Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
και εγώ την είδα αλλά δεν τρελάθηκα κιόλας...πολύ φτηνή παραγωγή σε σχέση με τις άλλες...πιο πολύ μπλα-μπλα δηλαδή παρά εφέ...αλλά νταξει johnny depp και penelope cruz εινα θεοι!;)
χωρίς τον Orlando Bloom δεν είχε νόημα....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
και εγώ την είδα αλλά δεν τρελάθηκα κιόλας...πολύ φτηνή παραγωγή σε σχέση με τις άλλες...πιο πολύ μπλα-μπλα δηλαδή παρά εφέ...αλλά νταξει johnny depp και penelope cruz εινα θεοι!;)
εντάξει , ένα δίκιο το 'χεις , αλλά τα πολλά εφέ συχνά ζαλίζουν , εγώ δεν είχα πρόβλημα που έλειπαν. Η σκηνή όμως με τις γοργόνες ήταν η αγαπημένη μου. Ο Johnny Depp ήταν ξεκαρδιστικός και η Penelope , εκτός από κούκλα , πολύ μυστηριώδης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
χωρίς τον Orlando Bloom δεν είχε νόημα....:P
ε οχι το μπαζο :P .... σε που το ονομα του ειναι σαν τον ηχο που κανει το ....αντικειμενο.... οταν πεσει στη λεκανη της τουαλετας!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yoooo!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Gnomeo & Juliet, 2011.
Την λάτρεψα! Την προτείνω ανεπιφύλακτα... χαλαρή, διασκεδαστική κι ωραία. Anime :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iakwvina

Νεοφερμένος

Η iakwvina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Είδα:
1)Beastly<--Σας το προτίνω!!!
2)Diary of a Winky Kid (To ημερολόγιο ενός σπασίκλα) :αστείο
3)Skate or Die : ωραίο κυνηγητό....
4)Rio (Κινούμενο σχέδιο με πολύ πλάκα)
5)Waiting for Forever :Μια ιστορία αγάπης που λίγο πολύ όλοι έχουμε σκεφτεί για κάποιον παιδικό μας φίλο.
Αυτά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl@ck sw@n

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 292 μηνύματα.
Το Water for elephants είδα!Όχι επειδή έπαιζε ο Rob ;) αλλά ήταν πολύ ωραία ταινία!Λίγο αισθηματική και πολύ περισσότερο έθιγε ευαισθησίες ανάμεσα στις σχέσεις ανθρώπων και ζώων αλλά και στο θέμα της κακοποίησης των ζώων στο τσίρκο! :) Δείτε τη!

8,5/10 άνετα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
ε οχι το μπαζο :P .... σε που το ονομα του ειναι σαν τον ηχο που κανει το ....αντικειμενο.... οταν πεσει στη λεκανη της τουαλετας!!:redface:
όχι και μπάζο :O
άλλοι τι να πούν δηλαδή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mel999

Δραστήριο μέλος

Η Τζάνα η Μελι(τζά)να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 556 μηνύματα.
Jeux d' Enfants... ιδιαίτερη... :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yoooo!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 220 μηνύματα.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Πήρα από το βίντεο club το ''Galipoli'' . Τρομερή ταινία.Δηλαδή δεν έχω κάτι να πω παραπάνω. Την έχει δει κανένας από εσάς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Eγω τελευταια ειδα την ""αιωνια λιακαδα ενος καθαρου μυαλου"".(Eternal Sunshine of the spotless mind)
Πολυ ωραια ταινια με διαχρονικα μηνυματα .Την προτεινω ανεπιφυλακτα. 5/5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl@ck sw@n

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 292 μηνύματα.
Eγω τελευταια ειδα την ""αιωνια λιακαδα ενος καθαρου μυαλου"".(Eternal Sunshine of the spotless mind)
Πολυ ωραια ταινια με διαχρονικα μηνυματα .Την προτεινω ανεπιφυλακτα. 5/5

Κι εγώ την έχω δει και νομίζω θέλει να τη δεις τουλάχιστον δυο-τρεις φορές για να την καταλάβεις καλά!:)

Εγώ είδα για πρώτη (ολοκληρωμένη) φορά το Matchpoint.Εντάξει πολύ ωραία,καλοδουλεμένο σενάριο,ωραία σκηνοθεσία,ωραίοι και οι ηθοποιοί.Μ'άρεσε πολύ! :D
8/10 :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ιnto The Wild & Fight Club. (again)

Πάρα πολύ καλές και οι δύο. Αν δεν τις έχετε δεί μέχρι να τις δείτε,οπωσδήποτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Άλλος ένας για το Fight Club...Δεν ξέρω αν δικαιώνει τη φήμη του αλλά είναι σίγουρα μια ταινία που αξίζει να δείτε:)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Sucker Punch,μεγάλη βλακεία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Κι εγώ το sucker punch είδα χθες και μπορώ να πω πως κάθε άλλο παρά βλακεία το βρήκα.
Φοβερή σκηνοθεσία, 3 παράλληλες πραγματικότητες, η φαντασία έδενε τέλεια με την ιστορία, τα σκηνικά φοβερά, τα στοιχεία από βιντεοπαιχνίδια στις μάχες απίστευτα, οι ηθοποιοί κούκλες. Ψηφίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Running Scared (το είχε χθες στο Star).

Περιπέτεια-κονσέρβα με μαφία, διεφθαρμένους αστυνομικούς, Ρώσους (είναι καλοί snipers! Δεν θα μπορούσαν να λείπουν) και παρατραβηγμένες σκηνές με μπουνίδια και πιστολίδια.

Το μόνο που ίσως το σώζει από το βούρκο είναι μια σκηνή με *spoilers ahoy* δυό πραγματικά ψυχοπαθείς παιδεραστές. Μπορεί να είναι και ο μόνος λόγος που θα άξιζε να τη δει κανείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dante ravenclaw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dante ravenclaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Hangover 2 πέθανα στα γέλια.Είδα το Lost in translation για 100ή φορά:P.Απλά τέλεια η ταινία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
scream 1... εριξα τοσο γελιο με αυτη την ταινια που ούτε οι καλύτερες κομωδιες δεν προσφερουν...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top