Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

taratata_re

Νεοφερμένος

Η taratata_re αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Ε πραγματικα τωρα. Πειτε μου λιγο τι ηταν αυτο που σας εκανε να πειτε wow. Αναφερετε συγκεκριμενα για να καταλαβω.

Στα Saw πιο πολυ wow ελεγα στο τελος

giogWgiog και το american psycho αν δεν εχεις δει να δεις, ειναι παρομοια καπως απλα με λιγοτερο μηνυμα.


(HUGE spoiler alert!)

ρε γιαννου, εχω και καιρο που εχω δει τι ταινια, αρχικα το ολο στορυ με την αποκαλυψη του φανταστικου φιλου που στην αρχη νομιζεις οτι υπαρχει και τελικα ειναι ο ιδιος, το τι εχει δημιουργησει και τι σκοπο ειχε βαλει, και βεβαια το τελος. Η τελευταια σκηνη ειναι κομπλε, και διελευκανει την υποθεση, και σου δειχνει ποσο εξωφρενικα μπορει να καταληξει καποιος να φερεται (να πυροβοληθει για να σκοτωσει αυτο που υπαρχει στο μυαλο του , νταξ)

ειναι πολλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Το Beautifull Mind ειναι σαφως ανωτερο και πιο ορθολογιστικο σε αυτον τον τομεα. Του ψευτικου φιλου. Που ακομα και αυτη η ταινια δεν ηταν και για 10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata_re

Νεοφερμένος

Η taratata_re αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Το Beautifull Mind ειναι σαφως ανωτερο και πιο ορθολογιστικο σε αυτον τον τομεα. Του ψευτικου φιλου. Που ακομα και αυτη η ταινια δεν ηταν και για 10


Ειναι τελειως διαφορετικες ταινιες. Το figh club περναει πιο πολλα μηνυματα, απειρως περισσοτερα και ειναι απλα διαφορετικες.

Εισαι του πιο ευκολοχωνευτου ρε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giogWgiog

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giogWgiog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Ε πραγματικα τωρα. Πειτε μου λιγο τι ηταν αυτο που σας εκανε να πειτε wow. Αναφερετε συγκεκριμενα για να καταλαβω.

Στα Saw πιο πολυ wow ελεγα στο τελος

Συνήθως στις fight club συζητήσεις, είμαι αυτός που έχει συγκρατημένο ενθουσιασμό και αντιμετωπίζω άτομα που την εξισώνουν με τον πολίτη κέιν.Τέσπα. Είναι όλα αυτά που περιγράφουμε με την taratata_re τόση ώρα.Το σενάριο, η πλοκή αυτού, οι χαρακτήρες η ερμηνεία του norton.Και έχει στιλ το σημαντικότερο.
Στα saw ελπίζω να αναφέρεσαι στο πρώτο, άντε και στο δεύτερο.Γιατί στα υπόλοιπα το wow που είπα ήταν σε στίλ: wow τι μαλακία βλέπω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata_re

Νεοφερμένος

Η taratata_re αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Συνήθως στις fight club συζητήσεις, είμαι αυτός που έχει συγκρατημένο ενθουσιασμό και αντιμετωπίζω άτομα που την εξισώνουν με τον πολίτη κέιν.Τέσπα. Είναι όλα αυτά που περιγράφουμε με την taratata_re τόση ώρα.Το σενάριο, η πλοκή αυτού, οι χαρακτήρες η ερμηνεία του norton.Και έχει στιλ το σημαντικότερο.
Στα saw ελπίζω να αναφέρεσαι στο πρώτο, άντε και στο δεύτερο.Γιατί στα υπόλοιπα το wow που είπα ήταν σε στίλ: wow τι μαλακία βλέπω.




Ακριβως αυτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giogWgiog

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giogWgiog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
giogWgiog και το american psycho αν δεν εχεις δει να δεις, ειναι παρομοια καπως απλα με λιγοτερο μηνυμα.

ameican psycho ναι φυσικά, ένα διαμαντάκι που δεν έχει την αναγνώριση που αξίζει.ναι παρόμοιες ταινίες πάλι με τη ζωή ενός καταπιεσμένου(ντάξει ήταν και ψυχοπαθής αυτός) αμερικανού.βέβαια έχει και πολλά σεξιστικά θέματα και αναφορές, λογικό αν σκεφτείς ότι ο σκηνοθέτης είναι γυναίκα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata_re

