Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

:cold:
Ε μη με πεις ότι τρόμαξες με αυτήν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Κι εγώ την είδα πάλι πριν λίγες μέρες. Όντως σε κάποιο σημείο κάνει κοιλιά.
Η αγαπημένη μου σκηνή είναι με το μπαμπά του στο νοσοκομείο. Γενικά με συγκινησε περισσότερο η σχέση πατέρα-γιου. Το τέλος δε μου άρεσε.

Ote TV και εσύ;;:P
Εμένα με εκνεύρισε λίγο εκεί που ήθελε να φύγει ο γέρος απο το αμάξι, κατα τ'άλλα όλα τα υπόλοιπα μου άρεσαν.
Και μου άρεσε και εμένα αυτή η σκηνή που λες αλλά και αυτή που γυρίζει ο Τζον! :D

Ε μη με πεις ότι τρόμαξες με αυτήν :P

Και εγώ αυτό αναρωτιέμαι (αν και δεν την έχω δει).:P
Ακούω τη πλοκή και γελάω, δεν ξέρω, μου ακούγεται κάπως να φοβάται άνθρωπος με τη συγκεκριμένη ταινία. :hehe:

(Μιλάει το άτομο που στα θρίλερ γελάει σαν το χαζό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ote TV και εσύ;;:P
Εμένα με εκνεύρισε λίγο εκεί που ήθελε να φύγει ο γέρος απο το αμάξι, κατα τ'άλλα όλα τα υπόλοιπα μου άρεσαν.
Και μου άρεσε και εμένα αυτή η σκηνή που λες αλλά και αυτή που γυρίζει ο Τζον! :D



Και εγώ αυτό αναρωτιέμαι (αν και δεν την έχω δει).:P
Ακούω τη πλοκή και γελάω, δεν ξέρω, μου ακούγεται κάπως να φοβάται άνθρωπος με τη συγκεκριμένη ταινία. :hehe:

(Μιλάει το άτομο που στα θρίλερ γελάει σαν το χαζό)

Οχι , την έχω σε DVD :)


Εγω με το Conjuring σε 2 σκηνές πήγα να πέσω από την καρέκλα. Κι όχι από τα γέλια :Ρ . Είχε πολλά ξαφνικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σε μια σκηνη κοντεψα να φυγω απο το σπιτι. Ηταν αποτομο γενικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Και εγώ αυτό αναρωτιέμαι (αν και δεν την έχω δει).:P
Ακούω τη πλοκή και γελάω, δεν ξέρω, μου ακούγεται κάπως να φοβάται άνθρωπος με τη συγκεκριμένη ταινία. :hehe:

(Μιλάει το άτομο που στα θρίλερ γελάει σαν το χαζό)
Όταν είδα το τρέιλερ με φάνηκε καλή.. Ως υπόθεση συνηθισμένη (κλασικά οικογένεια μετακομίζει σε στοιχειωμένο σπίτι) αλλά είπα να τη δω. Ντάξυ και εγώ πέθανα στα γέλια με αυτήν την ταινία.
Μη τη δεις δεν αξίζει τον κόπο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Έχω κανονίσει με μια φίλη μου κάποια στιγμή στο αόριστο μέλλον να έρθει να τη δούμε εν τω μεταξύ. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Βρες κανένα άλλο θρίλερ της προκοπής καλύτερα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelomogolo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelomogolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
I spit on ur grave 1 & 2 ....καλουτσικα ηταν...οκ ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος00753684

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κούγκαρ της Ενωσης Ζωαδιων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Dead Silence... Αρκετα καλή!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
To Amelie :)
Ηθελα εδω και καιρο να τη δω και επειδη ειχα ακουσει και καποιες αρνητικες κριτικες ημουν λιγουλακι αρνητικα προιδεασμενη.Τελικα...ηταν υπεροχη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
it's a wonderful life
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.

Ωραία ταινιούλα.Είχε πολύ γέλιο. Ο Zac Efron κουκλί ως συνήθως.

Μετανιώνω που την είδα και δεν διάβασα αλλά ας πάει στα κομμάτια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phneloph !!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πηνελοπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
PREMIUM RUSH

Στη Νέα Υόρκη λέει υπάρχουν κούριερ μικρών δεμάτων και φακέλων που τρέχουν με τα ποδήλατα από τη μια άκρη της πόλης στην άλλη φροντίζοντας να φτάσει ο φάκελος στον προορισμό του όσο το δυνατόν γρηγορότερα. Οι τύποι είναι απίστευτοι. Τρέχουν με ιλλιγγιώδεις ταχύτητες και έρχονται πολύ κοντά σε πιθανά ατυχήματα. Ο Γουίλι είναι διανομέας αλληλογραφίας με ποδήλατο στο Μανχάταν. Μια μέρα θα παραλάβει έναν φάκελο από το πανεπιστήμιο του Κολούμπια. Όμως, ένας διεφθαρμένος αστυνομικός θα κάνει τα πάντα για να αποκτήσει αυτόν τον φάκελο. Το κυνηγητό που θα ξεκινήσει θα διανύσει όλη την πόλη.
Πολυ ωραια ταινια, ρεαλιστική περιπέτεια, είτε είστε είτε δεν είστε ποδηλάτες η συγκεκριμένη ταινία θα σας κάνει να κολλήσετε στον καναπέ σας αποσβολωμένοι! Θα έχετε την ψευδαίσθηση ότι είστε στο ποδήλατο και τρέχετε, σας χτυπάει ο αέρας και καταϊδρωμένοι χάνετε θερμίδες!
https://www.youtube.com/watch?v=1oBxSPohVzY&feature=youtu.be
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Με εναν απο τους πιο αγαπημενους μου ανθρωπους :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
α στο καλό έχει και ταινία?! έχω διαβάσει το βιβλίο και θυμάμαι είχα συγκινηθεί πολύ. σαντ στόρυ. γενικά τέτοιου στυλ πχ. the pianist, the book thief. the reader με αγγίζουν :Ρ (τσίγιο: το δράμα αυτοπροσώπως :Ρ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nina-nana

Διάσημο μέλος

Η Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,536 μηνύματα.
Salmon Fishing in the Yemen. Ανάλαφρο και πολύ καλό.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jok19

Νεοφερμένος

Η Jok19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
the avengers! τρομερό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phneloph !!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πηνελοπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
The Book Thief
Πολυ καλη! :thumbup:
https://www.youtube.com/watch?v=92EBSmxinus
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top