Γενικό -  Ποια είναι η γνώμη σας για την Α' Λυκείου;

ntino13

Νεοφερμένος

Ο ntino13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
αλλα και παλι ειναι δυσκολο γιατι μετα μονο αν φυγω στο εξωτερικο.για ΗΜΜΥ τι λεσ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Οι σχολες κοινωνικης εργασιας,σε ποια κατευθυνση θα ανηκουν,στο καινουργιο συστημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφία__♥

Νεοφερμένος

Η Σοφία__♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Και εγώ θα μπω πρώτη Λυκείου φέτος και δεν φοβάμαι,τα χω συζητήσει με τον εαυτό μου..θέλω να πετύχω και θα δουλέψω οσο χρειάζεται,όλοι μπορούμε να τα καταφέρουμε αρκεί να μην καθόμαστε με σταυρεμένα χέρια;););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marlo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
ποια είναι η γνώμη μου για την Α' λυκείου; λοιπόν......αρχικά ήμουν πολύ ενθουσιασμένη:), γιατί ως γνωστόν η Α' Λυκείου είναι η ωραιότερη τάξη (είσαι λύκειο, χωρίς όμως την πίεση των πανελλαδικών) .τα όνειρά μου όμως γκρεμίστηκαν γιατί ανακοινώθηκε ότι θα εφαρμοστεί το Νέο Λύκειο :confused: για πρώτη φορά στην χρονιά μου...χωρίς να ξέρουμε ποια ακριβώς είναι η εξεταστέα ύλη στα μαθήματα, οι καθηγητές έδωσαν έμφαση και σε πράγματα που ήταν εκτός ύλης, τελικά...γίναμε τα πειραματόζωα του υπουργείου παιδείας, ενός συστήματος που δεν είχε ολοκληρωθεί και ακόμα και την στιγμή που μιλάμε δεν ξέρουμε πώς θα γίνεται ο υπολογισμός των μορίων μας στην γ λυκείου...αρχικά μας είχαν πει ότι θα γράφουμε πανελλαδικές για 3 χρόνια :confused: :worry: καθηγητές και μαθητές είχαν φρικάρει... όσο για την τράπεζα θεμάτων;; άνοιξε 3 μέρες πριν ξεκινήσουμε τις εξετάσεις....:confused: μόνο δίκαιη δεν ήταν η τράπεζα, όμως και από αυτό θα κριθεί η εισαγωγή μας στα πανεπιστήμια... οι καθηγητές κάναν τον σταυρό τους να πέσουν βατά θέματα, κάτι που δεν συνέβη σε όλα τα μαθήματα... ακούστηκε ότι το 60% της Α Λυκείου έμεινε σε ένα τουλάχιστον μάθημα... και μετά έτρεξαν να τα κουκουλώσουν και έβαλαν κάποια μαθήματα μαζί για να περάσουν περισσότεροι...ένα ακόμα πρόβλημα εμφανίστηκε όταν τα παιδιά που θέλουν να σπουδάσουν οικονομικά και παιδαγωγικά κλήθηκαν να επιλέξουν σε ποια ομάδα προσανατολισμού θα πάνε στην Β Λυκείου, γιατί δεν είχε διευκρινιστεί τότε (τελικά βρέθηκε λύση αφού είχαν αποσταλεί οι δηλώσεις όμως των μαθητών) λόγω του ότι στις πανελλαδικές θα γράφουν μαθήματα που ανήκουν και στον κλάδο των φυσικών επιστημών και στον κλάδο των ανθρωπιστικών σπουδών........η πιο πιεστική χρονιά κατά την γνώμη μου, ενώ θα έπρεπε να είναι πιο χαλαρά τα πράγματα για να αποδώσεις μέγιστα αργότερα..καλή επιτυχία στους μαθητές που θα πάνε τώρα α λυκείου και μην αγχώνεστε (όπως εμείς, οι καθηγητές έμαθαν) γιατί ότι είναι να γίνει θα γίνει...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Είναι αστείο πως, ενω στην αρχη του θεματος σου βγαινουν τα ματια απο το ποσο ευκολη, χαλαρη και υπεροχη ειναι η Α λυκειου, ερχονται στο τελος τα απαισιοδοξα, "ζοφερα" σχολια των παιδιων του Νεου Συστηματος, που σε αφηνουν στηλη αλατος... Θα ειμαι κι εγω φετος με το Νεο Συστημα (σε 22 μερες απο τωρα θα ειμαι επισημα "πειραματοζωο"), και ειμαι πολυ αγχωμενη.. :worry
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marlo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
η αλήθεια είναι ότι άλλαξε πολύ η αντίληψη για την δυσκολία της Α Λυκείου με το νέο σύστημα...στις εξετάσεις η ύλη μας ήταν στα περισσότερα μαθήματα μεγαλύτερη από των παιδιών της Β λυκείου, ακόμα και σε σύγκριση με τα μαθήματα της κατεύθυνσής τους..!! ντοντ γουορι πάντως.. θα ξέρετε από την αρχή τι να περιμένετε (τράπεζα θεμάτων)...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κωνσταντίνα_

