Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Vertigo
9.5/10
πολύ ωραία ταινία με ανατροπές
Στο τέλος είχα μείνει έτσι: :eek::eek::eek::eek::eek:

Σκέφτομαι να τη δω κ εγώ...Ελπίζω να 'ναι καλή :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nina-nana

Διάσημο μέλος

Η Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,536 μηνύματα.
Εγώ είδα χθες το Iron Man 3 το οποίο ήταν τέλειο - για το είδος του. Πολλή δράση και ωραίο χιούμορ, πραγματικά το ευχαριστηθήκαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jok19

Νεοφερμένος

Η Jok19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Στη φωλιά του κούκου...ΤΑΙΝΙΑΡΑ!!!! Υποκλίνομαι άλλη μία φορά στον Jack Nicholson
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Στη φωλιά του κούκου...ΤΑΙΝΙΑΡΑ!!!! Υποκλίνομαι άλλη μία φορά στον Jack Nicholson
Το ειχα δει πριν 2 χρονια μαζι με την παρεα μου. Οχι απλα ταινιαρα. Η σκηνη που μ'αρεσε ηταν εκει που μιλησε αυτος ο ψηλέας :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
https://www.imdb.com/title/tt1763303/
κλασσική αμερικάνικη "ρομαντική" και καλά ταινιούλα... 3/10 αν και δεν κοίταξα πολλές φορές το ρολόι μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πλάκα κάνεις! :eek:

Ε ρε παιδιά τι να κάνουμε; :redface: Είμαι πιο πολύ της δράσης και της περιπέτειας!! :P

Τώρα καταλαβαίνω γιατί είχε τόσο υψηλή βαθμολογία αυτή η ταινία ...:whistle: Αγόρια! :pfff: :P
On: Fireheart

Βαρετή! :yawn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Up in the Air.

Ωραία ταινια και με εβαλε σε μερικους προβληματισμους σχετικά με τη ζωή. Μπορεί κάποιος να τη βρει λίγο βαρετή or sth αλλά για μένα άξιζε. 7/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Hobbit: an unexpected journey
6/10
seriously πολυ φλυαρη μεταφορα στην οθονη αν και αυτο δεν ειχε να κανει με το βιβλιο ουτε με το γεγονος οτι προσεθεσαν στοιχεια απο το Σιλμαριλλιον επισης κατι σπαθια που εκαναν σουρωτηρη τους ορκ και εβγαιναν πεντακαθαρα και λαμπερα, jeez
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nina-nana

Διάσημο μέλος

Η Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,536 μηνύματα.
Up in the Air.

Ωραία ταινια και με εβαλε σε μερικους προβληματισμους σχετικά με τη ζωή. Μπορεί κάποιος να τη βρει λίγο βαρετή or sth αλλά για μένα άξιζε. 7/10
Συμφωνώ - αν και αυτό που μου έχει μείνει περισσότερο από την ταινία αυτή είναι το πόσο γερασμένος φαινόταν ο George Clooney :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Επιτέλους αξιώθηκα και είδα τον Νονό.
Ο Marlon Brando δίνει μαθήματα υποκριτικής.

The Godfather (1972)
The aging patriarch of an organized crime dynasty transfers control of his clandestine empire to his reluctant son.

9,9/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hürrem Sultan

Νεοφερμένος

Η Hürrem Sultan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Επιτέλους αξιώθηκα και είδα τον Νονό.
Ο Marlon Brando δίνει μαθήματα υποκριτικής.

The Godfather (1972)
The aging patriarch of an organized crime dynasty transfers control of his clandestine empire to his reluctant son.

9,9/10

Ρισπέκτ, μακράν η καλύτερη ταινία που έχω δει! Δες και τις άλλες δύο. Μπράντο-Πατσίνο-ΝτεΝίρο-Γκαρσία. Δεν χρειάζεται να πω άλλα :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Scary Movie 5
Σήμερα την είδα! Εντάξει καμία σχέση με τις προηγούμενες, αφού λείπει η αγαπημένη μου πρωταγωνίστρια :cry_x:(από τις 4 προηγούμενες ταινίες)...
Αλλά και πάλι, σε γενικές γραμμές είχε πολύ γέλιο... :hehe: Είναι ότι πρέπει για να τη δείτε με φίλους σας και να περάσει ευχάριστα ώρα.
Για μένα 7/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
The Memory Keeper's Daughter την ειδα στο MEGA καλη ταινια... Μεσω της οποιας προσπαθουν να αυξησουν το αισθημα του σεβασμου και της βοηθειας απεναντι σε ατομα με ειδικες αναγκες
7/10 απο εμενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Hobbit: an unexpected journey
6/10
seriously πολυ φλυαρη μεταφορα στην οθονη αν και αυτο δεν ειχε να κανει με το βιβλιο ουτε με το γεγονος οτι προσεθεσαν στοιχεια απο το Σιλμαριλλιον επισης κατι σπαθια που εκαναν σουρωτηρη τους ορκ και εβγαιναν πεντακαθαρα και λαμπερα, jeez
Εγώ περίμενα πολλά περισσότερα από την ταινία. Προσωπικά μου θυμισε παραγωγη Disney με πολλά ειδικά εφέ κι έτσι. Κι εγώ τόσο θα έδινα. Περίμενα κάτι διαφορετικό πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Hobbit: an unexpected journey
6/10
seriously πολυ φλυαρη μεταφορα στην οθονη αν και αυτο δεν ειχε να κανει με το βιβλιο ουτε με το γεγονος οτι προσεθεσαν στοιχεια απο το Σιλμαριλλιον επισης κατι σπαθια που εκαναν σουρωτηρη τους ορκ και εβγαιναν πεντακαθαρα και λαμπερα, jeez
Εγώ περίμενα πολλά περισσότερα από την ταινία. Προσωπικά μου θυμισε παραγωγη Disney με πολλά ειδικά εφέ κι έτσι. Κι εγώ τόσο θα έδινα. Περίμενα κάτι διαφορετικό πάντως.
Τι περιμένατε ρε έξυπνοι κι εσείς;

Το hobbit συγγράφηκε προ του Lord of the Rings. Απευθυνόταν σε παιδιά, σε αντίθεση με το LotR. Τι περιμένατε; Να έχει το ίδιο dark tone;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Τι περιμένατε ρε έξυπνοι κι εσείς;

Το hobbit συγγράφηκε προ του Lord of the Rings. Απευθυνόταν σε παιδιά, σε αντίθεση με το LotR. Τι περιμένατε; Να έχει το ίδιο dark tone;:P
ΝΑΙ *.*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Τι περιμένατε ρε έξυπνοι κι εσείς;

Το hobbit συγγράφηκε προ του Lord of the Rings. Απευθυνόταν σε παιδιά, σε αντίθεση με το LotR. Τι περιμένατε; Να έχει το ίδιο dark tone;:P
nope
περιμενα τη σκηνοθετικη δεξιοτεχνια του peter jackson
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
My sister's keeper.
Aξιζε το ξενύχτι. Πολύ μου άρεσε κι ας πλάνταξα στο κλάμα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Django unchained
το κιτς, το σπλατερ και τα κοντινα αντε-και-και-εναν-αιωνα-να-τελειωσουν πλανα του Ταραντινο στο μεγαλειο τους
φαση ειχε :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top