Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Κι εγώ αυτό αναρωτιόμουν σε όλη τη διάρκεια...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Καλή ήταν μωρέ. :Ρ
Η καλύτερη από τις 6 που έχουν βγει πάντως, αλλά απολύτως καμία σχέση με το βιβλίο. :P
Ειδικά η αρχή που την πέφτει μια στον Πότερ που κόλαγε; :!:

δαλαδή εγώ που έχω διαβάσει το βιβλιο λέτε να απογητευτώ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Εγώ θα πάω να δω το "UP".

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=kyyrYPTjPJg[/ame]

Πρέπει να 'χει απίστευτο γέλιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Το Έρωτας αλά Ελληνικά. Ψιλο- (για να μην πω χοντρο-) βλακειούλα ήταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Γενικά οι ταινίες της Βαρντάλος κινούνται στο ίδιο μοτίβο, και καταντάνε εκνευριστικές. Δεν έχω δει ούτε μία από δαύτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Το Γάμος αλά Ελληνικά το είχα δει (αναγκαστικά) στο αεροπλάνο, και αν και δεν το θυμάμαι καθόλου σχεδόν μπορώ να πω πως δεν είχα ενθουσιαστεί.

Αυτό εδώ ήταν απλώς χαζό. Κι έτσι όπως μιλούσαν οι "Έλληνες" τα "ελληνικά" ούτε οι κανονικοί Έλληνες τα καταλαβαίνανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ναι, αυτά τα ελληνοαμερικάνικα χαζορομάντζα είναι απίστευτα βλακώδη. Και να με πλήρωνε κάποιος, δε θα πήγαινα να δω ταινία της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Πάντως, ενδεικτικά λέω πως εδώ και καιρό δεν ενθουσιάζομαι από νέες ταινίες. Το Dark Knight κάτι πήγε να πει, αλλά δεν συγκρίνεται με τις 4 καλύτερες κατ' εμέ ταινίες που έχω δεί:

- The Godfather
- Dead Poets Society
- One flew Over the Cuckoo's Nest
- Forrest Gump.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Έχεις δίκιο. Η φετινή χρονιά ειδικά, δεν είχε και πολύ καλές ταινίες. Πήγα πάνω από 15 φορές φέτος σινεμά, και μόνο 1-2 φχαριστήθηκα. Εμένα μ' αρέσουν τα καρτούν περισσότερο βέβαια. Γι αυτό και περιμένω πως και πως το "UP". :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Ναι κι εμένα μ αρέσουν τα καρτούν (παρόλο που με κοροϊδεύουν). Ήθελα να δω και το Wall-e αλλά δεν το πρόλαβα, θα το πάρω DVD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
δαλαδή εγώ που έχω διαβάσει το βιβλιο λέτε να απογητευτώ??

Άμα περιμένεις να δεις ότι ακριβώς λέει το βιβλίο, ναι.
Άμα σ'άρεσαν oι προηγούμενες ταινίες , θα σ'αρέσει και αυτο.
Έχει ωραία εφέ πάντως. (:

Ναι κι εμένα μ αρέσουν τα καρτούν (παρόλο που με κοροϊδεύουν). Ήθελα να δω και το Wall-e αλλά δεν το πρόλαβα, θα το πάρω DVD
Να το δεις. Είναι πολύ ωραίο και περνάει και πολύ ωραία μηνύματα.



Είδα χτες το Μια νύχτα στο μουσείο 2. Το βαρέθηκα στην πρώτη μισή ώρα. :p Το 1 ήταν Πολύ καλύτερο. :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Mystic River.
Υπεεεεεεροχη ταινια.
Ξεκινησα και το βιβλιο.(:
Α, και αυτον τον γαλανοματη, που εκανε τον Τζιμη και που δεν θυμαμαι τωρα το ονομα του, τον βρισκω συμπαθητικο οτι και να λετε.:zilia:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Άμα περιμένεις να δεις ότι ακριβώς λέει το βιβλίο, ναι.
Άμα σ'άρεσαν oι προηγούμενες ταινίες , θα σ'αρέσει και αυτο.
Έχει ωραία εφέ πάντως. (:

μου άρεσαν οι προηγούμενες απλά σε καμία δεν είχα διαβάσει το βιβλίο και έχω ακούσει ότι το βιβλίο και η ταινία καμία σχέση...αλλά θα δούμε...βασικά θα το δω στο cinema με παρέα οπότε και καλή να μην είναι θα το ευχαριστηθώ...
Υ.Γ. και εμένα μου αρέσουν τα καρτούνς..χθες είδα το ice age 3 (η εποχή των παγετώνων 3) και έριξα πολύ γέλιο!!
-----------------------------------------
Έχεις δίκιο. Η φετινή χρονιά ειδικά, δεν είχε και πολύ καλές ταινίες. Πήγα πάνω από 15 φορές φέτος σινεμά, και μόνο 1-2 φχαριστήθηκα. Εμένα μ' αρέσουν τα καρτούν περισσότερο βέβαια. Γι αυτό και περιμένω πως και πως το "UP". :D

συμφωνώ..και εγώ με περσινές και προπερσινες σε dvd την έβγαλα...αλλά μερικές φετινές ήταν καλές :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vivika

Νεοφερμένος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Το Silent Hill :scared:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Πάντως, ενδεικτικά λέω πως εδώ και καιρό δεν ενθουσιάζομαι από νέες ταινίες. Το Dark Knight κάτι πήγε να πει, αλλά δεν συγκρίνεται με τις 4 καλύτερες κατ' εμέ ταινίες που έχω δεί:

- The Godfather
- Dead Poets Society
- One flew Over the Cuckoo's Nest
- Forrest Gump.


Και εγώ θεωρώ ότι είναι από τις καλύτερες,αν όχι οι καλύτερες ταινίες...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Εμένα μ' αρέσουν τα καρτούν περισσότερο βέβαια. Γι αυτό και περιμένω πως και πως το "UP". :D
Κι εγωωωω
Παιζει κι ο κλωνος του Χατζηφωτιου (αν λεω καλα το ονομα του) :lol:

Ναι κι εμένα μ αρέσουν τα καρτούν (παρόλο που με κοροϊδεύουν). Ήθελα να δω και το Wall-e αλλά δεν το πρόλαβα, θα το πάρω DVD
Με το wall-e μου συνεβη κατι περιεργο..Τελειωσε πριν καν το καταλαβω...Ξαφνικα βγηκαν οι τιτλοι τελους κι εγω αναρωτιομουν τι εγινε κι αν καταλαθος πατησα το ff :what:Ηθελα κι αλλο..

Ον τοπικ
Αξιωθηκα και ειδα τον Μπεντζαμιν τον Μπατον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Πάντως, ενδεικτικά λέω πως εδώ και καιρό δεν ενθουσιάζομαι από νέες ταινίες. Το Dark Knight κάτι πήγε να πει, αλλά δεν συγκρίνεται με τις 4 καλύτερες κατ' εμέ ταινίες που έχω δεί:

- The Godfather
- Dead Poets Society
- One flew Over the Cuckoo's Nest
- Forrest Gump.

Θελω πολυυ να δω την τελευταια.. εχω ακουσει τα καλυτερα..(:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
χθες ειδα το Taken μου αρεσε αρκετα...:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

G!Ot@K/

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η giota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
χτες ειδα το harry potter and the half-blood prince... δεν μπορω να πω οτι το λατρεψα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Eιδα μια με τον Μπρους Λι του '72. :P
Ειχα αναγκη να δω ξυλο. Πολυ ξυλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top