Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Skyfall

Ωραία ταινία δράσης με αστειες στιγμές. Ο Javier Bardem πολύ καλός στο ρόλο του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Συμφωνώ για το skyfall...αρκετά καλή ταινία!! Περιμένω τον Κρεγκ στο Κορίτσι που έπαιζε με τη φωτια πάντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Skyfall

Ωραία ταινία δράσης με αστειες στιγμές. Ο Javier Bardem πολύ καλός στο ρόλο του.

Στον κινηματογράφο την είδες? Κυκλοφόρησε κι όλας? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrMimi

Νεοφερμένος

Η DrMimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
21jump street πρέπει να το δείτε ΌΛΟΙ!!!!Οι τύποι έχουν τρελή φάση;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Δεν θυμαμαι τον τιτλο... Αγγλικο ειναι αλλα δεν το θυμαμαι... Νομιζω στα ελληνικα: Τι στο (μπιπ) ξερουμε! Εχει 1 και 2! Ειναι τελειο περισσοτερο λιγο σαν ντοκιμπαντερ φερνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Στον κινηματογράφο την είδες? Κυκλοφόρησε κι όλας? :P
ναι πριν μερικές μέρες έκανε πρεμιέρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
ναι πριν μερικές μέρες έκανε πρεμιέρα!

Kαι εγω την ειδα...
Πολυ καλη θα ελεγα αν και το εισιτηριο ακριβουτσικο (8 ευρω):redface:
Πεθανα στο γελιο οταν μετα απο μια σκηνη που κλασσικα ο jamess bond γλιτωνει τελευαια στιγμη πεταγεται μια κοπελα και λεει

<<Καλα ακομα να πεθανει η κατσαριδα της κολασεως??>>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koulianof 11

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος Κούλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αμφίκλεια (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Τα φαντασματα του Γκογια
Καρατε Κιντ Η επομενη γενια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Στον κινηματογράφο την είδες? Κυκλοφόρησε κι όλας? :P

Αμε την Πέμπτη βγήκε. Κι εγώ είχα μπερδευτεί αρχικά γιατί στο imdb γράφει ότι θα προβάλλεται από 9 Νοεμβρίου. Μάλλον τότε βγαίνει στην αμερική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 565231

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
την ενατη πυλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
κοιτα δεν ειναι βασισμενη σε καποια συγκεκριμενη πραγματικη ιστορια, ομως σε καμια περιπτωση δεν ειναι προιον μυθοπλασιας εχω δει παρομοιες καταστασεις, με τα ναρκωτικα δεν εχεις πολλες επιλογες. εκτος απο αυτο εγω πιστευω πως εδωσε σημασια και στην ψυχολογικη τους κατασταση, τωρα δεν ξερω οτι καταλαβαινει κανεις βλεποντας την ταινια, εγω παντως νομιζω οτι ανελυσε αρκετα και τον ψυχισμο τους. οσο για το ντοκιμαντερ, για μενα ως θεατη μια ιστορια θα με κρατουσε περισσοτερο, οπως και να το κανεις το ντοκυμαντερ ειναι πιο απροσωπο ενω η ιστορια πιο παραστατικη.

Αααχ μιας που σχολιάζετε ταινία που μου άρεσε, αλλά μου άφησε παράπονο, θα πω κι εγώ τα δικά μου. Λόγω του παράπονου δυσκολεύομαι να τη βαθμολογήσω κιόλας.

Συγκλονίστηκα από τις τελευταίες σκηνές που δείχνει την παράλληλη παράνοια όλων των πρωταγωνιστών, ωστόσο με άφησε λίγο παγωμένη το γεγονός ότι έφτασε σε αυτήν την αντικειμενικά εντυπωσιακή κορύφωση χωρίς να δείξει την εσωτερική πάλη τόσο έντονα όσο θα ήθελα. Έξυπνο επίσης το τρικ με τις εποχές όπως τις χώρισε και πώς εξελίσσονταν μέσα σε αυτές οι χαρακτήρες. Γενικά σοκάρει και είναι πολύ ωραίος ο τρόπος που ξετυλίγεται η υπόθεση, όμως δεν ξετυλίγεται αρκετά κατά την ταπεινή μου γνώμη, ήθελα λίγο πιο έντονες σκηνές εσωτερικής πάλης από την εμμονή με την τηλεόραση τη μητέρας και τα αντίστοιχα των άλλων...

