Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

phneloph !!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πηνελοπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Πραγματικα αξιζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Προχθές, είδα για πολλοστή φορά την Πολίτικη κουζίνα. Ήταν, είναι και θα είναι από της ωραιότερες ελληνικές ταινίες που έχουν γίνει σε συνδυασμό με ιστορικά στοιχεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Flipped. Ξανά .
Πόσο γλυκιά ταινία. ^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mirto.dr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mirto.dr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Παιδιά τον Κυνόδοντα τον έχετε δει; Λέει τίποτα; Είδα το trailer αλλά μου φάνηκε κάπως...να το πώ ανώμαλο,να πώ άρρωστο;
Αλλά έχω διαβάσει πολύ καλές κριτικές. Εσείς τι πιστεύτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Παιδιά τον Κυνόδοντα τον έχετε δει; Λέει τίποτα; Είδα το trailer αλλά μου φάνηκε κάπως...να το πώ ανώμαλο,να πώ άρρωστο;
Αλλά έχω διαβάσει πολύ καλές κριτικές. Εσείς τι πιστεύτε;

Δεν την έχω δει.
Μου είπαν οτι ειναι
μεγάλη μαλακια. :Ρ δες την κ πες μου κ εμενα γνώμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Mr. Nobody (2009)

Απλά φανταστική. :)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitra12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
το είδα κι εγώ πριν κάμποσο καιρό... ήταν πολύ ωραία ταινία!! εκτός από μία μόνο σκήνη που ήταν τόόόσο meanstream που με ξενερωσε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apollo11

Νεοφερμένος

Ο apollo11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Ειδα το Snowpiercer και παρολο που το storyline εχει να δωσει η ταινια ειναι μαπα. Τοσο μαπα που ειναι απο τις εξαιρετικα σπανιες φορες που δεν αντεξα να την δω ολη. Επισεις ειναι παραλογα μεγαλη σε διαρκεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mirto.dr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mirto.dr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Δεν την έχω δει.
Μου είπαν οτι ειναι
μεγάλη μαλακια. :Ρ δες την κ πες μου κ εμενα γνώμη.



Τελικά την είδα την ταινία(Dogtooth-Κυνόδοντας).Οπωσδήποτε είναι μία πολύ ψαγμένη ταινία με ισχυρούς συμβλισμούς που ξεπερνούν τα όρια του θεσμού της οικογένειας και θίγουν το πολιτικό κατεστημένο.Παρόλα αυτά ορισμένες σκηνές είναι κατά την γνώμη μου υπερβολικές και αρκετά διαστροφικές.Αν την δεις/δείτε θα καταλάβετε ,δεν θέλω να κάνω spoiler :whistle:. Anyway δεν το μετάνιωσα που την είδα αλλά δεν είμαι σίγουρη αν μου άρεσε ή όχι.Ωστόσο πρέπει να παραδεχτώ τον Λάνθιμο για την σκηνοθεσία.To the point...θα σας πρότεινα να την δείτε.Δεν έχετε να χάσετε κάτι.:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Τελικά την είδα την ταινία(Dogtooth-Κυνόδοντας).Οπωσδήποτε είναι μία πολύ ψαγμένη ταινία με ισχυρούς συμβλισμούς που ξεπερνούν τα όρια του θεσμού της οικογένειας και θίγουν το πολιτικό κατεστημένο.Παρόλα αυτά ορισμένες σκηνές είναι κατά την γνώμη μου υπερβολικές και αρκετά διαστροφικές.Αν την δεις/δείτε θα καταλάβετε ,δεν θέλω να κάνω spoiler :whistle:. Anyway δεν το μετάνιωσα που την είδα αλλά δεν είμαι σίγουρη αν μου άρεσε ή όχι.Ωστόσο πρέπει να παραδεχτώ τον Λάνθιμο για την σκηνοθεσία.To the point...θα σας πρότεινα να την δείτε.Δεν έχετε να χάσετε κάτι.:popcorn:

