Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.


γιατι το εκανα αυτο :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.


Τζάμπα τόση διαφήμιση για αυτήν την ταινία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.


Τζάμπα τόση διαφήμιση για αυτήν την ταινία.

η Kristen Steward πρεπει να ειναι η χειροτερη ηθοποιος του Χολυγουντ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.

Τζάμπα τόση διαφήμιση για αυτήν την ταινία.

Ω μαλάκα,με έπεισαν τελικά να την δούμε. Κλαίω ακόμα τα 5 ευρώ μου.
Και το γελοίο της υπόθεσης : Του άρεσε κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Ω μαλάκα,με έπεισαν τελικά να την δούμε. Κλαίω ακόμα τα 5 ευρώ μου.
Και το γελοίο της υπόθεσης : Του άρεσε κιόλας.

Έχω μία απορία προς όλους εσάς που είδατε την ταινία... :worry:
Στον κινηματογράφο με το που ξεκίνησε να βγάζει το όνομα του Εντουαρντ και του άλλου του Τζείκομπ άρχισαν όλα τα 12χρονα να τσιρίζουν και να κάνουν σαν υστερικά; Όταν αντάλλαζαν φιλί ο Εντουαρντ με την Μπέλα χειροκροτούσαν, τσίριζαν και σφύριζαν; Επίσης στο τέλος έκλεγαν τόσο πολύ σε σημείο που να περάσουν το κλάμα που έριξαν στον Τιτανικό; :whistle:
Μου αρέσει που κατά τ'άλλα υπάρχουν οι ηλικιακές καταλληλότητες... Ακατάλληλη κάτω των 15 ετών έλεγε ή κάνω λάθος;;; :mad: Μπαίνουν όλα τα 10χρονα εκεί μέσα και ουρλιάζουν σαν υστερικά επειδή είδαν λίγο το γυμνασμένο σώμα του Τζέικομπ... Για αλλού και αλλού οι κινηματογράφοι ξέρουν να σου δίνουν πόρτες και να κάνουν ολόκληρη φασαρία στα ταμεία όταν δεν έχεις την κατάλληλη ηλικία να δεις μια ταινία... Εδώ πέρα όμως ξέροντας ότι δεν παίζει να πάνε μεγάλοι σου ανοίγουν τις πόρτες διάπλατα και ξεσαλώνεις...
Πείτε μου αν έχω άδικο... :/: Η κατάσταση ήταν απλά τραγική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Έχω μία απορία προς όλους εσάς που είδατε την ταινία... :worry:
Στον κινηματογράφο με το που ξεκίνησε να βγάζει το όνομα του Εντουαρντ και του άλλου του Τζείκομπ άρχισαν όλα τα 12χρονα να τσιρίζουν και να κάνουν σαν υστερικά; Όταν αντάλλαζαν φιλί ο Εντουαρντ με την Μπέλα χειροκροτούσαν, τσίριζαν και σφύριζαν; Επίσης στο τέλος έκλεγαν τόσο πολύ σε σημείο που να περάσουν το κλάμα που έριξαν στον Τιτανικό; :whistle:
Μου αρέσει που κατά τ'άλλα υπάρχουν οι ηλικιακές καταλληλότητες... Ακατάλληλη κάτω των 15 ετών έλεγε ή κάνω λάθος;;; :mad: Μπαίνουν όλα τα 10χρονα εκεί μέσα και ουρλιάζουν σαν υστερικά επειδή είδαν λίγο το γυμνασμένο σώμα του Τζέικομπ... Για αλλού και αλλού οι κινηματογράφοι ξέρουν να σου δίνουν πόρτες και να κάνουν ολόκληρη φασαρία στα ταμεία όταν δεν έχεις την κατάλληλη ηλικία να δεις μια ταινία... Εδώ πέρα όμως ξέροντας ότι δεν παίζει να πάνε μεγάλοι σου ανοίγουν τις πόρτες διάπλατα και ξεσαλώνεις...
Πείτε μου αν έχω άδικο... :/: Η κατάσταση ήταν απλά τραγική...

