Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Red Riding Hood - Στο Star την είχε σήμερα. Για να περάσεις το χρόνο σου, καλή ήτανε.
Βαθμολογία : 6.5/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.


Τέλεια ήταν! :clapup: 10/10​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.


Τέλεια ήταν! :clapup: 10/10​
Έψαχνα καμιά ρομαντική κομεντί και την είδα αλλά δεν την έβαλα. :P

Τελικά το γύρισα και έβαλα το Prisoners.Τώρα το ξεκίνησα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Avatar... Ντάξει δεν έχω λόγια! Κορυφαία απλά!!! :D
Μετανιώνω μόνο που δεν την είδα όταν βγήκε στο σινεμά... Πρέπει να ήταν ακόμα πιο συγκλονιστική... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Blue Valentine
για 2η φορά.
10/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phneloph !!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πηνελοπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Siempre_a_tu_lado_Hachiko-484245924-large1.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Blade Runner (εναλλακτικος τιτλος: "Η ταινια που επιτελους ειδα")

A Bittersweet life https://www.imdb.com/title/tt0456912/ με πολυ ωραιο soundtrack https://www.youtube.com/watch?v=HoPz86BAJ6I

Memories of a murder https://www.imdb.com/title/tt0353969/ κατα τη γνωμη μου αξιζει κπς να τη δει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
ok και η δοξα συνεχιζεται
The Chaser https://www.imdb.com/title/tt1190539/ επειδη κολλησα λιγο με τις κορεατικες. μου αρεσε (για αυτο που εδειχνε) μονο που ειχε το κωμικο και το τραγικο στοιχειο τοσο....εντονα να αντιπαρατιθενται συνδυαζομενα ωστε μπορει ετσι να τονιζε καποια συγκεκριμενα στοιχεια και να ειχε την αισθηση του black humor αλλα απο την αλλη δημιουργουσε "τρυπες" στον σεναριο. anyways

Broken flowers https://www.imdb.com/title/tt0412019/?ref_=nv_sr_3 με bill murray.

και Thor :The Dark World https://www.imdb.com/title/tt1981115/?ref_=nv_sr_1 .. ποσο χαιρομαι που δεν πληρωσα να δω τετοια ταινια σε κιν/φο κλπ. Τελικα το fancrew εχει δικιο, ολα για τον Loki γινονται.2 ωρες κυλησαν ευχαριστα, παντως.καποιος πρεπει να προσθεσει το *comedy* tag
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
The Wolf of Wall Street
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xx-Giota-xX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
- The Great Gatsby (2013)
Πάρα πολύ καλή ταινία, ίσως υπερβολική σε κάποια μέρη αλλά overall είναι πολύ καλή. (7,5/10)
https://www.imdb.com/title/tt1343092/

- Short term 12 (2013)
Γαμάτη ταινία.Χωρίς υπερβολές και καθόλου ''φανταχτερή''. Το καστινγκ ηταν σαν να βλέπεις ανθρώπους στην καθημερινότητά τους χωρίς να μοιάζει οτι είναι ηθοποιοί ξέρω γω... (8/10)
https://www.imdb.com/title/tt2370248/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.

Περί Τυφλότητος

Η ταινία είναι πάρα πολύ ωραία. Όσοι δεν την έχετε δει, σας την προτείνω. Είναι από τις ταινίες που πέρα από απλή διασκέδαση σου προσφέρει και κάτι παραπάνω, δείτε και θα καταλάβετε τι εννοώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.

Περί Τυφλότητος

Η ταινία είναι πάρα πολύ ωραία. Όσοι δεν την έχετε δει, σας την προτείνω. Είναι από τις ταινίες που πέρα από απλή διασκέδαση σου προσφέρει και κάτι παραπάνω, δείτε και θα καταλάβετε τι εννοώ.

Έχω διαβάσει το βιβλίο.. Δεν ήξερα ότι έγινε και ταινία. Θα την δω σίγουρα.



On topic

Είδα το Star Wars (1977). Never gets old!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Love likes coincidences!
Ναι είναι τούρκικη ταινία αλλά δεν έχει καμία σχέση με φατμαγκιούλ και τα άλλα τούρκικα που δείχνουν στα κανάλια. Υπέροχη ιστορία αγάπης που εμένα μου θύμησε κάτι από the notebook και amelie! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tróndur í Gøtu

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
after-the-wedding1.jpg
Οι Δανοί έκαναν για άλλη μια φορά το θαύμα τους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Έχω διαβάσει το βιβλίο.. Δεν ήξερα ότι έγινε και ταινία. Θα την δω σίγουρα.
Εδώ και κάτι χρόνια.:P
Εγώ σου προτείνω πάντως να κάνεις κανένα διάλειμμα στην διάρκεια της ταινίας. Εγώ είχα κολλήσει, την είδα χωρίς διάλειμμα και μετά νόμιζα ότι τυφλώθηκα και είχα πρόβλημα και εγώ.:redface::P

υ.γ. εγώ θέλω να κάνω το αντίθετο πάντως να διαβάσω και το βιβλίο, γιατί είδα μόνο την ταινία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeRtr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GeorgeRtr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Οι ταινίες είναι για αυτούς που έχουν άπειρο χρόνο να σκοτώσουν και γενικώς τα ξύνουν. Έχω να δω ταινία εδώ και 2-3 χρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top