Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
χαχα αυτος ο ανθρωπος τι να πω...πραγματικα καλιτεχνης!!!! και σε τραγουδι και σε ηθοποιια απιαστος! εξαιρετικος!
Μπα δεν θα το 'λεγα :P ως ηθοποιός δεν λέει και πολλά...
τραγουδιστής μια χαρά είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
3ερεις το soundtrack??????????????????:eek::eek::eek::eek:
μπορει κ να το ψαχνω 1μιση χρονο


τσεκαρε μια σου εστειλα pm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Είδα το Ιnto the Wild (κι άλλος το είδε χθες από ό,τι είδα), αλλά με κούρασε αρκετά, αν και είχε ενδιαφέρον. Ωραίες ατάκες, παράξενο κλίμα και πολύ ωραίο τέλος. Δεν ήταν άσχημη, αλλά δε θα την έλεγα και ιδιαίτερα ωραία πόσο μάλλον φανταστική.

Είναι από τις ταινίες που αξίζει να δει κανείς πάντως.
Μου αρεσε η ταινια και στο τελος μου αφησε εναν προβληματισμο.Αξιζει να εχεις μια κυριλατη δουλεια,με τα κοστουμια σου,τις αυτοκινηταρες?η μηπως οντως τα χρηματα σε κανουν καχυποπτο και σου στερουν την απολυτη ελευθερια.Εσεις που την ειδατε τι πιστευετε?

Παιδια εγω ειδα το requiem for dream και μου αρεσε, γιατι αυτο ειναι ακριβως το γουστο μου σε ταινιες! πολυ προσεγμενες ερμηνειες, η πραγματικη εικονα του σημερινου κοσμου και υπεροχη μουσικη.........................το προτεινω σε ολους..
Την ειδα τα Χριστουγεννα αυτην την ταινια και ηταν απο τις χειροτερες που εχω δει,παρολο που αρεσει σε πολλους.Μου αφησε ενα καταθλιπτικο σημαδι για μερες.Μου χαλασε την διαθεση εντελως:sick:
Ισως φταιει ο σκηνοθετης που και σε αλλη του ταινια που παλι αρεσε σε ολους:P,Ο μαυρος κυκνος,ειχα τα ιδια συναισθηματα μολις τελειωσε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Αν σε προβλημάτισε σημαίνει ότι πέτυχε το σκοπό της.
Σκεφτόμενη ότι είναι πραγματική ιστορία ,ειδικά,έχει άλλο βάρος. Σε κάνει να αναλογιστείς αν αυτά που κυνηγάς στη ζωή είναι αυτά που πράγματι επιθυμείς ή αν απλά παραδίδεσαι στις κοινωνικές συμβάσεις. Ίσως γι'αυτό να σε αφήνει και με μια κάποια πικρία στο τέλος. Θαυμάζω απεριόριστα την πρόθεση που είχε ο Christopher McCandless αλλά το θάρρος του τον οδήγησε στο θάνατο.
Πάντως τέτοιες ιστορίες αξίζουν να γίνονται γνωστές γιατι είναι διδακτικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Ironclad

Μετρια με πολλη αιμα και βια.ολιγον low budjet αλλα σε γενικες γραμμες καλη


https://www.imdb.com/title/tt1233301/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιλιαδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Soledad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 266 μηνύματα.

marina_m2

Νεοφερμένος

Η Μαρινάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Παιδια εχει βγει μια ταινια που λεγεται "μαυρη Αφροδιτη"... Την έχει δει κανενας..?? Αξιζει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
https://www.imdb.com/title/tt1403865/ νομίζω είναι υπερεκτιμημένη. καλο ηταν αλλα ενταξει...(7/10)
https://www.imdb.com/title/tt0913425/ πολυ καλη (8.5/10)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
The.Book.Of.Eli

https://www.imdb.com/title/tt1037705/

δεν ξετρελάθηκα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Οι ταινίες που είδα τις τελευταίες 2 εβδομάδες. Με κόκκινο είναι η δική μου βαθμολόγηση και με μπλε του IMDB.