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Όλοι έφερναν την καταστροφή πέρυσι με το καινούριο σύστημα και φυσικά είχα αγχωθεί στην αρχή καθώς δεν ήξερα τι με περιμένει. Αλλά εντάξει, δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα. Για εμένα δεν ήταν η τράπεζα το πρόβλημα αλλά η τεράστια ύλη σε όλα τα μαθήματα και ειδικά στην ιστορία και την πολιτική παιδεία. Όσοι θα μπείτε φέτος Α' λυκείου μην αγχώνεστε, άμα διαβάζετε θα τα πάτε μια χαρά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Η γνωμη μου για την α' λυκειου? Σας βαζουν τα δυο ποδια σ' ενα παπουτσι για να μην μπαινετε στα πανεπιστημια. Για να μπειτε σε μια σχολη, θα μετραει ο βαθμος και των τριων ταξεων του λυκειου. Δεν σας αφηνουν περιθωρια. Οσοι στοχευετε σε υψηλοβαθμες σχολες θα πρεπει να μπειτε στο λουκι απο την α' και οχι τη γ' λυκειου. Δεν θα ειστε τοσο ανεμελοι οσο ημασταν εμεις :/: Καλη δυναμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Η γνωμη μου για την α' λυκειου? Σας βαζουν τα δυο ποδια σ' ενα παπουτσι για να μην μπαινετε στα πανεπιστημια. Για να μπειτε σε μια σχολη, θα μετραει ο βαθμος και των τριων ταξεων του λυκειου. Δεν σας αφηνουν περιθωρια. Οσοι στοχευετε σε υψηλοβαθμες σχολες θα πρεπει να μπειτε στο λουκι απο την α' και οχι τη γ' λυκειου. Δεν θα ειστε τοσο ανεμελοι οσο ημασταν εμεις :/: Καλη δυναμη.
Ή πολύ απλά,το ξεκαθάρισμα που γινόταν στις Πανελλήνιες γίνεται τώρα.:P Δεύτερον το σοκ που παθαίνανε άλλοτε τα παιδιά στο άκουσμα της λέξης θα πάψει να υπάρχει γιατί θα ξέρουν καλά τι θα πει ζόρι.:P
Δεν είναι απαραίτητα κακό,σκέψου ότι παλιότερα και η κουτσή Μαρία ήθελε να μπει στο Πανεπιστήμιο,σκέφτηκε όμως ποτέ κανείς αν πραγματικά το άξιζαν όλοι;:/:
Επίσης,δεν είναι όλοι για ΓΕΛ,όσο νωρίτερα γινόταν κατανοητό τόσο το καλύτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Ή πολύ απλά,το ξεκαθάρισμα που γινόταν στις Πανελλήνιες γίνεται τώρα.:P Δεύτερον το σοκ που παθαίνανε άλλοτε τα παιδιά στο άκουσμα της λέξης θα πάψει να υπάρχει γιατί θα ξέρουν καλά τι θα πει ζόρι.:P
Δεν είναι απαραίτητα κακό,σκέψου ότι παλιότερα και η κουτσή Μαρία ήθελε να μπει στο Πανεπιστήμιο,σκέφτηκε όμως ποτέ κανείς αν πραγματικά το άξιζαν όλοι;:/:
Επίσης,δεν είναι όλοι για ΓΕΛ,όσο νωρίτερα γινόταν κατανοητό τόσο το καλύτερο.

