Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

NimertiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η NimertiS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Pan's Labyrinth

https://www.rottentomatoes.com/m/pans_labyrinth/

Μόλις την είδα. ΤΕΛΕΙΑ :clapup::clapup::clapup:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Taxi Driver
προσκυνωω ομως! (9/10)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Taxi Driver
προσκυνωω ομως! (9/10)

τι προσκυνας ακριβως; βεβαια ειναι υποκειμενικο αλλα περα απο εναν πολυ καλο de niro και καλη σκηνοθεσια δε μπορω να πω οτι συνολικα με συγκλονισε η ταινια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
τι προσκυνας ακριβως; βεβαια ειναι υποκειμενικο αλλα περα απο εναν πολυ καλο de niro και καλη σκηνοθεσια δε μπορω να πω οτι συνολικα με συγκλονισε η ταινια..

εε τοτε εξαρταται πως κρινεις μια ταινια "καλη", για εμενα η συγκεκριμενη σκηνοθεσια και οι ερμηνειες ηταν αρκετα για να πω οτι ειναι καλη ταινια και το σεναριο μ αρεσε πολυ, soo..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Έβλεπα το House at the End of the Street και προς το τέλος κόλλησε:P Κανείς που να την έχει δει να με πει τι έγινε από εκεί που πήγε η μάνα της στο σπίτι να τη βρει; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Έβλεπα το House at the End of the Street και προς το τέλος κόλλησε:P Κανείς που να την έχει δει να με πει τι έγινε από εκεί που πήγε η μάνα της στο σπίτι να τη βρει; :P

σκοτωσαν τον αλλο και σωθηκαν και οι δυο,επισης πεθανε ο αστυνομικος που εστειλε η μανα της για να την βρει.Καθολου προφανες τελος.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
σκοτωσαν τον αλλο και σωθηκαν και οι δυο,επισης πεθανε ο αστυνομικος που εστειλε η μανα της για να την βρει.Καθολου προφανες τελος.:P
αχάαααα:P ναι τον αστυνομικό είδα ότι τον σκότωσε. Είχε σκοτώσει και την άλλη την κοπέλα που είχε στο υπόγειο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Flight.Αρκετά καλή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Γαμάτη!
Όταν θέλει το BBC βγάζει φοβερές παραγωγές!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata_re

Νεοφερμένος

Η taratata_re αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Excision

Απαισιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shopaholic

Νεοφερμένος

Η Shopaholic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Pride & Prejudice! Εξαιρετικότατο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Hobbit!!!!!!!!!!
Τι είδαν τα μάτια μου...!!!
Ήμουν σίγουρος ότι θα ήταν πολύ ωραία, αλλά τώρα που την είδα, κατάλαβα ότι η κατάλληλη λέξη για να την χαρακτηρίσει κανείς είναι "οργασμός"!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Hobbit!!!!!!!!!!
Τι είδαν τα μάτια μου...!!!
Ήμουν σίγουρος ότι θα ήταν πολύ ωραία, αλλά τώρα που την είδα, κατάλαβα ότι η κατάλληλη λέξη για να την χαρακτηρίσει κανείς είναι "οργασμός"!!!!!!

Τόσο πολύ σου άρεσε καλέ; :P
Ωραίο παραμυθάκι ήταν δε λέω αλλά ντάξει.Ο άρχοντας των δαχτυλιδιών ήταν πολύ πολύ καλύτερος πιστεύω.Ειδικά η τελευταία ταινία της τριλογίας. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Dark Shadows
δεν μ αρεσε, ειδικα για ταινια του Τιμ Μπαρτον δεν ελεγε και τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
https://www.imdb.com/title/tt1645170/

είχε ορισμένες σκηνές με πολύ γέλιο αλλά σε γενικές γραμμές δεν έμεινα ικανοποιημένος, ήταν σχετικά μικρή ταινία, με ορισμένα σημεία πολύ κρύου χιούμορ και το τέλος δεν είναι ιδιαίτερα ικανοποιητικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εντάξει.Μπορεί ο ξάδερφος μου να μη με άφησε να καταλάβω και πολύ τη ταινία,αλλά όσο είδα μου άρεσε.
ναι ξέρω,βλέπω πολύ σοβαρές ταινίες:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Hobbit!!!!!!!!!!
Τι είδαν τα μάτια μου...!!!
Ήμουν σίγουρος ότι θα ήταν πολύ ωραία, αλλά τώρα που την είδα, κατάλαβα ότι η κατάλληλη λέξη για να την χαρακτηρίσει κανείς είναι "οργασμός"!!!!!!
Έγινε άσπρη η μπροστινή θέση;8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Εντάξει.Μπορεί ο ξάδερφος μου να μη με άφησε να καταλάβω και πολύ τη ταινία,αλλά όσο είδα μου άρεσε.
ναι ξέρω,βλέπω πολύ σοβαρές ταινίες:redface:

Ειδες την Βιογραφια του Χοκινγκ?

Psssssss :P

Level up
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top