Γενικό -  Ποια είναι η γνώμη σας για την Α' Λυκείου;

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Για σένα γατάκι μόνο ευτυχώς, άλλοι είμαστε οι καταραμένοι εδώ πέρα! :(

:redface::redface::redface: Θα προσπαθήσω να ανεχτώ το άγνωστο......... Αλλά μετά το πρόγραμμα έχει:
γερμανικά. Γερμανικά. Γερμανικά. Γερμανικά. Γερμανικά. Γερμανικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Eρώτηση: εχετε αποφασισει σε ποια κατευθυνση θελετε να πατε??

Αποφασίσαμε αποφασίσαμε :bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
:redface::redface::redface: Θα προσπαθήσω να ανεχτώ το άγνωστο......... Αλλά μετά το πρόγραμμα έχει:
γερμανικά. Γερμανικά. Γερμανικά. Γερμανικά. Γερμανικά. Γερμανικά

Στο 3ο σποιλερ σταμάτησα. Πολύ, ΠΟΛΥ κακό συνήθειο.

Υ.Γ. Να δείτε που η κοπελιά που έκανε την ερώτηση θα χαθεί μαζί με όλα τα νεοφερμένα μέλη που δεν ξαναμπήκαν ποτέ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Eρώτηση: εχετε αποφασισει σε ποια κατευθυνση θελετε να πατε??


Εγώ όχι. :P
Θέλω τόοοοοοσο πολύ επιστήμες υγείας και επίσης τόοοοσο πολύ ξενόγλωσσες φιλολογίες που είμαι σε τεράστιο δίλημμα.:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

costd

Νεοφερμένος

Ο costd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Γεια σας μεχρι στιγμης τα παω καλα...και μου φαινεται πολυ ωραιο...τα μαθηματα ειναι ευκολα..!!!
ΛΟΙΠΟΝ ..ειμαι μαθητης της πρωτη λυκειου και τωρα εχουμε αρχισει διαγωνισματα..Προσφατα εγραψα διαγωνισμα στην γεωμετρια(προφορικα λεω παντα και παντα κανω ασκησεις..αλλα αγχωθηκα πολυ πφφ..δν ξερω) και πηρα 5..ειμαι παρα πολυ καλος μαθητης προς αριστος σε ολες τις χρονιες γυμνασιου το βγαλα 19 και 6..και φετος εχω γραψει σε ολα τα μαθηματα μεχρι ωρας 19 ή 20..θελω να μου πει καποιος ποσο θα μου βαλει ο καθηγητης της Γεωμετριας υστερα απο αυτο το 5 που πηρα... ???? :book: :( :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Γεια σας μεχρι στιγμης τα παω καλα...και μου φαινεται πολυ ωραιο...τα μαθηματα ειναι ευκολα..!!!
ΛΟΙΠΟΝ ..ειμαι μαθητης της πρωτη λυκειου και τωρα εχουμε αρχισει διαγωνισματα..Προσφατα εγραψα διαγωνισμα στην γεωμετρια(προφορικα λεω παντα και παντα κανω ασκησεις..αλλα αγχωθηκα πολυ πφφ..δν ξερω) και πηρα 5..ειμαι παρα πολυ καλος μαθητης προς αριστος σε ολες τις χρονιες γυμνασιου το βγαλα 19 και 6..και φετος εχω γραψει σε ολα τα μαθηματα μεχρι ωρας 19 ή 20..θελω να μου πει καποιος ποσο θα μου βαλει ο καθηγητης της Γεωμετριας υστερα απο αυτο το 5 που πηρα... ???? :book: :( :'(

Ένα 5 δεν σου χαλάει τον βαθμό ηρέμησε :P οι άτυχες στιγμές υπάρχουν πάντα για όλους μας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

costd

Νεοφερμένος

Ο costd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
δλδ δν θα μου βαλει κατω απο την βαση,,μπορει να μου βαλει και 17?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
δλδ δν θα μου βαλει κατω απο την βαση,,μπορει να μου βαλει και 17?

