Ποια γλώσσα δε θα θέλατε να μάθετε ποτέ;

Ποιά γλώσσα δεν θα θέλατε να μάθετε ποτέ;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 39)
  • Αγγλικά

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Γαλλικά

    Ψήφοι: 6 15.4%
  • Γερμανικά

    Ψήφοι: 14 35.9%
  • Ιταλικά

    Ψήφοι: 2 5.1%
  • Ισπανικά

    Ψήφοι: 1 2.6%
  • Αλβανικά

    Ψήφοι: 17 43.6%
  • Ρωσσικά

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Βουλγάρικα

    Ψήφοι: 5 12.8%
  • Κινέζικα

    Ψήφοι: 4 10.3%
  • Αραβικά

    Ψήφοι: 3 7.7%
  • Άλλη (Διευκρινίστε)

    Ψήφοι: 3 7.7%
  • Ολλανδικά

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μαλτέζικα

    Ψήφοι: 2 5.1%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 2.6%

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
θα συμφωνησω απολυτα στο ποσο αντιπαθητική γλώσσα είναι τα γερμανικά. Αλλά δυστυχώς είναι και αρκετά χρήσιμη.. :(

Καλωσοριες καταρχας.... Κοιτα δεν νομιζω να ειμαι και η καταλληλη για να σου μιλησω γι αυτο το θεμα ( με προδιδει και το νικ) αλλα αν το δω λιγο εκτος δικης μου βουλισης οι περισσοτεροι μισουν τα γερμανικα κυριως για πολιτικους λογους αλλα και μονο απο την προφορα...
Υ.Γ: και χωρις να τα εχουν διδαχτει ουτε στο ελαχιστο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
ωραια ειναι τα γερμανικα αλλα κακα τα ψεματα με την ολη κατασταση εχω ξενερωσει τοοοσο πολυ που δεν θα ηθελα να μαθω...
αλλα γενικα δεν ειναι ασχημα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αλβανικά και τούρκικα απαίσιες γλώσσες με ευτελή ηχητική αξία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Του σώματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Bλάχικα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Γερμανικα... Μου φαινεται υπερβολικα ''βαρβαρη'' γλωσσα, πώς να το πώ, σου μιλανε και νομιζεις οτι σε βρίζουν... Πολύ βαριά γλώσα, αλλά δυστυχώς πολύ χρησιμη.
Deutch lover please θελω να ζησω......

Επισης παλια θα έλεγα και Αλβανικα, αλλά η κολλητη μου είναι από Αλβανία και μου έχει μάθει, και είναι πραγματικα πολύ ωραία! Μιαζουν με γαλλικά στο άκουσμα και με Ιταλικά στο λεξιλόγιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Γερμανικα... Μου φαινεται υπερβολικα ''βαρβαρη'' γλωσσα, πώς να το πώ, σου μιλανε και νομιζεις οτι σε βρίζουν... Πολύ βαριά γλώσα, αλλά δυστυχώς πολύ χρησιμη.
Deutch lover please θελω να ζησω......

Επισης παλια θα έλεγα και Αλβανικα, αλλά η κολλητη μου είναι από Αλβανία και μου έχει μάθει, και είναι πραγματικα πολύ ωραία! Μιαζουν με γαλλικά στο άκουσμα και με Ιταλικά στο λεξιλόγιο...
:hehe: δεν σκοτωνω... εξαλλου οπως συζητησσαμε το μεσημερι εχω ξεχασει το ακουσμα κυριως.... Παντως συμφωνω για τον χαρακτηρισμο βαρβαρη αλλα ειναι πανευκολη γλωσσα μοιαζει ΠΟΛΥ με τα αγγλικα και προσωπικα αυτη η βαρβαροτητα ειναι που με εχει κανει να την λατρεψω:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

:hehe: :hehe::P δεν χρειαστηκε να προσπαθησω καθολου για την προφορα η κυρια ειπε οτι ειχα πολυ καλη απο την αρχη... Ναι αυτο το χχχ στις λεξεις με τρελενει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Γερμανικα... Μου φαινεται υπερβολικα ''βαρβαρη'' γλωσσα, πώς να το πώ, σου μιλανε και νομιζεις οτι σε βρίζουν... Πολύ βαριά γλώσα, αλλά δυστυχώς πολύ χρησιμη.
Deutch lover please θελω να ζησω......

Επισης παλια θα έλεγα και Αλβανικα, αλλά η κολλητη μου είναι από Αλβανία και μου έχει μάθει, και είναι πραγματικα πολύ ωραία! Μιαζουν με γαλλικά στο άκουσμα και με Ιταλικά στο λεξιλόγιο...

Τι αλλο θα ακουσω οτι τα γαλλικα μοιαζουν με τα αλβανικα..Mon Dieu...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Τι αλλο θα ακουσω οτι τα γαλλικα μοιαζουν με τα αλβανικα..Mon Dieu...

Μοιαζουν:confused::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Τι αλλο θα ακουσω οτι τα γαλλικα μοιαζουν με τα αλβανικα..Mon Dieu...

Πιστεψε με, ακουω αλβανικες ειδησεις απο το μεσημερι ως το βραδυ. Μιαζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
γερμανικα και αλβανικα μακρια απο μενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Γιατι γνωριζεις καμια απο τις δυο; Αλλοι λαοι κοριτσακι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Γιατι γνωριζεις καμια απο τις δυο; Αλλοι λαοι κοριτσακι..

σε ποια παει αυτο σε εμενα; μια απο τις 2 κολλητες μου ειναι απο την Αλβανια και την ακουω συνεχεια;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Ότι στοιχημα ότι όποιος λεει δεν θελω να μαθω αλβανικα, δεν εχει ακουσει ποτε του Αλβανικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ότι στοιχημα ότι όποιος λεει δεν θελω να μαθω αλβανικα, δεν εχει ακουσει ποτε του Αλβανικα.

Θα συμφωνησω εν μερη αν και δεν θελω να μαθω αυτη τη στιγμη... Μαθαινω κατι te dua ( το e θελει ουμλαουτ ή οπως αλλιως λεγονται στα αλβανικα) και τετοια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Θα συμφωνησω εν μερη αν και δεν θελω να μαθω αυτη τη στιγμη... Μαθαινω κατι te dua ( το e θελει ουμλαουτ ή οπως αλλιως λεγονται στα αλβανικα) και τετοια.

Εγω παλι, οι πρωτες λεξεις που εμαθα ηταν βρισιες (ολες ομως), και απο τοτε μαρεσαν :whistle::whistle::whistle:
Αλλα γενικα εχω μαθει πολλα, ακουω και την ιδια που μιλαει συχνα και γενικα μου εχει δημιουργησει μια αγαπη για την Αλβανια:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εγω παλι, οι πρωτες λεξεις που εμαθα ηταν βρισιες (ολες ομως), και απο τοτε μαρεσαν :whistle::whistle::whistle:
Αλλα γενικα εχω μαθει πολλα, ακουω και την ιδια που μιλαει συχνα και γενικα μου εχει δημιουργησει μια αγαπη για την Αλβανια:redface:

α και εγω ξερω ρε!! Και τα βασικα ξερω!!! Οχι νταξ για την Αλβανια σαν χωρα οχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Ότι στοιχημα ότι όποιος λεει δεν θελω να μαθω αλβανικα, δεν εχει ακουσει ποτε του Αλβανικα.

εχω ακουσει και τα θεωρω χαλια οπως και τα γερμανικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top