Θα την δω και γω οταν βρω χρόνο ;)
Αν και αυτό τον καιρό έψαχνα για πιο χαλαρά πράγματα.
τρομάρα μου, δίνω και πανελλήνιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Τελικά την είδα την ταινία(Dogtooth-Κυνόδοντας).Οπωσδήποτε είναι μία πολύ ψαγμένη ταινία με ισχυρούς συμβλισμούς που ξεπερνούν τα όρια του θεσμού της οικογένειας και θίγουν το πολιτικό κατεστημένο.Παρόλα αυτά ορισμένες σκηνές είναι κατά την γνώμη μου υπερβολικές και αρκετά διαστροφικές.Αν την δεις/δείτε θα καταλάβετε ,δεν θέλω να κάνω spoiler :whistle:. Anyway δεν το μετάνιωσα που την είδα αλλά δεν είμαι σίγουρη αν μου άρεσε ή όχι.Ωστόσο πρέπει να παραδεχτώ τον Λάνθιμο για την σκηνοθεσία.To the point...θα σας πρότεινα να την δείτε.Δεν έχετε να χάσετε κάτι.:popcorn:

κι εγω την εχω δει τη συγκεκριμενη ταινια κι ακομη δεν μπορω να καταλαβω αν μου αρεσε ή οχι :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr. Thrax

Νεοφερμένος

Ο Dr. Thrax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Borat παιδες !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 772419

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
the amazing spider man
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intrig(hue)ing

Νεοφερμένος

Η intrig(hue)ing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Transcendence με Johnny Depp και Morgan Freeman.
Ετσι κι ετσι.
Εξυπνη αλλα περιπλοκη και ετσι και κουραστικη.
Αλλα προσωπικα πιστευω οτι του Johnny του πανε περισσοτερο ταινιες που ειναι εντελως transformed.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apollo11

Νεοφερμένος

Ο apollo11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
κι εγω την εχω δει τη συγκεκριμενη ταινια κι ακομη δεν μπορω να καταλαβω αν μου αρεσε ή οχι :p
Δεν εχει τοσο σημασια αν σου αρεσε η οχι, οσο να την σκεφτεις. Αυτες οι ταινιες συνηθως αυτον το σκοπο εχουν, μεταξυ αλλων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

millie_M

Νεοφερμένος

Η thomasina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Εχώ εδώ και καιρό που θέλω να δω το χόμπιτ 2 αλλά είναι 2,5 ώρες και το έχω ένα ζόρι μήπως χάσω το χρόνο μου, τί λέει αξίζει ή να την αφήσω για άλλη φορά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εχώ εδώ και καιρό που θέλω να δω το χόμπιτ 2 αλλά είναι 2,5 ώρες και το έχω ένα ζόρι μήπως χάσω το χρόνο μου, τί λέει αξίζει ή να την αφήσω για άλλη φορά?

Εγώ το είδα στον κινηματογράφο κ μ άρεσε πάρα πολύ. Κάποιοι βέβαια είπαν ότι η πλοκή προχωρούσε αργά αλλά διαφωνώ. Άσε που ο Legolas είναι θεός! :Ρ
Αν το δεις στον υπολογιστή δεν ξέρω κατά πόσο θα βαρεθείς. Το 1 εγώ το προχωρούσα συνέχεια.

Σου προτείνω να το δεις με καλά γραφικά :) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

millie_M

Νεοφερμένος

Η thomasina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Εγώ το είδα στον κινηματογράφο κ μ άρεσε πάρα πολύ. Κάποιοι βέβαια είπαν ότι η πλοκή προχωρούσε αργά αλλά διαφωνώ. Άσε που ο Legolas είναι θεός! :Ρ
Αν το δεις στον υπολογιστή δεν ξέρω κατά πόσο θα βαρεθείς. Το 1 εγώ το προχωρούσα συνέχεια.

Σου προτείνω να το δεις με καλά γραφικά :) .

ΟΚ θα το δω σε καλά γραφικά , απλώς ακουσα όχι και τόσο καλές κριτικές και οτι απογοήτευσε κόσμο . Όσο για τον Legolas, γι΄αυτό το λόγο πρώτα και κύρια πρέπει να δει κάποιος την ταινία, αν και μου είπαν ότι δεν εμφανίζεται και πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top