Καλέ. Αμαν πια με αυτό το κάτω βάση :|. Δεν ξέρω για 17 αλλά πάνω βάση σίγουρα. Είναι ανάλογα και τον καθηγητή βασικά αλλά σιγά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

costd

Νεοφερμένος

Ο costd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
χμμ..εχεις δικιο..οκ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,849 μηνύματα.
Από την Α'Λυκείου ένα ήταν το μάθημα που μου είχε πάρει τα μυαλά, ΧΗΜΕΙΑ το όνομα του!Σε γενικές γραμμές δε θυμάμαι να με δυσκόλεψε ιδιαίτερα σαν τάξη αν εξαιρέσουμε την παλουκάρα που λέγεται γεωμετρία. Την μισούσα,την μισώ και θα την μισώ! Για όσους έχουν θέμα με τη γεωμετρία relax, αυτή της β λυκείου έχει νούμερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νικος Σκουλ(ας)

Νεοφερμένος

Ο Νικος Σκουλ(ας) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Δεν τρελάθηκα από την Α' Λυκείου.Οι μόνες φράσεις που άκουγα ήταν τρέχουμε να βγάλουμε την ύλη,η ύλη είναι μεγάλη,πρέπει να προχωρήσουμε...Μαθήματα σπαστικά μέχρι αηδίας(Πολιτική Παιδεία,Θρησκευτικά(όχι δεν είμαι άθεος αλλά το βιβλίο είναι κακογραμμένο)) και από την άλλη η Γεωμετρία,όμορφη αλλά δύσκολη,η Βιολογία υπέροχη,η χημεία ενδιαφέρουσα και η Άλγεβρα επίσης πολύ καλό μάθημα,αν βγάλεις τις προόδους.Στα θεωρητικά δεν μπορώ να είμαι αντικειμενικός γιατί ποτέ δεν τα συμπάθησα.Γενικά δεν είναι δύσκολη τάξη,αλλά η Τράπεζα θεμάτων σε συνδυασμό με την άγνοια που είχαμε πέρυσι και το διάβασμα την κατακρεούργησαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Από την Α'Λυκείου ένα ήταν το μάθημα που μου είχε πάρει τα μυαλά, ΧΗΜΕΙΑ το όνομα του!Σε γενικές γραμμές δε θυμάμαι να με δυσκόλεψε ιδιαίτερα σαν τάξη αν εξαιρέσουμε την παλουκάρα που λέγεται γεωμετρία. Την μισούσα,την μισώ και θα την μισώ! Για όσους έχουν θέμα με τη γεωμετρία relax, αυτή της β λυκείου έχει νούμερα :P

Χαχαχαχαχα και εμένα η χημεία με έχει ξετρελάνειι.:P:D

Δεν τρελάθηκα από την Α' Λυκείου.Οι μόνες φράσεις που άκουγα ήταν τρέχουμε να βγάλουμε την ύλη,η ύλη είναι μεγάλη,πρέπει να προχωρήσουμε...Μαθήματα σπαστικά μέχρι αηδίας(Πολιτική Παιδεία,Θρησκευτικά(όχι δεν είμαι άθεος αλλά το βιβλίο είναι κακογραμμένο)) και από την άλλη η Γεωμετρία,όμορφη αλλά δύσκολη,η Βιολογία υπέροχη,η χημεία ενδιαφέρουσα και η Άλγεβρα επίσης πολύ καλό μάθημα,αν βγάλεις τις προόδους.Στα θεωρητικά δεν μπορώ να είμαι αντικειμενικός γιατί ποτέ δεν τα συμπάθησα.Γενικά δεν είναι δύσκολη τάξη,αλλά η Τράπεζα θεμάτων σε συνδυασμό με την άγνοια που είχαμε πέρυσι και το διάβασμα την κατακρεούργησαν.
Και εμάς τα ίδια μας λένε. Θα συμφωνήσω αρκετά με το θέμα τον Θρησκευτικών - το μάθημα είναι ΑΧΡΗΣΤΟ και το βιβλίο ΑΙΣΧΟΣ.
Θρησκευτικά κάνουμε απο την Ε' Δημοτικού, γιατί να κάνουμε και στο λύκειο; Ή καλύτερα γιατί να είναι υποχρεωτικά στο λύκειο;
Κάποτε ήταν μάθημα επιλογής. Ας τα έβαζαν πάλι μάθημα επιλογής.
Εκτός των άλλων, το βιβλίο είναι πολύ γενικευμένο (=κακογραμμένο και δυσανάγνωστο).

