Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
χαχα κι εγω!!! χθες γυρισα σπιτι κατα τις 12 και μεχρι τις 6 με το ζορι κοιμηθηκα λιγο σκεπτομενη την τελευταια σκηνη με τη γρια :P
τι δραμα και αυτο ! εγω και με το πιο γελοιο θριλερ θα τρομαξω :P εγω βλεπω ταινιες με την κολλητη μου και συνηθως θριλερ ,εκεινη δεν νιωθει εγω τι τραβαω ομως:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JMarimar

Νεοφερμένος

Η JMarimar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Eternal Sunshine of the Spotless Mind. Έξυπνο και εμπνευσμένο σενάριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.

Πάρα πολύ ωραία ταινία.Δεν έχω δει του '10 αλλά πιστεύω αξίζει να δείτε το original. Με φόρτισε αρκετά συναισθηματικά . Σε κάποιες σκηνές ήθελε να είμαι μέσα στη ταινία για να σταματήσω όσα γίνονται. Έχει κάποιες παραποιήσεις όσον αφορά το πραγματικό πείραμα στο Stanford αλλά η ουσία δεν έχει χαθεί. Δεν μετάνιωσα καθόλου που την επέλεξα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.


City of god... μου φανηκε σκληρη ταινια, δεν ξερω με τι συναισθηματα με αφησε. Απλα επιβεβαιωσα μεσα μου οτι ο καθενας ο,τι δινει παιρνει κι οπως στρωνει, ετσι και κοιμαται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Εγω ειδα το ορφανοτροφειο..
Αδιαφορο με αφησε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pantelis_P

Νεοφερμένος

Ο Pantelis_P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
My blueberry nights ( οι νυχτες μου μακρια σου) του wong kar wai. αν και οι κριτικες δεν ηταν καλες εμενα μου αρεσε παρα πολυ https://www.imdb.com/title/tt0765120/?ref_=nv_sr_1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Non-stop με τον Neeson
https://www.youtube.com/watch?v=jiHDJ19A3dk
Αρκετά καλή δεν περίμενα κάτι λιγότερο..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pantelis_P

Νεοφερμένος

Ο Pantelis_P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Δεν την έχω δει.
Μου είπαν οτι ειναι
μεγάλη μαλακια. :Ρ δες την κ πες μου κ εμενα γνώμη.

Παιδιά τον Κυνόδοντα τον έχετε δει; Λέει τίποτα; Είδα το trailer αλλά μου φάνηκε κάπως...να το πώ ανώμαλο,να πώ άρρωστο;
Αλλά έχω διαβάσει πολύ καλές κριτικές. Εσείς τι πιστεύτε;

Την ειχα δει πριν 2 χρονια. Περιεργη αλλα πολυ ωραια και καλοι οι ηθοποιοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mirto.dr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mirto.dr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Την ειχα δει πριν 2 χρονια. Περιεργη αλλα πολυ ωραια και καλοι οι ηθοποιοι


Σε παρόμοιο στυλ με τον κυνόδοντα Ελληνικής παραγωγής είναι το ''Miss Violence'' .Σας προειδοποιώ ότι είναι σκληρή ταινία που θα σας φορτίσει συναισθηματικά αλλά αξίζει να την δείτε.Εμένα σαν παραγωγή και γενικά σαν αποτέλεσμα με εντυπωσίασε (για τα ελληνικά δεδομένα τουλάχιστον) ωστόσο δεν υπάρχει περίπτωση να την ξαναδώ.Αν την δείτε θα καταλάβετε τι εννοώ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Σε παρόμοιο στυλ με τον κυνόδοντα Ελληνικής παραγωγής είναι το ''Miss Violence'' .Σας προειδοποιώ ότι είναι σκληρή ταινία που θα σας φορτίσει συναισθηματικά αλλά αξίζει να την δείτε.Εμένα σαν παραγωγή και γενικά σαν αποτέλεσμα με εντυπωσίασε (για τα ελληνικά δεδομένα τουλάχιστον) ωστόσο δεν υπάρχει περίπτωση να την ξαναδώ.Αν την δείτε θα καταλάβετε τι εννοώ !

Την ειδα... τι μισογυνης ο πρωταγωνιστης.... οντως σκληρη ταινια, λυπηθηκα το μικρο κοριτσακι, ολες βασικα τις γυναικες, αλλα αυτο το παιδι που δεν ηταν καν 11...... (οχι οτι αν ηταν 11 θα ηταν λιγοτερο σκληρο αυτο που εκανε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
ειδα και εγω πριν το miss violence και πραγματικα αηδιασα. τι διεστραμμενος ανθρωπος για εκτελεση επι τοπου ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Non-stop με τον Neeson
https://www.youtube.com/watch?v=jiHDJ19A3dk
Αρκετά καλή δεν περίμενα κάτι λιγότερο..!

και εγώ είδα αυτή την ταινία προσφατα και μου άρεσε πάρα πολύ!!!!!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phneloph !!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πηνελοπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Take the Lead
Καλουτσικη! (μου αρεσε πιο πολυ επειδη ηταν αληθινη ιστορια)

Ο Πιερ, ένας επαγγελματίας χορευτής που παραδίδει μαθήματα χορού σε πλούσιους ενδιαφερόμενους, θα γίνει αυτόπτης μάρτυρας μιας βίαιης επίθεσης, που θα προκαλέσουν νεαροί μαθητές στην διευθύντρια του σχολείου τους. Αντί να καταγγείλει το γεγονός στις αρχές, εκείνος θα προθυμοποιηθεί να διδάξει τους νεαρούς μαθητές χορό εντελώς δωρεάν, προσφέροντας μάλιστα και ένα χρηματικό έπαθλο για όποιον αναδειχτεί ο καλύτερος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phneloph !!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πηνελοπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
4 Minute Mile


Απο τις καλυτερες ταινιες που εχω δει !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top