Πιστοποιήσεις Πληροφορικής

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Κάποιος να απαντήσει και σε εμένα;:P
Δεν αξίζει 1 χρόνο το βιβλίο του γυμνασίου(με προγραμματισμό)+1χρόνο excel+1χρόνο word+1χρόνο office?e?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αυτά τα πτυχία είναι για άτομα που δεν έχουν σκοπό να ασχοληθούν με πληροφορική και θέλουν να έχουν μια πιστοποίηση οτι ξέρουν να χειρίζονται κάποιες βασικές λειτουργίες κάποιων συνηθισμένων προγραμμάτων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Επισης:

Συγκεκριμένα, τα Πιστοποιητικά που έχουν εκδοθεί πριν τις 31/12/2006 γίνονται αποδεκτά για συμμετοχή στους διαγωνισμούς του ΑΣΕΠ μέχρι 31/12/2009 ενώ τα Πιστοποιητικά που έχουν εκδοθεί μετά την 1/1/2007 ισχύουν για τρία χρόνια από την ημερομηνία έκδοσής τους.

Πηγή: ecdl.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Πόσα χρόνια πρέπει να κάνω για να πάρω το ECDL;;:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
αναλογως πως θα προχωρας....καθε ενοτητα που τελειωνεις αν θες τι δινεις.....
εγω το τελειωσα σε 1.30 χρονο γιατι αφου ειχα τελειωσει τις τεσσερις πρωτες ενοτητες μετα αρχισα την εξασκηση για να παω να δωσω..... και ειδικα για την 1η ενοτητα εκανα 1 χρονο περπου για να παρω την αποφαση να παω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Παιδιά σας ευχαριστώ!Με διαφωτίσατε!!Τελικα δεν θα πάω πληροφορική!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Εγώ έκανα 3 μήνες και για τις 7.
Είμαι καλά, γιατρέ μου;
-----------------------------------------
Δεν ήξερα ότιι γίνεται τόση εκμετάλλευση.
Θεωρούσα ήδη εκμετάλλευση το γεγονός ότι μας μάθαιναν πράγματα τόσο εύκολα όσο οι συνταγές μαγειρικής και που έπρεπε να πληρώσω γι΄αυτά.
Αλλά αυτό το πράγμα, να κανετε 3 χρονια για το πακετο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
αναλογως πως θα προχωρας....καθε ενοτητα που τελειωνεις αν θες τι δινεις.....
εγω το τελειωσα σε 1.30 χρονο γιατι αφου ειχα τελειωσει τις τεσσερις πρωτες ενοτητες μετα αρχισα την εξασκηση για να παω να δωσω..... και ειδικα για την 1η ενοτητα εκανα 1 χρονο περπου για να παρω την αποφαση να παω...
Υπάρχουν κατηγορίες "Αρχάριοι" και "Προχωρημένοι" ή πάνε όλοι μαζί;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
Υπάρχουν κατηγορίες "Αρχάριοι" και "Προχωρημένοι" ή πάνε όλοι μαζί;;
ολοι μαζι......βεβαια αναλογως τι εννοεις αρχαριοι και προχωρημενοι?? να εχουν παρει διπλωμα ή να ασχουλουνται με υπολογιστες και τετοια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
ολοι μαζι......βεβαια αναλογως τι εννοεις αρχαριοι και προχωρημενοι?? να εχουν παρει διπλωμα ή να ασχουλουνται με υπολογιστες και τετοια??
Όχι.Εννοώ ότι είναι όλοι μαζί; Και αυτοί που έχουν εξασκηθεί στο σπίτι και αυτοί που δεν έχουν υπολογιστή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
ναι... εγω προσωπικα δεν ειχα υπολογιστη και εκανα με παιδια που ειχαν....αλλα οκ δεν υπηρχε προβλημα γιατι ηξερα τα βασικα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
ναι... εγω προσωπικα δεν ειχα υπολογιστη και εκανα με παιδια που ειχαν....αλλα οκ δεν υπηρχε προβλημα γιατι ηξερα τα βασικα....
Και τι κάνατε πάνω-κάτω; Δουλεύατε με CMD και Run; "Πειράζατε" την Registry;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Και τι κάνατε πάνω-κάτω; Δουλεύατε με CMD και Run; "Πειράζατε" την Registry;