Αλλά θα διαφωνήσω με τη Πολιτική Παιδεία, είναι πολύ χρήσιμο μάθημα και θεωρώ πως στο λύκειο λαμβάνεται πιο σοβαρά απο το αντίστοιχο ΚΠΑ που κάναμε τόσα χρόνια.:)

Γεια σας μεχρι στιγμης τα παω καλα...και μου φαινεται πολυ ωραιο...τα μαθηματα ειναι ευκολα..!!!
ΛΟΙΠΟΝ ..ειμαι μαθητης της πρωτη λυκειου και τωρα εχουμε αρχισει διαγωνισματα..Προσφατα εγραψα διαγωνισμα στην γεωμετρια(προφορικα λεω παντα και παντα κανω ασκησεις..αλλα αγχωθηκα πολυ πφφ..δν ξερω) και πηρα 5..ειμαι παρα πολυ καλος μαθητης προς αριστος σε ολες τις χρονιες γυμνασιου το βγαλα 19 και 6..και φετος εχω γραψει σε ολα τα μαθηματα μεχρι ωρας 19 ή 20..θελω να μου πει καποιος ποσο θα μου βαλει ο καθηγητης της Γεωμετριας υστερα απο αυτο το 5 που πηρα... ???? :book: :( :'(

Συγγνώμη, προς τι το άγχος;
Αν δε γράψεις παντού 20 σημαίνει απαραίτητα πως δεν είσαι καλός;
Μπορεί να έχασες απο το άγχος (ναι, συμβαίνει) ή να μην είχες κάνει καλό διάβασμα.

Ειλικρινά, δε το καταλαβαίνω. Με ένα 5 δεν ήρθε το τέλος του κόσμου, και μιλάω εγώ που πραγματικά για να γράψω 20 κάνω προσευχές και για να πάρω 20 είμαι ο πιο χαλαρός άνθρωπος στον κόσμο. Γιατί;
Γιατί αν συμμετέχεις και γράψεις χάλια, ο καθηγητής πιθανότατα ΔΕΝ σου κόβει βαθμό.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νικος Σκουλ(ας)

Νεοφερμένος

Ο Νικος Σκουλ(ας) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Έχεις δίκιο,μιλάει για πράγματα που πρέπει να ξέρουμε.Θα δεις όμως ότι όσο προχωρούν τα κεφάλαια θα γίνεται πιο δυσνόητο.Ωστόσο,όταν θα έρθουν οι εξετάσεις θα θέλεις να χτυπήσεις το κεφάλι σου στον τοίχο,γιατί η ύλη 130 σελίδων δεν βγαίνει σε μία μέρα(τόσο μας είχαν δώσει) σε μία εβδομάδα που έπρεπε να βγάλουμε ενα κάρο σελίδες και στα θρησκευτικά(την ακριβώς προηγούμενη μέρα).Νομίζω καταλαβαίνεις.Εσείς ξέρετε τι θα αντιμετωπίσετε τουλάχιστον.Εμείς δεν ξέραμε τίποτα για σχεδόν όλη τη χρονιά.Η τράπεζα θεμάτων άνοιξε 5 μέρες πριν γράψουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Έχεις δίκιο,μιλάει για πράγματα που πρέπει να ξέρουμε.Θα δεις όμως ότι όσο προχωρούν τα κεφάλαια θα γίνεται πιο δυσνόητο.Ωστόσο,όταν θα έρθουν οι εξετάσεις θα θέλεις να χτυπήσεις το κεφάλι σου στον τοίχο,γιατί η ύλη 130 σελίδων δεν βγαίνει σε μία μέρα(τόσο μας είχαν δώσει) σε μία εβδομάδα που έπρεπε να βγάλουμε ενα κάρο σελίδες και στα θρησκευτικά(την ακριβώς προηγούμενη μέρα).Νομίζω καταλαβαίνεις.Εσείς ξέρετε τι θα αντιμετωπίσετε τουλάχιστον.Εμείς δεν ξέραμε τίποτα για σχεδόν όλη τη χρονιά.Η τράπεζα θεμάτων άνοιξε 5 μέρες πριν γράψουμε.