Good Will Hunting 6 - 8.1
Signs 7 - 6.9
Pagosmia eisvoli 4 -5.9
Ο Χάρι Πότερ και οι Κλήροι του Θανάτου: Μέρος 2ο 8 -8.4
The Box 7 - 5.7
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Οι ταινίες που είδα τις τελευταίες 2 εβδομάδες. Με κόκκινο είναι η δική μου βαθμολόγηση και με μπλε του IMDB.

Good Will Hunting 6 - 8.1
Signs 7 - 6.9
Pagosmia eisvoli 4 -5.9
Ο Χάρι Πότερ και οι Κλήροι του Θανάτου: Μέρος 2ο 8 -8.4
The Box 7 - 5.7

Συγγνώμη, αλλά το the box είναι μακράν από τις χειρότερες ταινίες που έχω δει :P
-7, όχι 7 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vassia!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Τελευταία έχω δει : Τον Χάρι Πότερ και οι κλήροι του θανάτου (αρκετά καλή, δεν τρελάθηκα όμως :/ ) και το Sex and the City 2 ( Πάρα πολύ καλή :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
To χαρυ ποτερ το τελευταιο και γενικα βλεπω τo csi las vegas
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koaxis7

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Χτες ειδα το Your Highness. https://www.imdb.com/title/tt1240982/
To περιμενα λιγο καλυτερο, αλλα απο τη μεση και μετα φτιαχνει καπως...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Συγγνώμη, αλλά το the box είναι μακράν από τις χειρότερες ταινίες που έχω δει :P
-7, όχι 7 :P

Γιατί ρε?? Φάση έχει! Εντάξει είχε αρκετά κουλά πράγματα ειδικά στο τέλος αλλά μου άρεσε :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
A beautiful mind....!<3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
blitz 6.5/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIKH_SHENKER

Νεοφερμένος

Η NIKH_SHENKER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
A beautiful mind....!<3

Good Will Hunting
Πολύ καλή !

από τις αγαπημένες μου ταινίες!!!:)εξου και το'' the beautiful mind'' μαζι με το ''π''!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Γιατί ρε?? Φάση έχει! Εντάξει είχε αρκετά κουλά πράγματα ειδικά στο τέλος αλλά μου άρεσε :clapup:

Αρκετά κουλά? Εγώ στο τέλος δεν καταλάβαινα τίποτα:P
Μου άρεσε το πρώτο 40λεπτο, μέχρι εκεί, μετά χάλασε τελείως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.


Μας την προτεινε η καθηγητρια της εκθεσης οταν καναμε για την κλωνοποιιση :P

Λοιπον.Το σεναριο σαν ιδεα ειναι πολυ καλο,ισως πρωτοτυπο και ενδοιαφερον.Η σκηνοθεσια ομως ειναι χαλια και αθλια.Ναι εχει καποιες φοβερες σκηνες στο εργο,αλλα δεν σου προκαλει καποιο συναισθημα και πολλες φορες γινετε αρκετα βαρετο και γνωστο (παλι ερωτικη σκηνη,παλι σωζονται 20 φορες παρα τριχα,παλι τα βαζουν με ολους και με ολα και τα καταφερνουν)

Στην αρχη ειναι πολυ καλη και αρκετα ενδοιαφερον.Στην μεση κανει κοιλια,αφου μετατρεπετε σε ταινια δρασης πιο πολυ,και μετα στο τελος παει καπως να το σωσει αφου επιστρεφει ξανα στην υποθεση της ταινιας που ειναι και το ζητουμενο και το ενδοιαφερον.Γιατι αν θελουμε να δουμε σκηνες δρασης,υπαρχουν αλλες ταινιες πολυ καλυτερες

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top