Ποιά είναι η καλύτερη φοιτητούπολη της Θράκης;

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Οποτε λιγο πολυ βγαλαμε τα συμπερασματα μας!! Η Αλεξανδρουπολη οντως συνδιαζει και τα δυο, αλλα ειναι και αρκετα εντεχνη σε πληροφορω (αλλωστε αυτο φαινεται, αφου αναφεραμε πανω κατω τα ιδια μαγαζια:P:P)... Τεσπα, ποτε λετε να ερθετε κατα τα μερη μας να σας κερασουμε καφε:P?? Α, ξεχασα να σου πω, στο τμημα σου σπουδαζει ενας πολυ καλος μου φιλος, ο οποιος παιζει να ειναι το παλικαρι που ποσταρε παραπανω:P!!

Όμορφα.:)

Όποτε θέλετε ερχόμαστε , αρκεί να ευκαιρέσουμε με τα μαθήματα κτλ.

και σεις να μας έρθετε απο την όμορφη Ξάνθη.

Γενικά καλή φάση να σχεδιάσουμε κανένα meeting οι ischoolίτες του ΔΠΘ (και των σχολείων της Θράκης βέβαια) σε καμιά πόλη εδώ γύρω.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Όμορφα.:)

Όποτε θέλετε ερχόμαστε , αρκεί να ευκαιρέσουμε με τα μαθήματα κτλ.

και σεις να μας έρθετε απο την όμορφη Ξάνθη.

Γενικά καλή φάση να σχεδιάσουμε κανένα meeting οι ischoolίτες του ΔΠΘ (και των σχολείων της Θράκης βέβαια) σε καμιά πόλη εδώ γύρω.;)
Ναι ρε συ, το πολυ πολυ το κανονιζουμε εμεις οι δυο και για να μην μαλωνουμε, ας βρεθουμε στην Κομοτηνη:P:P... Και φυσικα αν θελει να μας επισκεφτει και κανενας Σαλονικιος η γενικοτερα βορειοελλαδιτης ας ερθει!! Βεβαια ολα αυτα θα τα κανονισουμε μετα την εξεταστικη, γιατι τωρα λιγο δυσκολο... Εσεις ποτε ξεκινατε και ποτε τελειωνετε?? Εμεις 1-19!!

Off: Βασικα ποιο ειναι το ονομα σου, γιατι το nicκ σου ειναι λιγο μεγαλο και βαριεμαι να σε φωναζω ετσι...??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Ναι ρε συ, το πολυ πολυ το κανονιζουμε εμεις οι δυο και για να μην μαλωνουμε, ας βρεθουμε στην Κομοτηνη:P:P... Και φυσικα αν θελει να μας επισκεφτει και κανενας Σαλονικιος η γενικοτερα βορειοελλαδιτης ας ερθει!! Βεβαια ολα αυτα θα τα κανονισουμε μετα την εξεταστικη, γιατι τωρα λιγο δυσκολο... Εσεις ποτε ξεκινατε και ποτε τελειωνετε?? Εμεις 1-19!!

Off: Βασικα ποιο ειναι το ονομα σου, γιατι το nicκ σου ειναι λιγο μεγαλο και βαριεμαι να σε φωναζω ετσι...??


Ε ναι , το βλέπουμε αν είναι . όσοι πιστοί , ας προσέλθουν.

χαχα διαλέγουμε το μέσο : Κομοτηνή. Χαχαχ , μάλιστα.:P

Το όνομά μου είναι σπάνιο : Γιώργος. Χάρηκα.:P

Ναι , και μεις τότε έχουμε εξεταστική 1-19. Ο Θεός να βάλει το χέρι του να περάσουμε κανα μάθημα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ε ναι , το βλέπουμε αν είναι . όσοι πιστοί , ας προσέλθουν.

χαχα διαλέγουμε το μέσο : Κομοτηνή. Χαχαχ , μάλιστα.:P

Το όνομά μου είναι σπάνιο : Γιώργος. Χάρηκα.:P

Ναι , και μεις τότε έχουμε εξεταστική 1-19. Ο Θεός να βάλει το χέρι του να περάσουμε κανα μάθημα...:P
Εμενα μπορεις να το δεις στο προφιλ, με λενε Κωνσταντινο!! Και οι δυο εχουμε εξαιρετικα σπανια ονοματα:P:P...

Αυτο ξαναπεστο!! Πραγματικα δεν εχω ανοιξει βιβλιο και δε με βλεπω να τα περναω ευκολα τα μαθηματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Εμενα μπορεις να το δεις στο προφιλ, με λενε Κωνσταντινο!! Και οι δυο εχουμε εξαιρετικα σπανια ονοματα:P:P...

Αυτο ξαναπεστο!! Πραγματικα δεν εχω ανοιξει βιβλιο και δε με βλεπω να τα περναω ευκολα τα μαθηματα...