Νεοφερμένος

Η taratata_re αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
ameican psycho ναι φυσικά, ένα διαμαντάκι που δεν έχει την αναγνώριση που αξίζει.ναι παρόμοιες ταινίες πάλι με τη ζωή ενός καταπιεσμένου(ντάξει ήταν και ψυχοπαθής αυτός) αμερικανού.βέβαια έχει και πολλά σεξιστικά θέματα και αναφορές, λογικό αν σκεφτείς ότι ο σκηνοθέτης είναι γυναίκα.:redface:



-.- ελα σε παρακαλω, με γυναικα συνομιλεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giogWgiog

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giogWgiog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
-.- ελα σε παρακαλω, με γυναικα συνομιλεις!

χαχα.μα δεν το πα ειρωνικά, απλά περιέγραψα τι αναφέρει η ταινία, η οποία μεταξύ άλλων βάζει και το θέμα της αντιμετώπισης της γυναίκας στην αμερική.η σκηνή με τις δύο πόρνες που τις τραβάει βίντεο και την αλλή μέρα νομίζω παρακολουθεί πορνό είναι ολόκληρη σκιαγράφηση της κατάστασης στο αμέρικα, και στον κόσμο.
αλλά παραδέξου ότι έχει αρκετά φεμινιστική ματιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata_re

Νεοφερμένος

Η taratata_re αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
χαχα.μα δεν το πα ειρωνικά, απλά περιέγραψα τι αναφέρει η ταινία, η οποία μεταξύ άλλων βάζει και το θέμα της αντιμετώπισης της γυναίκας στην αμερική.η σκηνή με τις δύο πόρνες που τις τραβάει βίντεο και την αλλή μέρα νομίζω παρακολουθεί πορνό είναι ολόκληρη σκιαγράφηση της κατάστασης στο αμέρικα, και στον κόσμο.
αλλά παραδέξου ότι έχει αρκετά φεμινιστική ματιά.

dude, ηταν ψυχανωμαλος, δεν ειναι ολοι ετσι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giogWgiog

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giogWgiog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
dude, ηταν ψυχανωμαλος, δεν ειναι ολοι ετσι :P

για την σκηνοθέτιδα το πα.νομίζω ο πρωταγωνιστής ήταν ο τελευταίος ο οποίος μπορούσε να είχε φεμινιστική ματιά.λολ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
αν πω ότι είναι η πρώτη φορά που μιλάω για το fight club ξημερώματα, θα είναι ψέματα.:P

The first rule of Fight Club is: You do not talk about Fight Club.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alesa

Νεοφερμένος

Η Αλεξανδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Το American Reunion ενα θα πω...πατατα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata_re

Νεοφερμένος

Η taratata_re αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.

taratata_re

Νεοφερμένος

Η taratata_re αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Into the wild (2004)



Aπλα πανεμορφη ταινια, βιογραφια του Christopher Mccandless.. Ανεπιφυλακτα προτεινομενη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.



Μαρεσε,περασε ωραια και ευχαριστα η ωρα μου,την παρακολουθησα με ενδιαφερον, οποτε καλη,συστηνεται και παμε παρακατω !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tomi_77

Νεοφερμένος

Ο Θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
το μικρο σπιτι στο δασος...!! Καλη ταινιουλα..!!
Παιδια να ρωτησω και κατι ακομα? σπαω το κεφαλι μου να θυμηθω τον τιτλο μιας ταινιας που ειχα δει, αλλα δεν μου ερχεται με τιποτα..!! Η υποθεση εχει ως εξης: ενας αντρας αστυνομικος, ξυπναει και βλεπει το ειναι παγιδευμενος σε ενα φορτηγακι (βαν) το οποιο συνεχως κινειται. Απ'οτι θυμαμαι πρεπει να ηταν στο πορτ-μπαγκαζ κλεισμενος σε ενα κουτι, και απο πανω του υπηρχε και ενα χρονομετρο..!!

Μηπως την εχει δει κανεις για να μου θυμησει τιτλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
"Cloud Atlas", εξαιρετική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
είπα να δω tv και παρακολουθησα σερι 2 ταινιων:
kings of mykonos
philadelphia
:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
είπα να δω tv και παρακολουθησα σερι 2 ταινιων:
kings of mykonos
philadelphia
:hehe:

Ούτε καν "είδα", λες "παρακολούθησα" που σημαίνει ότι πρόσεχες κιόλας :P
Πόσα κύτταρα έκαψες?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top