Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

ρανιααααα

Δραστήριο μέλος

Η ρανιααααα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 506 μηνύματα.

γαλιφιανακης 8εος!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Μια από τις πιο ωραίες ταινίες που έχω δει είναι το "Changeling" με την Angelina Jolie....απλά ταινιάρα με πολύ ωραία υπόθεση....Να τη δείτε ανεπιφύλακτα :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Ο πλανήτης των πιθήκων ή κάτι τέτοιο, δε θυμάμαι. Δεν ήταν δική μου ιδέα να πάμε πάντως σε αυτή την ταινία :P
Αν δεν έπαιζε ο James Franco θα είχα φύγει στο πρώτο τέταρτο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
The notebook..

αν εχετε κοπελα να το δειτε μαζι,σιγουρη επιτυχια believe me....μονα σας τα αγορακια δεν λεει τοσο....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris_Kon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Chris_Kon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
'' Ο Άγνωστος'' (υποτίθεται ότι την είδα :whistle: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
αν εχετε κοπελα να το δειτε μαζι,σιγουρη επιτυχια believe me....μονα σας τα αγορακια δεν λεει τοσο....:whistle:

Να κάτσω δύο ώρες να ανεχτώ μια ρομαντική ταινία για να την ρίξω;

No way man, θα αυτοκτονήσω ή θα με πάρει ο ύπνος. :P

Btw η τελευταία ήταν το Rush Hour 3 ξανά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Να κάτσω δύο ώρες να ανεχτώ μια ρομαντική ταινία για να την ρίξω;

No way man, θα αυτοκτονήσω ή θα με πάρει ο ύπνος. :P

εγω απλα μια προταση εκανα:P
εσυ αλλωστε πετας ενα How you doin και τελειωσες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
εγω απλα μια προταση εκανα:P
εσυ αλλωστε πετας ενα How you doin και τελειωσες:P

Xαχαχαχαχαχα true, true!:P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Ενδιαφερον ταινια ακουγεται :hmm::hmm:
χαχαχαχαχα αν σου πω ότι μου ήρθες εσύ στο μυαλό όταν είδα τους πίθηκους? :P
-λόγω του άβαταρ-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
αν εχετε κοπελα να το δειτε μαζι,σιγουρη επιτυχια believe me....μονα σας τα αγορακια δεν λεει τοσο....:whistle:

Σίγουρη επιτυχία?:worry:
Δεν μπορώ να δω πώς μέσα από αυτή την ταινία έχεις σίγουρη επιτυχία γιατί ναι μεν είναι ρομαντική, αλλά είναι καταθλιπτική.
Πάντως εμένα δεν μου άρεσε - αν και έχω ακούσει πραγματικά πολύ καλά λόγια για αυτή!

Και πίσω στο θέμα μας :P
η τελευταία ταινία που είδα ήταν αυτή και σε κάποια σημεία μου άρεσε γιατί είχε χιούμορ και έξυπνο σενάριο. Είναι μια οκ ταινία για να δεις, αν θέλεις Ρομαντική Κομεντί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Μόλις είδα το 127 Hours...Και σ' όλη τη διάρκεια της ταινίας σκεφτόμουν ότι στη θέση αυτού του ανθρώπου,εγώ θα είχα ψοφήσει από τη 2η μέρα......!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Σίγουρη επιτυχία?:worry:
Δεν μπορώ να δω πώς μέσα από αυτή την ταινία έχεις σίγουρη επιτυχία γιατί ναι μεν είναι ρομαντική, αλλά είναι καταθλιπτική.
Πάντως εμένα δεν μου άρεσε - αν και έχω ακούσει πραγματικά πολύ καλά λόγια για αυτή!

ε να γινει κατασταση,η ταινια ειναι ακρως ρομαντικη και πλασμενη να την δεις με κοπελα
ναι μπορει να ειναι καταθλιπτική(λογω τελους) αλλα, ειναι συνάμα και ερωτικη & ρομαντικη και οπως αλλιως θες πες το....
γενικα εχει ολα οσα θες να νιωσεις οταν εισαι με την κοπελα σου->ιδιαιτερες στιγμές-αναμνησεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λινα.Μ

Νεοφερμένος

Η Αγγελικη... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
3 EXTREMES...ΠΟΛΥ ΤΕΛΕΙΑ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
https://www.imdb.com/title/tt0147800/
10 things I hate about you,μετρια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kιkή

Νεοφερμένος

Η kιkή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Scream 4 και The roommate. Καλουτσικες ταινιες και με παρεα που τρομαζει ειδικα ακομα καλυτερες! Χαχαχα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
https://www.imdb.com/title/tt0147800/
10 things I hate about you,μετρια....

Μέτρια; Και μόνο που παίζει ο Heath ένιωθα ένα τσίμπημα στην καρδιά βλέποντάς την. :'(

On topic, Tangled. Είχα αρχίσει να πιστεύω πως δεν θα ξαναδούμε καλό παιδικό, το παίρνω πίσω, λάτρεψα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Ped.

Νεοφερμένος

Ο Kostas Ped. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Shutter island για τεταρτη φορα:)!!!!!Πιστευω μαζι με το Inception δυο απο τις καλυτερες ταινιες της τελευταιας πενταετιας!;)Το συστηνω ανεπιφυλακτα!Καλο επισης ειναι και το 127 ωρες!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Shutter island για τεταρτη φορα:)!!!!!Πιστευω μαζι με το Inception δυο απο τις καλυτερες ταινιες της τελευταιας πενταετιας!;)Το συστηνω ανεπιφυλακτα!Καλο επισης ειναι και το 127 ωρες!:)

To Shutter Island είναι πράγματι πολύ ωραία ταινία, με απρόσμενο τέλος (τουλάχιστον για εμένα) και σε κρατούσε σε αγωνία σε όλη τη διάρκειά της. Από τις λίγες ταινίες που δε βαρέθηκα ούτε στο ελάχιστο.
Το 127 ώρες είναι κι αυτό πολύ καλό, για να είμαι ειλικρινής δεν περίμενα πολλά από μια ταινία που στηρίζεται αποκλειστικά και μόνο πάνω σε έναν ηθοποιό, αλλά έκανα λάθος και επίσης τρομακτικό το τέλος (το σημείο που απεγκλωβίστηκε ειδικά, ο τρόπος που το έκανε).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Μέτρια; Και μόνο που παίζει ο Heath ένιωθα ένα τσίμπημα στην καρδιά βλέποντάς την. :'(

On topic, Tangled. Είχα αρχίσει να πιστεύω πως δεν θα ξαναδούμε καλό παιδικό, το παίρνω πίσω, λάτρεψα. :D

μονο ο Heath αξιζε απο την ταινια και η Ξανθια Αγγλιδουλα που ηταν πολυ classy;)
ωραιο το καρτουν-movie- που ανεβασες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top