Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Ψωνίζω,άρα υπάρχω.Εντάξει,καλή ήταν.:P
πηγα το ειδα και μετανιωσα τα λεφτακια μου. Βασικα ειχε πλακα γιατι γελαγα σε κατι ακυρα σημεια και εσπασα τα νευρα σε ολα τα ψωνια μες την αιθουσα του σινεμα. Εκει με τον Φιλανδο, πλανταξα(στο γελιο παντα):lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xristos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Τhe bellievers! Και ήταν αρκετά ωραίο...[για του είδους του].
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Το κύμα όντως πολύ ωραία ταινία, δείχνει πως ο φασισμός είναι κάτι έμφυτο στον άνθρωπο, αρκεί να ξυπνήσει.

Το Die Walle (το κυμα) , σου γαργαλαει στην αρχη τον εγκεφαλο ξεγελοντας σε οτι θα προχωρισει πιο βαθια , ενω ποτε δεν το κανει.Προκαλει σκεψη για καποια ζητηματα χερι με χερι με καποια μη ρεαλιστικα στοιχεια που υπαρχουν μονο και μονο για να δακρυσει περισσοτερο το κοινο . 3/5

Μη ρεαλιστικά στοιχεία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Oπως ειπε και ο χαλβας,die walle.

Επισης,ειδα και το St. Trinian's ,μια ταινια που δειχνει ενα σχολεια μεσα στην αναρχια,το οποιο περναει κωμικες καταστασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Μη ρεαλιστικά στοιχεία;
Xμ ας ξεδιπλωσω λιγο παραπανω την σκεψη μου , πιστευω οτι η προτελευταια σκηνη της ταινιας (αμφιθεατρο) ητανε υπερβολικη , χρειαζοντουσαν περισσοτερες σκηνες για να αναπτυχθει η σχεση των μαθητων με το κυμα για να αιτιολογησουνε αυτο το επιπεδο που ειχανε φτασει , το αποτελεσμα ητανε ενα τελος χωρις αρκετη ψυχολογικη υποδομη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
The Happening καλη ειναι δειτε την

Όχι και από τις πιο επιτυχημένες του Shyamalan, ψιλομέτρια θα έλεγα. Εντάξει, την αγωνία της την έχει, αλλά κάπου...χαντακώνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Xμ ας ξεδιπλωσω λιγο παραπανω την σκεψη μου , πιστευω οτι η προτελευταια σκηνη της ταινιας (αμφιθεατρο) ητανε υπερβολικη , χρειαζοντουσαν περισσοτερες σκηνες για να αναπτυχθει η σχεση των μαθητων με το κυμα για να αιτιολογησουνε αυτο το επιπεδο που ειχανε φτασει , το αποτελεσμα ητανε ενα τελος χωρις αρκετη ψυχολογικη υποδομη

Μη το λες, μπορεί μία εβδομάδα να ήταν αρκετή για να φτάσουν σε αυτό το σημείο. Εγώ δε το θεωρώ απίθανο. Με τις κατάλληλες ενέργειες ενός ηγέτη (--> καθηγητής) η μάζα μπορεί εύκολα να κάνει και τα πιο ακραία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Δεν διαφωνω , γι'αυτο το λογο ειπα οτι ηταν απαραιτητο να επιμηκύνουν την ταινια ωστε να εχουμε περισσοτερες σκηνες οπου θα σκιαγραφοταν οι σχεση μαθητη-κυμα , ετσι που η κατακλειδα να ειχε περισσοτερη λογικη υποσταση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
εγω ειδα μαζι με τις φιλες μου το :nyxterida:Twilight:nyxterida:ειναι τελειο.την προηγουμενη εβδομαδα.ειναι τελειο!το εχετε δει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
εγω ειδα μαζι με τις φιλες μου το :nyxterida:Twilight:nyxterida:ειναι τελειο.την προηγουμενη εβδομαδα.ειναι τελειο!το εχετε δει?
εγω οχι... αλλα θελω πολυ να το δω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
πηγα το ειδα και μετανιωσα τα λεφτακια μου. Βασικα ειχε πλακα γιατι γελαγα σε κατι ακυρα σημεια και εσπασα τα νευρα σε ολα τα ψωνια μες την αιθουσα του σινεμα. Εκει με τον Φιλανδο, πλανταξα(στο γελιο παντα):lol:

Βασικά εγώ δεν την είδα στο σινεμά.Σιγά μην πλήρωνα για να δω τη συγκεκριμένη ταινία.:PΚι εγώ είχα σκάσει στο γέλιο σε κάποια σημεία.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Όχι και από τις πιο επιτυχημένες του Shyamalan, ψιλομέτρια θα έλεγα. Εντάξει, την αγωνία της την έχει, αλλά κάπου...χαντακώνεται.
Το τέλος ήταν αηδία, το σκηνικό και γενικά η ροη μέχρι λίγο πριν το τέλος ήταν όλα υπέροχα (εκτός από το παρατραβηγμένο μέρος με την τρελή γριά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Βλέπω το θάνατό σου 2 και 3.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrysa2912

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
εγώ το "ψωνίω αρα υπάρχω"που το κατέβασα απο το ιντερνετ!χαζοταινιούλα αλλα καλη,μ'αρεσε και ο ηθοποιός:P!το σαββατο θα παμε να δουμε σινεμα το "αδιακρισίες",το χετε δει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

asin

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
the curious case of benjamin button
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrysa2912

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
α και όλο λέω να τη δω και δε τη βλέπω...τώρα που μ τη θύμησες να τη δω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
εγώ το "ψωνίω αρα υπάρχω"που το κατέβασα απο το ιντερνετ!χαζοταινιούλα αλλα καλη,μ'αρεσε και ο ηθοποιός:P!το σαββατο θα παμε να δουμε σινεμα το "αδιακρισίες",το χετε δει?

Το κατέβασες; ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΕΣ;;; ΠΕΙΡΑΤΕΙΑ!!!! ΣΚΟΤΩΣΤΕ ΤΗΝ!:P
όχι δεν το 'χουμε δει, αλλά έχουμε δει το "βλέπω το θάνατό σου"...:P
-----------------------------------------
Βλέπω το θάνατό σου 2 και 3.

Βλέπεις το θάνατό μου;;;
Γενικά, με έχει πιάσει μια τάση μαλαγκίας σήμερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Greg Αλεξόπουλος

Νεοφερμένος

Ο Greg Αλεξόπουλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
τα πάθη του χριστού
θλιβερό τέλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilint_ntara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 274 μηνύματα.
X-MEN Origins: Wolverine :no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrysa2912

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Το κατέβασες; ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΕΣ;;; ΠΕΙΡΑΤΕΙΑ!!!! ΣΚΟΤΩΣΤΕ ΤΗΝ!:P
όχι δεν το 'χουμε δει, αλλά έχουμε δει το "βλέπω το θάνατό σου"...:P
-----------------------------------------


Βλέπεις το θάνατό μου;;;
Γενικά, με έχει πιάσει μια τάση μαλαγκίας σήμερα...
χαχα:lol:σχωρεστε με παιδιά,αλλά ζούμε σε περίοδο κρίσης!οικονομικής!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top