Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.

Το είδα κ εγώ τις προάλλες στην τηλεόραση αλλά όχι ολόκληρο!Μόνο μέχρι ένα σημείο.Πολύ ωραίο πάντως!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Love likes coincidences!
Ναι είναι τούρκικη ταινία αλλά δεν έχει καμία σχέση με φατμαγκιούλ και τα άλλα τούρκικα που δείχνουν στα κανάλια. Υπέροχη ιστορία αγάπης που εμένα μου θύμησε κάτι από the notebook και amelie! :clapup:
WTF?

Πιο άθλιο full of cliche σενάριο πεθαίνεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Το είδα κ εγώ τις προάλλες στην τηλεόραση αλλά όχι ολόκληρο!Μόνο μέχρι ένα σημείο.Πολύ ωραίο πάντως!!!

Εγω δεν ειδα το τελος αλλα μου το ειπε η μαμα μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
WTF?

Πιο άθλιο full of cliche σενάριο πεθαίνεις :P

Καλά δεν είπα ότι είναι πρωτότυπη :P Πάντως το φινάλε δεν είναι καθόλου κλισε και αναμενόμενο. Στις τελευταίες σκηνές μολις μαθαίνεις τι γίνεται με το ζευγάρι τελικά και δεν παίζει απλά να το προβλέψεις! Για γλυκιά ρομαντική ταινία με αισιόδοξο μήνυμα -παρά το κλάμα που έριξα- πολύ καλή είναι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Καλά δεν είπα ότι είναι πρωτότυπη :P Πάντως το φινάλε δεν είναι καθόλου κλισε και αναμενόμενο. Στις τελευταίες σκηνές μολις μαθαίνεις τι γίνεται με το ζευγάρι τελικά και δεν παίζει απλά να το προβλέψεις! Για γλυκιά ρομαντική ταινία με αισιόδοξο μήνυμα -παρά το κλάμα που έριξα- πολύ καλή είναι! :D
Που πεθαίνουν μαζί;:hehe:

Δηλαδή αν αυτό δεν είναι ο βασιλιάς των cliche, τότε τι είναι;:hehe:
Στις "ρομαντικές" ταινίες τα ζευγάρια:

  1. ή ζουν happily ever after
  2. ή πεθαίνουν μαζί
:P
(Side note: Αυτό που έγινε με το ζευγάρι της "ιστορίας" το κατάλαβες από τα παιδιά που ήρθαν να πάρουν τον... μπαμπά από τη... μαμά:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Που πεθαίνουν μαζί;:hehe:

Δηλαδή αν αυτό δεν είναι ο βασιλιάς των cliche, τότε τι είναι;:hehe:
Στις "ρομαντικές" ταινίες τα ζευγάρια:

  1. ή ζουν happily ever after
  2. ή πεθαίνουν μαζί
:P
(Side note: Αυτό που έγινε με το ζευγάρι της "ιστορίας" το κατάλαβες από τα παιδιά που ήρθαν να πάρουν τον... μπαμπά από τη... μαμά:P)

Την έχεις δει? Γιατί ούτε πεθαίνουν μαζί ούτε ζουν μαζί το happily ever after τους! :whistle:
Ποιά παιδιά ήρθαν να πάρουν τον μπαμπά από τη μαμά? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Την έχεις δει? Γιατί ούτε πεθαίνουν μαζί ούτε ζουν μαζί το happily ever after τους! :whistle:
Ποιά παιδιά ήρθαν να πάρουν τον μπαμπά από τη μαμά? :confused:
Εμ...
Ο γέρος και η γριά πέθαναν μαζί :P
Τα παιδιά του γέρου και της γριάς ήρθαν να πάρουν τον μπαμπά τους (τον γέρο), γιατί η μάνα τους (η γριά) δε θυμάται τίποτα.
Η ιστορία των δύο νέων είναι τα "νιάτα" του γέρου και της γριάς.

