Ποια είναι η ευκολότερη τάξη στο γυμνάσιο;

Ποια είναι η ευκολότερη τάξη στο γυμνάσιο;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 146)
  • Όλες το ίδιο είναι

    Ψήφοι: 18 12.3%
  • Η Α' γυμνασίου

    Ψήφοι: 54 37.0%
  • Η Β' γυμνασίου

    Ψήφοι: 26 17.8%
  • Η Γ' γυμνασίου

    Ψήφοι: 48 32.9%

Amy 4ever

Νεοφερμένος

Η Amy 4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Έτσι το λέμε τώρα ? me 1 sorry ξεμπερδεύουμε ? :mad: φυσικα αστειεύομαι!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos4u

Νεοφερμένος

Ο kotsos4u αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
η α ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Η Α' ειναι προσαρμογη. Αν ΔΕΝ εχεις καποιες γνωριμιες, οπως πχ. ειχα εγω στο γυμνασιο, ειναι δυσκολη. Με τη μεχρι τωρα εμπειρια μου θα ελεγα οτι η Γ ειναι ευκολοτερη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

THIGG707

Νεοφερμένος

Ο THIGG707 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σίνδος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Να σας πω τη γνώμη μου, είμαι καινούριο στο φόρουμ. Η δυσκολότερη είναι η 1 Γυμνασίου κατά τη γνώμη μου. :xixi::xixi::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george11

Νεοφερμένος

Ο george11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Πιστέυω η πιο έυκολη ειναι η α γιατί δεν εχει φυσική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Δε θυμάμαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Όταν πήγαινα γυμνάσιο πριν 10 χρόνια (πρόσφατα δλδ :P ) η Γ' γυμνασίου μου φάνηκε η ευκολότερη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kimonas

Νεοφερμένος

Ο Κίμωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Με τι λογική ότι ακούς τους μεγαλύτερους που σου λένε τη είναι εύκολη, δε πας μπροστά. Εύκολα δεν είναι. Ίσως θα σου φανούν όταν θα εξαιρείς τελειώσει τι τάζει επειδή θα έχεις αλλα πιο δύσκολα μαθήματα. Κι όσοι πάνε πρώτη μη νομίζουν ότι οι καθηγητές θα τους "χαριστουν".Μετά το 1 τρίμηνο βγάζουν τα δόντια κι κόβουν εύκολα

Υγ:Με συγχωρείτε που γράφω με greekslish αλλα zafnika δε μπορώ να γράψω με ελληνικούς χαρακτήρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HELPLESS

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Βασικα πιστευω η 2α ειναι η πιο ευκολη γιατι και εχεις μπει στο κλιμα και δεν εχεις το κομπλεξ του μικροτερου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Philip007

Νεοφερμένος

Ο Φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
η γ γυμνασιου ειναι η ποιο γελοια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nad

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
για μένα η ευκολότερη τάξη του γυμνασίου ήταν η γ για τον απλό λόγο ότι είσαι χαλαρός κ ξεψαρωμένος...
η α γυμνασίου φαίνεται δύσκολη,γτ είναι θέμα προσαρμογής από το δημοτικό στο γυμνάσιο κ στην αντίστοιχη νοοτροπία του (πιο δύσκολα μαθήματα,εξετάσεις κτλ)...
η β γυμνασίου είναι πιστεύω η πιο δύσκολη γτ μπαίνουν η φυσική κ η χημεία κ δυσκολεύουν τα πράγματα...
tip:να είστε χαλαροί αλλά να μην αφήνετε κενά κ το λύκειο θα σας φανεί βατό ως εύκολο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Melkon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Η πρωτη μπορω να πω ηταν η ευκολοτερη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Θεωρητικά βέβαια μάλλον μόνο οι απόφοιτοι Γυμνασίου έχουν την εμπειρία να απαντήσουν αντικειμενικά στο ερώτημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mrs Funny

Νεοφερμένος

Η Mrs Funny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ολες ιδιο πράγμα είναι... Απλώς δύσκολες. Στις 12 κομάμαι αλλα δεν εβγαλα τυχαία 19 8/13!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παυλος

Νεοφερμένος

Ο βλ.πανω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Ολες ιδιο πράγμα είναι... Απλώς δύσκολες. Στις 12 κομάμαι αλλα δεν εβγαλα τυχαία 19 8/13!!!!

Εγω ειμαι τριτη κ στην 1η εβγαλα 20 παρα 1.στη 2α 19 κ 5,μονο πυ διαβαζα μιση το πολυ 1 ολοκληρη ωρα!!οποτε μην το βλεπεις τοσο κλειστα το θεμα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Καλά εντάξει. Όσοι έχουμε περάσεi ξέρουμε καλά νομίζω πως ακριβώς βαθμολογούν οι καθηγητές του Γυμνασίου...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Εγω ειμαι τριτη κ στην 1η εβγαλα 20 παρα 1.στη 2α 19 κ 5,μονο πυ διαβαζα μιση το πολυ 1 ολοκληρη ωρα!!οποτε μην το βλεπεις τοσο κλειστα το θεμα!!
Ωρα ή μερα?(κακοβουλος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Εμένα όλες οι τάξεις μου φαίνονται το ίδιο.. Δεν πιστεύω πως κάποια έχει μεγαλύτερο βαθμό δυσκολίας, όσον αφορά τα μαθήματα.. Τώρα πιστεύω πως μεγάλο ρόλο παίζει και το πόσοι καλοί μαθητές υπάρχουν μέσα στην τάξη, με λίγα λόγια το πόσο μεγάλος ανταγωνισμός υπάρχει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

desolator_X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο desolator_X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Εμενα παντως η τριτη μου φανηκε η πιο ευκολη ταξη...Χωρις καμια ιδιαιτερη πιεση εβγαλα 19&6/13:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Στημ πρώτη τα διάβαζα όλα τα μαθήματα. Από πέρυσι είχα αρχίσει τον ξεχωρισμό με αποτέλεσμα φέτος να διαβάζω μόνο Μαθηματικά Φυσική Χημεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top