Ναι ρε, πώς το θες? :P

Για κανέναν λόγο δεν κάνανε τίποτα τετοιο. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
οχι...βασικα ειχαμε παρει ενα βιβλιο που εγω προσωπικα δε το ανοιξα ποτε.....μονο στην αρχη....στην αρχη μαθαιναμε λιγη θεωρια στις Βασιικες εννοιες και μετα στις αλλες ενοτητες οπως word, internet και τα λοιπα, συμφωνα με την καθοδηγηση του δασκαλου καναμε διαφορα πραγμτα στον υπολογιστη..... και οταν τελειωναμε την καθε ενοτητα πηγαιναμε και καναμε εξασκηση σε διαφορα τεστ που καλυπταν ολη την υλη και οταν ειμασταν ετοιμοι πηγαιναμε και διναμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Εγώ έκανα 3 μήνες και για τις 7.
Είμαι καλά, γιατρέ μου;
-----------------------------------------
Δεν ήξερα ότιι γίνεται τόση εκμετάλλευση.
Θεωρούσα ήδη εκμετάλλευση το γεγονός ότι μας μάθαιναν πράγματα τόσο εύκολα όσο οι συνταγές μαγειρικής και που έπρεπε να πληρώσω γι΄αυτά.
Αλλά αυτό το πράγμα, να κανετε 3 χρονια για το πακετο...

Σε βάζουν στο λούκι και στο δίνουν σαν να σου κάνουν χάρη. Η εκμετάλλευση στο μεγαλείο της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Ναι ρε, πώς το θες? :P

Για κανέναν λόγο δεν κάνανε τίποτα τετοιο. :bye:
Και τι κάνατε; Format; Τους εξηγούσαν τη σημαίνουν τα βελάκια που είναι δίπλα από κάθε εικονίδιο (εκτός από τον κάδο ανακύκλωσης και το my computer) στην επιφάνεια εργασίας; Τι; Πρέπει να ξέρω κάτι πριν πάω εκεί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
Και τι κάνατε; Format; Τους εξηγούσαν τη σημαίνουν τα βελάκια που είναι δίπλα από κάθε εικονίδιο (εκτός από τον κάδο ανακύκλωσης και το my computer) στην επιφάνεια εργασίας; Τι; Πρέπει να ξέρω κάτι πριν πάω εκεί;
σου απαντησα..... δε πρεπει να ξερεις κατι συγκεκριμενο... απλα μαθαινεις πως να κινησε σε word excel internet κτλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Και τι κάνατε; Format; Τους εξηγούσαν τη σημαίνουν τα βελάκια που είναι δίπλα από κάθε εικονίδιο (εκτός από τον κάδο ανακύκλωσης και το my computer) στην επιφάνεια εργασίας; Τι; Πρέπει να ξέρω κάτι πριν πάω εκεί;

Προφανώς ούτε format ούτε τίποτα τόσο "επιστημονικό" :P

κάνουνε word, excel, power point κτλ :P

ΜΗΝ ΠΑΣ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ. ΔΕΝ ΣΟΥ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ. ΤΙΠΟΤΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Προφανώς ούτε format ούτε τίποτα τόσο "επιστημονικό" :P

κάνουνε word, excel, power point κτλ :P

ΜΗΝ ΠΑΣ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ. ΔΕΝ ΣΟΥ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ. ΤΙΠΟΤΑ.
Πάντως έχεις δίκιο(εσύ και οι υπόλοιποι που υποστηρίζετε την ίδια άποψη!)
ΑΝ θες παίρνεις το manual!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Εγώ ένα πτυχίο θέλω στην πληροφορική.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top