Χάρηκα λοιπόν.:)

Καλά άσε , και γω έχω φοβερή ανασφάλεια για την εξεταστική. Αλλά εντάξει θα δείξει. Ό,τι γίνει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Όμορφα.:)

Όποτε θέλετε ερχόμαστε , αρκεί να ευκαιρέσουμε με τα μαθήματα κτλ.

και σεις να μας έρθετε απο την όμορφη Ξάνθη.

Γενικά καλή φάση να σχεδιάσουμε κανένα meeting οι ischoolίτες του ΔΠΘ (και των σχολείων της Θράκης βέβαια) σε καμιά πόλη εδώ γύρω.;)

Καλημέρα...Αμέ να το κανονίσουμε...Κατά προτίμηση Ξάνθη ή Κομοτηνή.Αν και η Κομοτηνή νομίζω είναι καλύτερη μιας και είναι στη μέση...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Kωνσταντίνε, foreverfreak, χαίρομαι πολύ που έχεις βρει τόσο ωραία πράγματα να κάνεις στην Αλεξανδρούπολη. Μπορεί και να σε κρατήσει εκεί η πόλη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Καλημέρα...Αμέ να το κανονίσουμε...Κατά προτίμηση Ξάνθη ή Κομοτηνή.Αν και η Κομοτηνή νομίζω είναι καλύτερη μιας και είναι στη μέση...:D
Εννοειται πως θα κανονισουμε, αλλα θα τα ξαναπουμε μετα τη εξεταστικη:)!!

Kωνσταντίνε, foreverfreak, χαίρομαι πολύ που έχεις βρει τόσο ωραία πράγματα να κάνεις στην Αλεξανδρούπολη. Μπορεί και να σε κρατήσει εκεί η πόλη.:P
Και γω χαιρομαι που χαιρεσαι με τη χαρα μου Αλεξανδρα μου:):)!! Και περα απο την πλακα, μπορει να με κρατησει οντως εκει η πολη;)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalliopi_xanthi

Νεοφερμένος

Η kalliopi_xanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
σαφως η ξανθη ειναι η πιο ωραια και καλυτερη απο ολες και δεν το λεω επειδη ειμαι ξανθιωτισσα !!!εγω σπουδαζω Κομοτυηνη αλλα δεν μου αρεσει καθολου!!!!και η Αλεξανδρουπολη ωραια ειναι...οσες φορες εχω παει μου αρεσε!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliz

Νεοφερμένος

Η Eliz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
αν και δεν σπουδαζω στο ΔΠΘ ωστοσο ειμαι απο ξανθη και οι 2 φιλες μου σπουδαζουν κομοτηνη και αλεξ.πολη!πιστεθω πως η ξανθη ειναι η πιο ωραια απο αυτες της τρεις πολεις και υπαρχουν μαγαζια(εστω και λιγα) για ολα τα γουστα!και τα ροκ μαγαζακια μας τα εχουμε, και της συναυλιες μας, τα παρτυ μας, πιο τρεντικα μαγαζια...ειμαστε πληρως εξοπλισμενοι για να ικανοποιησουμε καθε ειδος φοιτητη που σπουδαζει εδω!!η κομοτηνη ειναι πιο κατασταση μπουζουκια και κλαμπ αλλα και παλι αν δεν εισαι αυτου του στυλ εχει 2-3 μαγαζακια που μπορει να την βρεις εκει!η αλεξ.πολη επισης εχει πολυ μεγαλη ποικιλια για ολα τα γουστα!οποτε πιστευω και οι τρεις αυτες πολεις μπορουν να προσφερουν πολλα στους φοιτητες τους!Αλλωστε η πολη δεν παιζει και μεγαλο ρολο!οπου και αν εισαι αν εισαι φοιτητης και αποφασισμενος να περασεις με τον καλητερο δυνατο τροπο αυτα τα χρονια θα το κανεις!!ετσι κι αλλιως εχεις τοσα πραγματα να χαρεις(ανεξαρτησια, ελευθερια απο γονεις,μπορεις να αποφαζισεις εσυ τι θα κανεις)που η πολη δεν ειναι και το κυριο ζητημα που σε ενδιαφερει!!αντε καλα να περναμεεε!!!!
βεβαια το κακο ειναι οτι κανενα μαθημα δεν βλεπω να περναω αλλα δεν βαριεσαι!!χαλαρααα!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalliopi_xanthi

