Πληροφορικής vs Μαθηματικό

sabbath

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
περασα τει πληροφορικησ θεσσαλονικη κι ερχομε με μεταγραφη στα τει αθηνας..... αλλα ηθελα μαθηματικο να ξαναδωσω?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Κανενα μαθηματικο δεν επιανες;Ή απλως δεν τα δηλωσες ολα;
Εγω θα σου προτινα να ξαναδωσεις.Αρκει να σου αρεσουν πολυ τα μαθηματικα και να εισαι καλος σε αυτα.Γιατι κακα τα ψεμματα,αν δεν συμβαινουν αυτα, τοτε καλυτερα να κατσεις στο τει πληροφορικης ή να ξαναδωσεις κ να περασεις σε αλλη σχολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinekots

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Η Πληροφορική του ΤΕΙ Αθήνας ειναι πάρα πολύ καλή και δε νομίζω ότι εχεις κάποιο λόγο να φύγεις...Ούτως ή άλλως και η Πληροφορική έχει μαθηματικο υπόβαθρο, οπότε τα μαθηματικα δεν θα σου λείψουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
περασα τει πληροφορικησ θεσσαλονικη κι ερχομε με μεταγραφη στα τει αθηνας..... αλλα ηθελα μαθηματικο να ξαναδωσω?????



μια χαρά! τα τει πληροφορικής είναι τα καλύτερα βασικά.. πάντως πιστεύω με μια μικρή προσπάθεια το έχεις το μαθηματικό σίγουρα, στη Σάμο το λιγότερο αφού του χρόνου δεν του μένουν πολλά περιθώρια για άνοδο.:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Η Πληροφορική του ΤΕΙ Αθήνας ειναι πάρα πολύ καλή και δε νομίζω ότι εχεις κάποιο λόγο να φύγεις...Ούτως ή άλλως και η Πληροφορική έχει μαθηματικο υπόβαθρο, οπότε τα μαθηματικα δεν θα σου λείψουν.
Να μου ελεγες για την πληροφορικη ΕΚΠΑ να σου πω οκ, θα κανει ικανοποιητικα μαθηματικα αν ακολουθησει τις καταλληλες ροες.
Αλλα ειδα το προγραμμα σπουδων του ΤΕΙ πληροφορικης και εχει στην ουσια 6 μαθηματα μαθηματικων(αν εξαιρεσουμε βασεις δεδομενων,αλγοριθμηκες κτλ), και λογικα θα γινονται σε χαμηλοτερο επιπεδο αποτι στα τμηματα μαθηματικων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sabbath

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
κιτα λεω να ξαναπρωσπαθησω..ετσι κι αλλιως περασα β εξαμηνο οποτε δεν χανω και τιποτα και να μην τα καταφερω απλα 6 μηνεσ αραγμα......θα δω ομος το σκεφτομε....θα παω και στην σχολη να δω τι πεζει.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASTRONIK999

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Χουσάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Κοίτα ρε φίλε από τεί πληροφορικής έχεις καλές προοπτικές αλλα οχι πολύ περισσότερες από το μαθηματικό. Κατα τη γνωμη μου κυνήγησε το μαθηματικό!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Κοίτα ρε φίλε από τεί πληροφορικής έχεις καλές προοπτικές αλλα οχι πολύ περισσότερες από το μαθηματικό. Κατα τη γνωμη μου κυνήγησε το μαθηματικό!!!
+1!!:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorilla1906

Νεοφερμένος

Ο gorilla1906 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Στο μαθηματικό Αθήνας τα τελυταία χρόνιαέχει γίνει πολύ καλή δουλειά..Μπορείς να πάρεις ειδικεύσεις είτε σε στατιστική, είτε σε πληροφορική είτε σε στατιστική, και να ακολουθήσεις Εφαρμοσμένα ή Θεωρητικά Μαθηματικά..
Επιπλέον έχει ένα κάρο μεταπτυχιακά, και αρκετά Διαπανεπιστημιακά, τα οποία σου δίνουν πολλές επιλογές..
Κατά τηνάποψη μου αξίζει τον κόπο να ξαναπροσπαθήσεις..
Τελευταία πληροφορία:Μέσος όρος ετών φοίτησης είναι κάπου τα 7,5 χρόνια.
Αλλά η στατιστική δεν έχει πάντα δίκιο...ειδικά αν σου αρέσει το αντικείμενο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sabbath

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Αλλά η στατιστική δεν έχει πάντα δίκιο...ειδικά αν σου αρέσει το αντικείμενο..
Η στατιστικη ειναι η καλυτερη μεθοδος για να κοροιδεψεις τον κοσμο...;)
...τελικα θα ξαναδωσω...:'(:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Για Θεσσαλονίκη δεν ξέρω, δεν το έχω και σε υπόληψη, αλλά από τη στιγμή που μπορείς να κάνεις Πληροφορικής στο ΤΕΙ της Αθήνας, ειναι τουλάχιστον βλακώδες να προτιμήσεις το μαθηματικό. Είναι πολύ καλή σχολή η συγκεκριμένη στο ΤΕΙ Αθήνας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
περασα τει πληροφορικησ θεσσαλονικη κι ερχομε με μεταγραφη στα τει αθηνας..... αλλα ηθελα μαθηματικο να ξαναδωσω?????

Αφού δεν θέλει πληροφορική θα ξαναδώσει. Απλό.

Καλή δύναμη από 'μένα. :no1:

Ακριβώς η ίδια περίπτωση συνέβη σε φίλο μου που πέρασε φέτος στο μαθηματικό του ΕΚΠΑ ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

στεφγκολ

Νεοφερμένος

Ο στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
δώσε ξανά εννοείται! νέο παιδί και το σκέφτεσαι? και αν μπείς μαθηματικό μετα κανεις και ενα ωραίο μαστερ στους υπολογιστές και είσαι τούμπανο, καλή επιτυχια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top