WTF?:P

By the way, μιλώ για το "the notebook", το οποίο έχω υπογραμμίσει και έχω κάνει bold στην παράθεση του κειμένου σου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εδώ ο Mikeius και ο Μαλιατσης θάβουν "το ημερολόγιο". :redface: Αν και εμένα μου άρεσε ως ταινία (πράγμα κάπως παράξενο αν σκεφτεί κανείς ότι σπάαανια βλέπω ρομάντζα :P) έλιωσα με το συγκεκριμένο βίντεο. Αξίζει να το δείτε. :redface:

Ωραίο ήταν και το θάψιμο για την ταινία "επικίνδυνες μαγειρικές" αλλά πιο πολύ μου άρεσε το βίντεο που προανέφερα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Εμ...
Ο γέρος και η γριά πέθαναν μαζί :P
Τα παιδιά του γέρου και της γριάς ήρθαν να πάρουν τον μπαμπά τους (τον γέρο), γιατί η μάνα τους (η γριά) δε θυμάται τίποτα.
Η ιστορία των δύο νέων είναι τα "νιάτα" του γέρου και της γριάς.

WTF?:P

By the way, μιλώ για το "the notebook", το οποίο έχω υπογραμμίσει και έχω κάνει bold στην παράθεση του κειμένου σου:P

Οκ άκυρο εγώ τόσες μέρες υπερασπίζομαι το Love likes coincidences :P

Όσο για το The Notebook τέτοιες ταινίες δεν τις βλέπεις για την πρωτοτυπία του σεναριου :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εδώ ο Mikeius και ο Μαλιατσης θάβουν "το ημερολόγιο". :redface: Αν και εμένα μου άρεσε ως ταινία (πράγμα κάπως παράξενο αν σκεφτεί κανείς ότι σπάαανια βλέπω ρομάντζα :P) έλιωσα με το συγκεκριμένο βίντεο. Αξίζει να το δείτε. :redface:

Ωραίο ήταν και το θάψιμο για την ταινία "επικίνδυνες μαγειρικές" αλλά πιο πολύ μου άρεσε το βίντεο που προανέφερα. :D

Το είδα και γω. Όντως είχε γέλιο αν και εμένα μου άρεσε το ημερολόγιο. Για να πω όμως την αλήθεια στο πρώτο είχα ρίξει ΤΟ γέλιο,γιατί η ταινία ήταν επιεικώς απαράδεκτη.
Άκου εκεί δείπνο με πατάτες .:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το είδα και γω. Όντως είχε γέλιο αν και εμένα μου άρεσε το ημερολόγιο. Για να πω όμως την αλήθεια στο πρώτο είχα ρίξει ΤΟ γέλιο,γιατί η ταινία ήταν επιεικώς απαράδεκτη.
Άκου εκεί δείπνο με πατάτες .:P

x0a0xa0x0a Ναι κορυφαίο το τελευταίο! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Δεν ξέρω πόσες φορές θα το δω ακόμα και δεν θα το βαρεθώ, αλλά είδα το απογευματάκι που ήμουν μόνη τις <<Νύφες>>.
Ωραία παραγωγή και με πολλά ενδιαφέροντα στοιχεία και προβλήματα της εποχής εκείνης.

Τώρα το μόνο που μένει είναι ξαναφρεσκάρω την Πολίτικη κουζίνα για να μην μου ξεφύγει κανένα σημείο και γενικά έχω καιρό να την δω.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
12 years a slave

:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana_Era

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ariana_Era αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
"Love and other drugs" :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • love-and-other-drugs-poster-uk.jpg
    love-and-other-drugs-poster-uk.jpg
    118.6 KB · Εμφανίσεις: 123

BigTimeRush

Νεοφερμένος

Η Μαρκέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Apokalypse Pompreii! Στο σπίτι το είδα και μου άρεσε αρκετά! Έχει πολύ δράση και σας προτείνω να το δείτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Troy

9/10

Πολύ καλή ταινία. Την είχα ξεχάσει εντελώς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Είδα ξανά και τα 6 Star Wars.
Ντάξει τι να πει κανείς. :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.

κλάμα με αυτήν την ταινία!!δεν είμαι κλαψιάρα γενικά αλλά έκλαψα πολύ
ειδικά όταν χτυπούσαν ή υποτιμούσαν τους σκλάβους δηλαδή ΣΥΝΕΧΕΙΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top