Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Είδα το Push, με τον Κρις Έβανς και την Ντακότα Φανιγκ. Μπορώ να πω ότι μου άρεσε αρκετά. :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};483280:
Είδα χτες το βράδυ τον Χάρι Πότερ και τον ημίαιμο πρίγκηπα... Πολύ ωραία ταινία, αν και ήταν αλλάγμένη από το βιβλίο αρκετά, όπως γίνεται πάντα στις μεταφορές βιβλίων, δυστυχώς...
Επιτέλους οι ήρωες ερωτεύονται!!! (εντάξει, ο Χάρι από την 4η ταινία είχε ερωτευτεί την Τσο, αλλά δεν συγκρίνεται εκείνο με αυτά τώρα, στην 6η ταινία) Η ταινία είναι αρκετά εύθυμη, αλλά στο τέλος έχει κλάμα...Πεθαίνει ο Ντάμπλντορ!:'(

Dang! Έλεος. Μ' αρέσει που το έβαλες σε άσπρο. 9 στους 10 ανθρώπους να ρωτήσεις στο δρόμο θα το ξέρουν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ice Age 2: Meltdown
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Το Hangover, πολύ αδιάφορο μου φάνηκε. Απορώ ακόμα γιατί γέλαγαν οι υπόλοιποι.

Την είδα χτες,αλλά σε γενικές γραμμές εμένα μου άρεσε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bkid

Νεοφερμένος

Ο Bkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
ειδα το the promise ωραια κινεζικη ταινιουλα...Η πιο ωραια που εχω δει φετος ειναι ο πιανιστας!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafaelouaz

Νεοφερμένος

Η Ραφαέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
hangover ρε παιδιααα πολυ γελιο
χιιιιχιχιιι
σινεμαδακι
-----------------------------------------
καλη δεν ητανε βρε valandil;;πλακα ειχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
ειδα το the promise ωραια κινεζικη ταινιουλα...Η πιο ωραια που εχω δει φετος ειναι ο πιανιστας!;)
:iagree: :iagree:

Οντως πολυ καλη ταινια. :no1:

Οσο για το Hangover, τo ειδα χθες κι εγω,εχμ,νταξει καλουλι ηταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Υπάρχει σοβαρα στο διαδίκτυο? Που τη βρήκες!?!?

Εγω τελευταία ταινία που είδα ήταν το Number 23 σε DVD αλλα δεν μου άρεσε και τόσο πολύ...
Ναι, υπάρχει, θες να σου στείλω σε PM πού τη βρήκα;

Α, το Number 23 μου άρεσε... Ήταν ιδιαίτερη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Το Next με τον Nicolas Cage.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Μία με τον Μπεν Στίλερ, δε θυμάμαι πως τη λένε, που ήταν αυτός δήθεν σ' ένα μουσείο που τα εκθέματα ζωντάνευαν. Την είδα από τον διπλανό μου στο καράβι. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Kung fu panda και Wall-e
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};486607:
Ναι, υπάρχει, θες να σου στείλω σε PM πού τη βρήκα;

Α, το Number 23 μου άρεσε... Ήταν ιδιαίτερη...

Στείλ' το και σε 'μενα, ε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Η απιστευτη ιστορια του Μπεντζαμιν Μπατον.
ΕΛΙΩΣΑ για 3 ωρες στον αθλιο καναπε μου:|. αλλα αξιζε τον κοπο.
Σε καταπλακωνει πολυ βεβαια στο τελος, οπως ολες οι κοινωνικες εξαλλου, αλλα ηταν μαγικη..(:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
και εγω την ειδα αυτη
αααα η τελευταια ηταν [μη αναστρεψιμοσ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
To Hangover, τπτ ιδιαίτερο με ελάχιστες στιγμές γέλιου..απορώ που όλοι την λένε ταινία της χρονιάς..Σιγά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ταινία της χρονιάς όχι, γέλιο είχε. Καμένο γέλιο για την ακρίβεια, αλλά μπιπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Μία με τον Μπεν Στίλερ, δε θυμάμαι πως τη λένε, που ήταν αυτός δήθεν σ' ένα μουσείο που τα εκθέματα ζωντάνευαν. Την είδα από τον διπλανό μου στο καράβι. :D



Μία νύχτα στο μουσείο...Αι θίνκ...!!!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Α, να 'σαι καλά. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Μία νύχτα στο μουσείο...Αι θίνκ...!!!:bye:


Πωπω!Τι γελοία ταινία!Μετά από αυτή την πατάτα μίσησα τον Μπεν Στίλερ...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top