απότομη σαν ταινία γενικά, αλλά το τέλος μου άρεσε μπορώ να πω. Η πλοκή ήταν καλή, απλά είχε απότομες σκηνές και την βρήκα λίγο ανούσια έτσι όπως εξελισσόταν. Αλλά εντάξει, είμαι σίγουρη υπάρχουν και χειρότερες ταινίες.

TFIOS: Αν κρίνω απ'το βιβλίο, και τις σκηνές με τα τρέιλερ που έχω δει, η ταινία είναι τέλεια.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 5,496 μηνύματα.
Paranormal Activity 4
Από τα paranormal το 1 και το 3 αξίζουν, τα άλλα δεν είναι τόσο καλά/τρομακτικά. Άντε,λίγο και το spinoff που εχουν κάνει,the marked ones.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Κυνόδοντας: Την έχω δει και εγώ. Ήταν πολύ απότομη σαν ταινία γενικά, αλλά το τέλος μου άρεσε μπορώ να πω. Η πλοκή ήταν καλή, απλά είχε απότομες σκηνές και την βρήκα λίγο ανούσια έτσι όπως εξελισσόταν. Αλλά εντάξει, είμαι σίγουρη υπάρχουν και χειρότερες ταινίες.

TFIOS: Αν κρίνω απ'το βιβλίο, και τις σκηνές με τα τρέιλερ που έχω δει, η ταινία είναι τέλεια.:)

Ήταν υπέροχη. :inlove:


Και εγώ DBC θέλω να δω αυτές τις μέρες.Έχω ακούσει πολύ καλές κριτικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
The conjuring (Το κάλεσμα)
https://www.imdb.com/title/tt1457767/

:clapup::clapup: . Πολύ καλή ταινία!!
όντως πολύ ωραία.
Ήθελα να την δω άλλα μετά είδα το τρέιλερ και άλλαξα γνώμη.. :P
τι δε σου άρεσε στο τρέιλερ
Paranormal Activity 4
τα έχεις δει όλα τα paranormal activity ; από υπόθεση τι έλεγαν σου άρεσαν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top