Ποια είναι η αγαπημένη σας πολεμική τέχνη ;

metalhead

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.

VAGGKALL1

Δραστήριο μέλος

Ο VAGGKALL1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 404 μηνύματα.
σχεδον ολες οι πολεμικες τεχνες σκοπο εχουν την αυτοαμυνα π.χ. ενας απο τους κανονες τους λενε το ξιλο ειναι η τελευταια λυση

δυο πολεμικες τεχνες εχω επιχειρησει να μαθω παγκρατιο(για λιγο χρονικο διαστημα και μετα σταματησα λογω ελειψης χρονου ) και ταεκ βο ντο (τωρα ,ειναι υπεροχω) θα ηθελα να ξανα αρχησω παγρατιο και να ξεκινησω στο μελλον τζουντο ή κουνγκ φου ή και τα δυο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metalhead

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
σχεδον ολες οι πολεμικες τεχνες σκοπο εχουν την αυτοαμυνα π.χ. ενας απο τους κανονες τους λενε το ξιλο ειναι η τελευταια λυση

δυο πολεμικες τεχνες εχω επιχειρησει να μαθω παγκρατιο(για λιγο χρονικο διαστημα και μετα σταματησα λογω ελειψης χρονου ) και ταεκ βο ντο (τωρα ,ειναι υπεροχω) θα ηθελα να ξανα αρχησω παγρατιο και να ξεκινησω στο μελλον τζουντο ή κουνγκ φου ή και τα δυο


συμφωνω απολυτα και αν θες την γνωμη μου κανε ταεκ βο ντο ειναι το καλυτερο αθλημα για ξυλο και αν εχεις προσεξει τι κανουν οι κορεατες θα παθεις πλακα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Νταξει ρε μεταλ,δεν ειναι ολοι σαν εσενα που μαμας και δερνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metalhead

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Νταξει ρε μεταλ,δεν ειναι ολοι σαν εσενα που μαμας και δερνεις.


ειπα για εμενα??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VAGGKALL1

Δραστήριο μέλος

Ο VAGGKALL1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 404 μηνύματα.
συγκεκριμενα για αυτο που ειπα τη προηγούμενη φορα οι περισσοτερες πολεμικες τεχνες δημιουργηθηκαν απο καποιους λαούς όταν κάποια στιγμή υποδουλώθηκαν και τους απαγορεύτηκε να εχουν πάνω τους όπλα για να προστατεύονται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konfou

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Φάρσαλα (Λάρισα). Έχει γράψει 61 μηνύματα.

metalhead

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
συγκεκριμενα για αυτο που ειπα τη προηγούμενη φορα οι περισσοτερες πολεμικες τεχνες δημιουργηθηκαν απο καποιους λαούς όταν κάποια στιγμή υποδουλώθηκαν και τους απαγορεύτηκε να εχουν πάνω τους όπλα για να προστατεύονται


οχι απαραιτιτα γιατι μερικες τεχνες μαλλον οι περισσοτερες δεν ειναι μονο μπουνιες και κλοτσιες αλλα στηριζονται στο μυαλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O_G

Νεοφερμένος

Ο O_G αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Ξιφασκία rulEZzz! Τη λατρεύω! Είναι αγάπη! :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metalhead

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Ξιφασκία rulEZzz! Τη λατρεύω! Είναι αγάπη! :p


ειναι οκ ξερει ο αδερφος μου αλλα χωρις σπαθι δεν μπορεις να κανεις τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.

nfk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
H αγαπημένη μου πολεμική τέχνη είναι αυτή που χρησιμοποιούν οι γονείς μου όταν κάνω βλακείες.. Η γνωστή σε όλους μας παντόφλα...:lol::lol::lol::D:D:jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metalhead

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Σε ΟΛΑ σου τα ποστς το παιζεις αθλητης και ιστοριες.


τοτε μην απαντας γιατι μπαινεις αφου σε χαλαει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Εχεις καταντησει βαρετος.Στην αρχη ειχες λιγο πλακα με τις μ*λακιες που ελεγες αλλα σε βαρεθηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VAGGKALL1

Δραστήριο μέλος

Ο VAGGKALL1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 404 μηνύματα.
ειναι οκ ξερει ο αδερφος μου αλλα χωρις σπαθι δεν μπορεις να κανεις τιποτα
το ενα δεν ανερει το αλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonnyman

Νεοφερμένος

Ο Jonnyman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Πια ειναι η αγαπημενη σας πολεμικη τεχνη??Εμενα παντως το tae kwo do και τo box


ελα ρε μεγαλε ξερεις tae kwon do? εγω ειμαι κοκκινη ζωνη και ειμαι στον 3ο χρονο εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metalhead

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
ελα ρε μεγαλε ξερεις tae kwon do? εγω ειμαι κοκκινη ζωνη και ειμαι στον 3ο χρονο εσυ?

εγω οχι και τοσο μεγαλη μπλε ειμαι ομως εχω μαυρη στο karate
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Πωπω μωρέ Αποστόλη κι εσύ, θες να βάλεις μυαλό σ' ένα τσιπιρίκι 13 χρονών... Θα μεγαλώσει μωρέ, μην κάνεις έτσι :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giwrgos

Νεοφερμένος

Ο Giwrgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Ότι κάνω Kick-Boxing, και η μαγεία του Box αλλά και καλλές κλοτσιές που εισάχθηκαν στο άθλημα κυριώς από το Muay Thai :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Muay Thai εννοείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top