Γράφουμε την Παρασκευή και έκατσα να διαβάσω και είναι όοοοοοολο γενικούρα.
Όλο όμως.
Ελπίζω για τις εξετάσεις να μας αφήσουν και κανα κενό ημερών - για διακοπές ΔΕΝ παίζει να κάτσω να διαβάσω ούτε επανάληψη εκτός απο Χημεία και Βιολογία (με το ζόρι Άλγεβρα).

ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ, κάντε τα πάλι μάθημα επιλογήηηηης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νικος Σκουλ(ας)

Νεοφερμένος

Ο Νικος Σκουλ(ας) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
να έχεις μέρες για εκείνο το μάθημα μέσα στην εβδομάδα άντε 2(να μεσολαβεί μία μέρα δηλαδή).Απλά σκέψου ότι διάβαζα απο τις 12 μέχρι τις 2.30 το βράδυ και την μέρα που γράφαμε από 8 μέχρι 9.45...Άφησα κάποια κομμάτια στο τέλος,δεν θα πέσουν λέω.Μάντεψε τι έπεσε...
Εν τέλει έγραψα ότι θυμόμουν με λίγη σάλτσα και πήρα κάτι,αλλά είναι εξοντωτικό.
Θρησκευτικά αναγνώσεις έκανα...Το να γίνουν μάθημα επιλογής θα ήταν καλό.Το καλύτερο θα ήταν να μην είχαν τράπεζα,ούτε καν βιβλίο.Συζητήσεις περί θεού και ύπαρξης του μαζί με τον καθηγητή,ή οτιδήποτε...Αφού θέλουν τόσο πολύ να μάθουμε για τη θρησκεία ας ρωτάμε αυτά που εμείς θέλουμε να ξέρουμε.
Δώσε πολύ βάση στη φυσική,θα σου χρειαστούν ΟΛΑ του χρόνου αν πας θετική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
να έχεις μέρες για εκείνο το μάθημα μέσα στην εβδομάδα άντε 2(να μεσολαβεί μία μέρα δηλαδή).Απλά σκέψου ότι διάβαζα απο τις 12 μέχρι τις 2.30 το βράδυ και την μέρα που γράφαμε από 8 μέχρι 9.45...Άφησα κάποια κομμάτια στο τέλος,δεν θα πέσουν λέω.Μάντεψε τι έπεσε...
Εν τέλει έγραψα ότι θυμόμουν με λίγη σάλτσα και πήρα κάτι,αλλά είναι εξοντωτικό.
Θρησκευτικά αναγνώσεις έκανα...Το να γίνουν μάθημα επιλογής θα ήταν καλό.Το καλύτερο θα ήταν να μην είχαν τράπεζα,ούτε καν βιβλίο.Συζητήσεις περί θεού και ύπαρξης του μαζί με τον καθηγητή,ή οτιδήποτε...Αφού θέλουν τόσο πολύ να μάθουμε για τη θρησκεία ας ρωτάμε αυτά που εμείς θέλουμε να ξέρουμε.
Δώσε πολύ βάση στη φυσική,θα σου χρειαστούν ΟΛΑ του χρόνου αν πας θετική.

Δεν υπολογίζω να πάω θετική (αναφέρω και το δίλημμα μου σε προηγούμενο μήνυμα) εξαιτίας της, οπότεε.. Δε ξέρω. Πάντως φυσική δεν καταλαβαίνουμε φέτος.

Οι συζητήσεις θα ήταν κάτι καλό, αλλά πας καλά; Μάθημα χωρίς βιβλίο; Θα ρίξει ο Θεούλης φωτιά να μας κάψει.:confused::P:P

Και εγώ αναγνώσεις κάνω πάντως. Και πετάω καμια σκόρπια απορία μες την τάξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νικος Σκουλ(ας)

Νεοφερμένος

Ο Νικος Σκουλ(ας) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
ναι μάθημα χωρίς παχύ βιβλίο και 3 κιλά μελάνι είναι ανούσιο και δεν συμβάλλει στο να πάρουμε εφόδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Το βιβλίο των θρησκευτικών της α θα έπρεπε να διδάσκεται σε εκκλησιαστικό λύκειο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νικος Σκουλ(ας)

Νεοφερμένος

Ο Νικος Σκουλ(ας) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Ναι όντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top