Δεν ξέρω τι γινόταν στην Ελλάδα,σε μας πάντως όλα καλά όλα ήσυχα. Δυό φορές γέλασε η αίθουσα μόνο
Εκεί που ο Edward βάζει τον αδερφό του,για την εξάσκηση της Μπέλλα και εκεί που αποδεικνύεται ότι όλη η μάχη δεν ήταν αληθινή.
Ούτε καν χειροκροτήματα στο τέλος. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Έχω μία απορία προς όλους εσάς που είδατε την ταινία... :worry:
Στον κινηματογράφο με το που ξεκίνησε να βγάζει το όνομα του Εντουαρντ και του άλλου του Τζείκομπ άρχισαν όλα τα 12χρονα να τσιρίζουν και να κάνουν σαν υστερικά; Όταν αντάλλαζαν φιλί ο Εντουαρντ με την Μπέλα χειροκροτούσαν, τσίριζαν και σφύριζαν; Επίσης στο τέλος έκλεγαν τόσο πολύ σε σημείο που να περάσουν το κλάμα που έριξαν στον Τιτανικό; :whistle:
Μου αρέσει που κατά τ'άλλα υπάρχουν οι ηλικιακές καταλληλότητες... Ακατάλληλη κάτω των 15 ετών έλεγε ή κάνω λάθος;;; :mad: Μπαίνουν όλα τα 10χρονα εκεί μέσα και ουρλιάζουν σαν υστερικά επειδή είδαν λίγο το γυμνασμένο σώμα του Τζέικομπ... Για αλλού και αλλού οι κινηματογράφοι ξέρουν να σου δίνουν πόρτες και να κάνουν ολόκληρη φασαρία στα ταμεία όταν δεν έχεις την κατάλληλη ηλικία να δεις μια ταινία... Εδώ πέρα όμως ξέροντας ότι δεν παίζει να πάνε μεγάλοι σου ανοίγουν τις πόρτες διάπλατα και ξεσαλώνεις...
Πείτε μου αν έχω άδικο... :/: Η κατάσταση ήταν απλά τραγική...

Ποια 10χρονα και 12χρονα? Στην προηγούμενη ταινία που είχα πάει να δω (και είναι η μοναδική που έχω δει), μόλις έβγαλε σε κάποια φάση την μπλούζα ο Τζέικομπ τσίριξαν όλα τα κορίτσια της παρέας. Και της μπροστινής. Γενικά όλη η σειρά.

18 χρονών. Ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Sinister.Απο τις καλυτερες ταινιες τρομου τα τελευταια χρονια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
η Kristen Steward πρεπει να ειναι η χειροτερη ηθοποιος του Χολυγουντ.
Γενικά σε όλες τις ταινίες που έβγαλαν με τους βρικόλακες ΟΛΑ ήταν φέιλ(αν εξερέσεις στο παρτ 1 από αυτό το 4ο μέρος εκεί που γεννάει-πεθαίνει και είναι μεσ τα αίματα:P)
Ω μαλάκα,με έπεισαν τελικά να την δούμε. Κλαίω ακόμα τα 5 ευρώ μου.
Και το γελοίο της υπόθεσης : Του άρεσε κιόλας.
Εμένα η μόνη περίπτωση να έλεγα ότι με άρεσε ήταν να είχε γίνει τουλάχιστον η μάχη. Τη διαφημίζανε τόσο πολύ και τελικά δεν έγινε τίποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koulianof 11

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος Κούλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αμφίκλεια (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Έχει δει κανεις το : die Welle (2008 ) ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ποιος σας φταίει που δώσατε λεφτα για να δείτε μια από τις πιο αποτυχημένες σειρές-ταινίες και ότι άλλο θέλετε? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ έχω δει την ταινία die Welle (2008) και στην προτείνω ανεπιφύλακτα!!. Είναι μια πολύ ωραία ταινία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.


ταινιαραααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Χθες είδα το The amazing spiderman. Καλούτσικο ήταν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
cape fear

πολυ καλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giogWgiog

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giogWgiog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 130 μηνύματα.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NasosJet

Νεοφερμένος

Ο NasosJet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Lock, Stock And Two Smoking Barrels.Η ταινια Μετραει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ειδα ξανα μια πολυ αγαπημενη μου ταινια:




Μια ταινια για το φυλετικο μισος πολυ σοκαριστικη και γεματη μυνηματα (τα οποια πλασαρονται με πολυ σωστο τροπο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top