Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
επιτελους ηρθε και η σειρα μου (να πεισω τον εαυτο μου) να δω καποια ταινια
the perks of being a wallflower.
μου αρεσε(really really good).την προτεινω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
επιτελους ηρθε και η σειρα μου (να πεισω τον εαυτο μου) να δω καποια ταινια
the perks of being a wallflower.
μου αρεσε(really really good).την προτεινω.

Έχω διαβάσει το βιβλίο και πραγματικά θέλω πάααρα πολύ να την δω αλλά δεν έχω καταφέρει ακόμα να πάω ακόμα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
The change up.
https://www.imdb.com/title/tt1488555/

Ωραία κωμωδία,πέρασε ευχάριστα η ώρα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σκάρλετ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σκάρλετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
The Reader ..... 10'/10.... Simply impeccable
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Hugo

Καλη ταινια. Ωραια ιστουριουλα. Πολυ ωραιες εικονες και σκηνοθεσια. Απλα δεν ειχε το αποκορυφωμα να το πω στο τελος. Και στο σεναριο ισως με ξενισε λιγο που εγιναν πολλα πραγματα στην τυχη και στην συγκιρια και οχι στην ικανοτητα του πρωταγωνιστη.
7.5/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
"Οι Άθλιοι" πολύ καλό ,αλλά μέχρι να συνηθίσεις ότι αντί να μιλούν τραγουδούν .....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yamcha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 271 μηνύματα.
https://www.imdb.com/title/tt0081505/the shining
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
inglourious basterds..Tι να πεις πάλι για τον Τarantino..??? Eεεεε.??? Τι να πεις..????
Να τη δείτε...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.

Lock,Stock and Two Smoking Barrels
πολυ πλακα (8.5/10)


Les Lyonnais
πολυ καλη (8/10)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
The Changeling

Πολυ καλη 3ωρη ταινια, Αντζελινα Ψωλη στα καλυτερα της, ωραια ιστορια, λενε οτι ειναι και αληθινη, εμπεριεχει πολλα ειδη μεσα, και πολυ ωραια τοπια και αναπαρασταση της τοτε εποχης.

8/10 για να μην πω 8.25/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
08474771.jpg
posterlarisa.jpg
ειπα να δω τις ταινιες που αφορουν τα μερη διπλα απο την πολη του μπαμπα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
ποιοτητα........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Les miserables
μου αρεσε.αξιζει να τη δειτε στο κινηματογραφο.
(καθε φορα που εμπαινε στην σκηνη η Αν Χαθαγουει δακρυζα,που να παρει,παλι καλα ηταν σκοτεινα)
και ο Χιου Τζακμαν ηταν πολυ καλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

InSheerPleasure

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Anna Karenina! Τι ωραία παραγωγή! :D Μου άρεσε πολύ το όλο concept που είναι γυρισμένο σε θέατρο, τα κοστούμια, η εκφραστικότητα των ηθοποιών(και δη και του Matthew Macfadyen!), η μουσική...όλα! Νομίζω αδικείται με 6,8 στο imdb!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
The Matrix

Πρωτη φορα την εβλεπα. Πολυ καλη, πολυ καλη. Ενταξει οτι να ναι το σεναριο αλλα σε εκανε να το ξεχνας, μια ταινια φαντασιας οπως θα επρεπε. Η σκηνη στο τελος γαμαουα, τετοιος σπαστικος και πριξαρχιδις που ηταν ο πρακτορας στο τελος που τον ξεκωλιασε πανηγυριζα :p

8.5/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
The Matrix

Πρωτη φορα την εβλεπα. Πολυ καλη, πολυ καλη. Ενταξει οτι να ναι το σεναριο αλλα σε εκανε να το ξεχνας, μια ταινια φαντασιας οπως θα επρεπε. Η σκηνη στο τελος γαμαουα, τετοιος σπαστικος και πριξαρχιδις που ηταν ο πρακτορας στο τελος που τον ξεκωλιασε πανηγυριζα :p

8.5/10
Αξίζει να δεις και τον Τιτανικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata_re

Νεοφερμένος

Η taratata_re αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Hunger
Αναφορα πραγματικου γεγονότος. Σκληρη εως βαναυση ταινια ενω δεν ενοχλουμαι σε γενικες γραμμες, ειχε πολλα σημεια και πολλες εικονες πραγματικα ενοχλητικες, για γερο στομαχι.(βια, ξυλοδαρμους, αποσυνθεση κτλ). Ειχε αρκετες σκηνες που τραβαγαν πολυ, διαρκουσαν δηλαδη αρκετα και εμπαιναν σε λεπτομερειες με αποτελεσμα να βαριεσαι,αλλα ενταξει.

Καλη, 7/10 .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Πριν λιγο ειδα μιση ταινια αλλα δεν ξερω τον τιτλο της. Την υποθεση τη βρηκα προσωπικα για κλαματα. Ειναι 3 ζευγαρια νομιζω, και πανε διακοπες με το σκαφος στα ανοιχτα του ωκεανου. Αποφασιζουν να πεσουν ολοι στη θαλασσα να κολυμπησουν, ξεχνωντας παρ'ολα αυτα να βαλουν τη σκαλα για να ξανανεβουν. Ετσι παγιδευονται στη θαλασσα και προσπαθουν να βρουν τροπο ν'ανεβουν στο σκαφος. Μετα δεν ξερω τι εγινε, ψιλοβαρεθηκα κι εσβησα την τηλεοραση. Τωρα ψαχνω να βρω πως λεγεται για ν τη δω ολοκληρη. Εχει μηπως καποιος ιδεα για ποια λεω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata_re

Νεοφερμένος

Η taratata_re αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Πριν λιγο ειδα μιση ταινια αλλα δεν ξερω τον τιτλο της. Την υποθεση τη βρηκα προσωπικα για κλαματα. Ειναι 3 ζευγαρια νομιζω, και πανε διακοπες με το σκαφος στα ανοιχτα του ωκεανου. Αποφασιζουν να πεσουν ολοι στη θαλασσα να κολυμπησουν, ξεχνωντας παρ'ολα αυτα να βαλουν τη σκαλα για να ξανανεβουν. Ετσι παγιδευονται στη θαλασσα και προσπαθουν να βρουν τροπο ν'ανεβουν στο σκαφος. Μετα δεν ξερω τι εγινε, ψιλοβαρεθηκα κι εσβησα την τηλεοραση. Τωρα ψαχνω να βρω πως λεγεται για ν τη δω ολοκληρη. Εχει μηπως καποιος ιδεα για ποια λεω??


Open water 2 AHAHAHAHHAHA Καλη καλη, καλα ξεκοιλιασματα ειχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top