Αυτά... :redface: Μην ανοίξετε το spoiler αν δεν την έχετε δει, πιθανόν να διαβάσετε κάτι που δεν πρέπει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Αααχ μιας που σχολιάζετε ταινία που μου άρεσε, αλλά μου άφησε παράπονο, θα πω κι εγώ τα δικά μου. Λόγω του παράπονου δυσκολεύομαι να τη βαθμολογήσω κιόλας.

Συγκλονίστηκα από τις τελευταίες σκηνές που δείχνει την παράλληλη παράνοια όλων των πρωταγωνιστών, ωστόσο με άφησε λίγο παγωμένη το γεγονός ότι έφτασε σε αυτήν την αντικειμενικά εντυπωσιακή κορύφωση χωρίς να δείξει την εσωτερική πάλη τόσο έντονα όσο θα ήθελα. Έξυπνο επίσης το τρικ με τις εποχές όπως τις χώρισε και πώς εξελίσσονταν μέσα σε αυτές οι χαρακτήρες. Γενικά σοκάρει και είναι πολύ ωραίος ο τρόπος που ξετυλίγεται η υπόθεση, όμως δεν ξετυλίγεται αρκετά κατά την ταπεινή μου γνώμη, ήθελα λίγο πιο έντονες σκηνές εσωτερικής πάλης από την εμμονή με την τηλεόραση τη μητέρας και τα αντίστοιχα των άλλων...

Αυτά... :redface: Μην ανοίξετε το spoiler αν δεν την έχετε δει, πιθανόν να διαβάσετε κάτι που δεν πρέπει. :P
εν ολίγοις η ταινία ήταν μονότονη..:) Ναι το απλουστεύω αρκετά, αλλά εμένα αυτήν την αίσθηση μου άφησε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Υπεραπλούστευση. Δε θα συμφωνήσω, καθένας το βλέπει διαφορετικά άλλωστε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Υπεραπλούστευση. Δε θα συμφωνήσω, καθένας το βλέπει διαφορετικά άλλωστε. :)
δώσε μου μια σκηνή στην οποία ένιωσες την απορία και την αγωνία για το τι θα συμβεί;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Denethor

Νεοφερμένος

Ο Denethor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
δώσε μου μια σκηνή στην οποία ένιωσες την απορία και την αγωνία για το τι θα συμβεί;)

Σε όλη την ταινία με μια απορία ήμουν, δε σε καταλαβαίνω. Δεν είναι στόχος κάθε ταινίας να σου δημιουργήσει αγωνία, ούτε να σε εντυπωσιάσει με τα εφέ της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
journey 2, μια βλακεία και μισή με απαίσια εφε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

watson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο watson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
skyfall . πολυ καλη . βεβαια εχουν δικιο οσοι λενε πως απο σεναριο δεν ελεγε και πολλα. Παρολα αυτα , βλεπεται ανετα γιατι ειναι πολυ καλογυρισμενη .Για ενα 2ωρο ξεχνιεσαι ( μου αφησε την αισθηση που ειχα οταν ειδα το mission impossible.4-αν και ειναι σαφως καλυτερη- ) . Στα συν οτι δεν γυριστηκε σε 3d . Οι ταινιες πρεπει να προβαλλονται σε 3d oταν υπαρχει καποια ουσιαστικη διαφορα στην εικονα.ελεος , με τα 3d του κ@λου!
Ασχετο , την ειδα στα village και μου εκανε εντυπωση η τελεια ποιοτητα εικονας .Δεν υπηρχαν τα μαυρα στιγματα που εμφανιζοταν καθε τρεις και λιγο.Ηταν λες και εβλεπες τηλεοραση.Εχει σχεση με τη ταινια ή με τον κινηματογραφο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadowinthedark

Νεοφερμένος

Η shadowinthedark αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
dear john :) καλη ηταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianniakos

Νεοφερμένος

Ο gianniakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top