Νεοφερμένος

Η kalliopi_xanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
αν και δεν σπουδαζω στο ΔΠΘ ωστοσο ειμαι απο ξανθη και οι 2 φιλες μου σπουδαζουν κομοτηνη και αλεξ.πολη!πιστεθω πως η ξανθη ειναι η πιο ωραια απο αυτες της τρεις πολεις και υπαρχουν μαγαζια(εστω και λιγα) για ολα τα γουστα!και τα ροκ μαγαζακια μας τα εχουμε, και της συναυλιες μας, τα παρτυ μας, πιο τρεντικα μαγαζια...ειμαστε πληρως εξοπλισμενοι για να ικανοποιησουμε καθε ειδος φοιτητη που σπουδαζει εδω!!η κομοτηνη ειναι πιο κατασταση μπουζουκια και κλαμπ αλλα και παλι αν δεν εισαι αυτου του στυλ εχει 2-3 μαγαζακια που μπορει να την βρεις εκει!η αλεξ.πολη επισης εχει πολυ μεγαλη ποικιλια για ολα τα γουστα!οποτε πιστευω και οι τρεις αυτες πολεις μπορουν να προσφερουν πολλα στους φοιτητες τους!Αλλωστε η πολη δεν παιζει και μεγαλο ρολο!οπου και αν εισαι αν εισαι φοιτητης και αποφασισμενος να περασεις με τον καλητερο δυνατο τροπο αυτα τα χρονια θα το κανεις!!ετσι κι αλλιως εχεις τοσα πραγματα να χαρεις(ανεξαρτησια, ελευθερια απο γονεις,μπορεις να αποφαζισεις εσυ τι θα κανεις)που η πολη δεν ειναι και το κυριο ζητημα που σε ενδιαφερει!!αντε καλα να περναμεεε!!!!
βεβαια το κακο ειναι οτι κανενα μαθημα δεν βλεπω να περναω αλλα δεν βαριεσαι!!χαλαρααα!!!:P
ναι ναι!!!!!!αν κανονισουμε συναντηση ελα κ συ!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliz

Νεοφερμένος

Η Eliz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
ναι ναι!!!!!!αν κανονισουμε συναντηση ελα κ συ!!!!;)
ναι θα ερθω σιγουρα!!!να γνωρισω και τους φοιτητες τησ Θρακης!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Ξάνθη!!;) Αν δεν υποστηρίξουμε την πόλη μας...Όχι ότι έχει την τρελή νυχτερινή ζωή, αλλά 2 χειμερινά κλαμπ τα έχει..Πιστεύω και στην Αλεξ/πολη καλά θα είναι, αν και, από ό,τι έμαθα, έχει μόνο 1 κλαμπ!! Για Κομοτηνή δεν ξέρω...

Ε τι τωρα;Ξανθη με χιλια.Για αλεξ/πολη δεν ξερω παντως η Ξανθη απο φοιτητικη ζωη ειναι μια χαρα .Κομοτηνη σπουδαζει μια ξαδερφη μου και λεει δεν εχει καλη νυχτερινη ζωη.Καλα οχι οτι και η Ξανθη εχει την καλυτερη ,αλλα αν καποιος θελει να παει Πολυτεχνειο ή καμια σχετικη σχολη στη Θρακη εγω Ξανθη θα προτεινα.Και ειναι ωραια πολη απ'την αποψη οτι εχει το καρναβαλι,της Γιορτες Παλιας Πολης που και στα δυο μαζευεται ενα σωρο κοσμος(ειδικα στο πρωτο)και γενικα εγω ,αν και μικρη πολη,τη θεωρω πολυ ωραια απο καθε αποψη.Θα μου πεις εδω μενω τι αλλο να 'λεγα,αλλα πιστεψε με ,ποσοι γνωστοι μου δεν την αντεχουν μονο και μονο επειδη ειναι μικρη πολη και σχεδον ολοι τους ξερουν ολους ,εγω ομως εχω εντελως διαφορετικη αποψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Η Αλεξανδρούπολη , όντως συνδυάζει και τα δύο , ως αρκετά μεγαλύτερη πόλη απο τις άλλες δύο , αλλά δεν είναι τόσο γραφική όσο η ξάνθη και ούτε σε τέτοιο βαθμό έντεχνη , θαρρώ.
Nόμιζα πως η Κομοτηνή είναι πιο μεγάλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Nόμιζα πως η Κομοτηνή είναι πιο μεγάλη.
Τα νομισματα στην τραπεζα:P:P... Η Αλεξανδρουπολη ειναι σαφως μεγαλυτερη, αλλα οσοι δεν εχουν ερθει ποτε διαδιδουν το αντιθετο:P:P!! Α, να μην ξεχναμε βεβαια πως εινα και η πρωτευουσα του Εβρου, οποτε καταλαβαινεις πως δε μιλαμε για κανενα χωριο, αλλα για μια αρκετα μεγαλη πολη με τα ολα της...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliz

Νεοφερμένος

Η Eliz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
δλδ σαν μεγεθη οι πολεις δεν πανε ετσι...;;
1.αλεξ.πολη
2.κομοτηνη
3.ξανθη
;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
δλδ σαν μεγεθη οι πολεις δεν πανε ετσι...;;
1.αλεξ.πολη
2.κομοτηνη
3.ξανθη
;;;
Ναι, ετσι ακριβως πανε:no1:!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Το συγκεκριμενο εχει να ανανεωθει κατι χρονια:P:P!! Κατσε να σου βρω κατι προσφατο και επιστρεφω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Εξαρταται αν εννοειτε ποια ειναι μεγαλυτερη ως προς εκταση ή κατοικους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top