Μα γιατι? Τωρα ολοι μπαινουν στο πανεπιστημιο? Αν ειναι ετσι, γιατι αγχωθηκα και διαβαζα τοσο πολυ ενω μπαινω ανετα με το παρον συστημα? :confused: Περα απο την πλακα, πολλα παιδια δεν ειχαν παρει σοβαρα την φετινη αλλαγη και δεν διαβαζαν. Αυτο θα ειναι μειον τους σε 2 χρονακια :/: Εν τελει, γιατι να μπαινουν τα παιδια σε τετοια ταλαιπωρια απο την α' λυκειου? Για να μισησουν και τα τρια χρονια στο σχολειο, οχι μονο την χρονια των πανελληνιων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Μα γιατι? Τωρα ολοι μπαινουν στο πανεπιστημιο? Αν ειναι ετσι, γιατι αγχωθηκα και διαβαζα τοσο πολυ ενω μπαινω ανετα με το παρον συστημα? :confused: Περα απο την πλακα, πολλα παιδια δεν ειχαν παρει σοβαρα την φετινη αλλαγη και δεν διαβαζαν. Αυτο θα ειναι μειον τους σε 2 χρονακια :/: Εν τελει, γιατι να μπαινουν τα παιδια σε τετοια ταλαιπωρια απο την α' λυκειου? Για να μισησουν και τα τρια χρονια στο σχολειο, οχι μονο την χρονια των πανελληνιων?
Το σχολείο είναι με τέτοιο τρόπο φτιαγμένο ούτως ώστε κάποια στιγμή να το μισήσεις.:P
Δεν είπα ότι τώρα μπαίνουν όλοι στο Πανεπιστήμιο,είπα ότι υπάρχουν άτομα τα οποία επειδή απλώς διάβασαν τελευταία χρονιά γράψανε κάτι και μπήκαν.Φυσικά και δεν μπορείς όμως από εκεί που κανείς δε διάβαζε καθόλου να χτυπήσει σχολάρες,αλλά και πάλι μπορεί να γράψανε κάτι.Απλά,σκέψου όμως ότι υπήρχαν και παιδιά που και στις τρεις τάξεις διάβαζαν,αυτά γιατί να μην πάρουν ένα προβάδισμα. Τέλος,δε θα σε σώσει το 0.3 της πρώτης,τη στιγμή που οι συντελεστές των δύο άλλων τάξεων..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Το σχολείο είναι με τέτοιο τρόπο φτιαγμένο ούτως ώστε κάποια στιγμή να το μισήσεις.:P
Δεν είπα ότι τώρα μπαίνουν όλοι στο Πανεπιστήμιο,είπα ότι υπάρχουν άτομα τα οποία επειδή απλώς διάβασαν τελευταία χρονιά γράψανε κάτι και μπήκαν.Φυσικά και δεν μπορείς όμως από εκεί που κανείς δε διάβαζε καθόλου να χτυπήσει σχολάρες,αλλά και πάλι μπορεί να γράψανε κάτι.Απλά,σκέψου όμως ότι υπήρχαν και παιδιά που και στις τρεις τάξεις διάβαζαν,αυτά γιατί να μην πάρουν ένα προβάδισμα. Τέλος,δε θα σε σώσει το 0.3 της πρώτης,τη στιγμή που οι συντελεστές των δύο άλλων τάξεων..;)

Χμμμ... και μπηκαν που? στο τει ηλιοθεραπειας στη Μυκονο? Σε πληροφορω πως αν δεν διαβαζεις συστηματικα τουλαχιστον απο β' λυκειου δεν γραφεις και τοσο καλα γιατι σου μενουν κενα. Οπως και να εχει, θα δειξει σε δυο χρονια αν το νεο συστημα ηταν για καλο ή οχι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Χμμμ... και μπηκαν που? στο τει ηλιοθεραπειας στη Μυκονο? Σε πληροφορω πως αν δεν διαβαζεις συστηματικα τουλαχιστον απο β' λυκειου δεν γραφεις και τοσο καλα γιατι σου μενουν κενα. Οπως και να εχει, θα δειξει σε δυο χρονια αν το νεο συστημα ηταν για καλο ή οχι :P
Αμήν.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Όσοι δίνεται με το καινούργιο σύστημα πιστεύω ότι είστε άτυχοι.
Πέρα από την πλάκα το παλιό πιστεύω ότι είναι καλύτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Όσοι δίνεται με το καινούργιο σύστημα πιστεύω ότι είστε άτυχοι.
Πέρα από την πλάκα το παλιό πιστεύω ότι είναι καλύτερο
Όταν θα δεις όμως ότι οι πιθανότητες να μπούμε εξευτελιστικά εύκολα είναι μεγάλες,πιθανά να αλλάξεις γνώμη.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Όσοι δίνεται με το καινούργιο σύστημα πιστεύω ότι είστε άτυχοι.
Πέρα από την πλάκα το παλιό πιστεύω ότι είναι καλύτερο
Κάπου το έχω ξανά ακούσει αυτό........ααααα,ναι όλοι αυτό μας λένε,μας κοιτάνε και μας λυπούνται......
Όσο για το λύκειο,ποτέ δεν έφτιαξαν ένα σύστημα της προκοπής,απλώς με το δικό μας το αποτελείωσαν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Όταν θα δεις όμως ότι οι πιθανότητες να μπούμε εξευτελιστικά εύκολα είναι μεγάλες,πιθανά να αλλάξεις γνώμη.:/:

Βασικά το λέω με το κριτήριο:
1. Το πρόγραμμα αυτό θέλουν να το πουν πανελλαδικές.
Αν θέλουν να το πουν πανελλαδικές πρέπει να βγάλουν κοινό πρόγραμμα και ίσα προβλήματα για όλα τα Λύκεια.
2. Μετράει ο βαθμός της Α Β Γ λυκείου μαζί.
Σκέφτηκες 1 μαθητής πόσο πέφτει αν δεν είναι καλός στα θετικά μαθήματα π.χ.
Θα μου πεις να κάνει προσπάθεια.
Αλλά είναι σαν να λες εγώ να μάθω αρχαία που δε γίνονται αυτά τα πράγματα

Κάπου το έχω ξανά ακούσει αυτό........ααααα,ναι όλοι αυτό μας λένε,μας κοιτάνε και μας λυπούνται......
Όσο για το λύκειο,ποτέ δεν έφτιαξαν ένα σύστημα της προκοπής,απλώς με το δικό μας το αποτελείωσαν!!

πίστεψε με όσο πάει και χειρότερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Βασικά το λέω με το κριτήριο:
1. Το πρόγραμμα αυτό θέλουν να το πουν πανελλαδικές.
Αν θέλουν να το πουν πανελλαδικές πρέπει να βγάλουν κοινό πρόγραμμα και ίσα προβλήματα για όλα τα Λύκεια.
2. Μετράει ο βαθμός της Α Β Γ λυκείου μαζί.
Σκέφτηκες 1 μαθητής πόσο πέφτει αν δεν είναι καλός στα θετικά μαθήματα π.χ.
Θα μου πεις να κάνει προσπάθεια.
Αλλά είναι σαν να λες εγώ να μάθω αρχαία που δε γίνονται αυτά τα πράγματα

Το ξέρω,και έχεις απόλυτο δίκιο,αλλά αυτό είναι πια. Και καλώς ή κακώς με αυτό πρέπει να πραγματευτούμε.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Το ξέρω,και έχεις απόλυτο δίκιο,αλλά αυτό είναι πια. Και καλώς ή κακώς με αυτό πρέπει να πραγματευτούμε.:/:

Δυστυχώς με αυτό οχι τόσο δίκαιο.
Απλά για να γράψει κάποιος πρέπει να του πέσουν εύκολα θέματα από το υπουργείο.
Αλλά μια ερώτηση άμα γράψει κάποιος 200 ασκήσεις φυσικής τι πιστεύουν αυτοί τις μαθαίνεις απέξω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SnowLover

Νεοφερμένος

Ο SnowLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Ολα αυτα είναι μεσοβέζικες λυσεις και φτιάχναμε στο ποδι..Που ζουμε αλλωστε στην Ελλάδα..Κατα την γνωμη μου είναι αδικο αυτο που γίνεται καθως σε αλλα σχολεία στο τελος μπορει να πεσουν ευκολα θέματα ενω σε αλλα δυσκολα.+ οτι υπαρχουν και λάθος ασκήσεις..Επισης η ύλη είναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ (δεν ξερω αν θα την μειώσουν στο τέλος):hmm:Τελος εχουν βάλει και τραπεζα θεμάτων στα Αγγλικά και στα θρησκευτικά;;;;:worry:

ΥΓ:τα πα και ξαλάφρωσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top