Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Ο σκηνοθέτης, σεναριογράφος, ηθοποιός, παραγωγός και δεν ξέρω τι άλλο, έχει φάει άκυρο προ αμνημονεύτων χρόνων από μένα. :P
Λογικό μου φαίνεται, παράλογο θα ήταν να είχες κόλλημα με τον Παπακαλιάτη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Λογικό μου φαίνεται
Βασικά δεν θεωρώ ότι προσφέρει στον πολιτισμό, αλλά περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. Για να είμαι δίκαιος, στο ίδιο καζάνι βράζει η ελληνική τηλεόραση στο σύνολό της. Ξεχειλίζει από ταλέντο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Βασικά δεν θεωρώ ότι προσφέρει στον πολιτισμό, αλλά περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. Για να είμαι δίκαιος, στο ίδιο καζάνι βράζει η ελληνική τηλεόραση στο σύνολό της. Ξεχειλίζει από ταλέντο. :P


Εξαρτάται απο την οπτική που το βλέπεις.:P Τέλος πάντων, υγεία να έχουμε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
2012
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
1.Περσέπολις
2.Ο μυθος του 1900
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 368 μηνύματα.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
This Must Be the Place
καλη ταινια οκ οχι το αριστουργημα αλλα ο πρωταγωνιστης λεει πολλα και η ερμηνεια του Πεν αξιζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Ο Θεός αγαπάει το χαβιάρι.
οι ''εξωγήινοι'' μέσα στο νερό/ μπλε λαμπάκια/ ο ''Θεός'' που έσωσε τον βαρβάκη ήταν φέιλ :/
συν το ότι είχε πολλά κενά. και για ταινία που κρατούσε 2 ώρες κάπου έκανε ''κοιλιά'' :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
To "Aν" του Παπακαλιάτη στον κινηματογράφο.:D
Όποτε έχει καύλες αυτό το παιδί, κάνει σήριαλ/ταινίες:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Όποτε έχει καύλες αυτό το παιδί, κάνει σήριαλ/ταινίες:hehe:
Αν πω ότι δε συμφωνώ, θα είμαι ψέυτης. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Όποτε έχει καύλες αυτό το παιδί, κάνει σήριαλ/ταινίες:hehe:
Τι να κάνουμε, πάντως παίρνει τις καλύτερες, οπότε ζηλεύτε εσείς οι άνδρες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Τι να κάνουμε, πάντως παίρνει τις καλύτερες, οπότε ζηλεύτε εσείς οι άνδρες.:P
Δώσε ορισμό του "καλύτερες". :P

Υγ. Πρόσεχε τι θα πεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Δώσε ορισμό του "καλύτερες". :P

Υγ. Πρόσεχε τι θα πεις. :P
Xαχαχαχαχα, λοιπόν εγώ δεν έχω δεί όλες τις σειρές του, πάντως η Καλογήρου(την πήρε στην ταινία) και αυτή που έπαιζε την ετεροθαλή αδερφή του στους 4 ήταν ωραίες γυναίκες με ιδιαίτερη ομορφιά. Αυτές εννοώ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Xαχαχαχαχα, λοιπόν εγώ δεν έχω δεί όλες τις σειρές του, πάντως η Καλογήρου(την πήρε στην ταινία) και αυτή που έπαιζε την ετεροθαλή αδερφή του στους 4 ήταν ωραίες γυναίκες με ιδιαίτερη ομορφιά. Αυτές εννοώ. :P
Έχε χάρη που δε μπορώ να βάλω ενδεικτικά πχ. Πάντως μία ιδέα σου δίνει το εξής όνομα: milla jovovich. Υπ' όψιν, είναι χαμηλά στην κλίμακα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Έχε χάρη που δε μπορώ να βάλω ενδεικτικά πχ. Πάντως μία ιδέα σου δίνει το εξής όνομα: milla jovovich. Υπ' όψιν, είναι χαμηλά στην κλίμακα. ;)
Εγώ γι'αυτές τις δύο ήθελα να πώ. Απλώς ήταν λίγο γενικόλογη η διατύπωσή μου.:P

Υ.γ. έχω γυρίσει και βαρυστομαχιασμένη, δεν μπορώ εύκολα να συντονιστώ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Εγώ γι'αυτές τις δύο ήθελα να πώ. Απλώς ήταν λίγο γενικόλογη η διατύπωσή μου.:P
:D

Υγ. Υπάρχουν περιπτώσεις που δεν ξεχωρίζεις μάνα από κόρη. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.


Για πες,πώς σου φάνηκαν?

Πολύ ωραία ήταν και τα δύο, ιδιαίτερα το πρώτο.
Αν θες δηλαδή μια ταινία με romance και λίγο δράμα θα σου αρέσει, είναι κάπως χαλαρή ταινία με την έννοια ότι η πλοκή δεν έχει πολύ βάθος. Δηλαδή, σε όλη τη ταινία επικεντρώνεται συνεχώς σε δύο χαρακτήρες. Στην προτείνω ανεπιφύλακτα πάντως. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρεντροουζ13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μόσχα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
The illusionist .
Φ-Α-Ν-Τ-Α-Σ-Τ-Ι-Κ-Η!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
Πολύ ωραία ήταν και τα δύο, ιδιαίτερα το πρώτο.
Αν θες δηλαδή μια ταινία με romance και λίγο δράμα θα σου αρέσει, είναι κάπως χαλαρή ταινία με την έννοια ότι η πλοκή δεν έχει πολύ βάθος. Δηλαδή, σε όλη τη ταινία επικεντρώνεται συνεχώς σε δύο χαρακτήρες. Στην προτείνω ανεπιφύλακτα πάντως. :)
Τις έχω δει και τις δυο και η αλήθεια είναι οτι δεν με ενθουσίασαν ιδιαίτερα.Βασικά η πρώτη ήταν καλή αλλά η δεύτερη δεν..
Ρώτησα και την γνώμη σου καθώς με τους περισσότερους διαφωνώ.Άσε που η βαθμολογία τους στο imdb θεωρώ οτι είναι υπερβολικά υψηλή.Γούστα είναι αυτά όμως!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top