Πιστεύετε ότι τα παιδιά των καθηγητών είναι πιο "ευνοημένα" από τα άλλα παιδιά;

Dmzk

Δραστήριο μέλος

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 451 μηνύματα.
Ο τίτλος μιλάει από μόνος του... Στηρίξτε την απάντηση σας (αν είναι θετική) σε παραδείγματα...
Κατα την γνωμη μου τα παιδια των καθηγητων ειναι ευνοημενα.

1-Απαραδεκτο να εχουν καθηγητες τους ιδιους τους γονεις τους(εχουν ανεση λογου και το παιζουν οι σπουδαιοι)
2-Γιατι πηγαινουν στο ιδιο σχολειο που υπηρητουν οι γονεις τους;(εαν αυτο δεν ειναι στα ορια της κατοικιας τους)
3-Εξεταζονται πιο συχνα απο τα αλλα παιδια,αρα μαθαινουν πιο ευκολα.
4-Οι γονεις τους εχουν αμεση προσβαση με τους καθηγητες που τους διδασκουν οποτε γνωριζουν πιο ευκολα τις αδυναμιες των παιδιων τους και στοχευουν σε αυτες
5-Απο συζητησεις που γινονται μεταξυ καθηγητων γνωριζουμε οτι ειναι ελαστικοι στην προφορικη βαθμολογια κατα μια με δυο μοναδες (στα παιδια τους)Σπανια βλεπουμε αντικειμενικη βαθμολογια στα παιδια των καθηγητων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Είχαμε έναν χαζάδα που ήταν γιος του καθηγητή Τεχνολογίας.Στην τρίτη γυμνασίου που επιλέγαμε τι διευθυντές θέλουμε να γίνουμε εγώ και αυτός είχαμε επιλέξει το ίδιο.Ο καθηγητής της τεχνολογίας(και πατέρας του) έκανε την κλήρωση αλλα ποτε δεν μας έδειξε τα αποτελέσματα αυτής και ανακοίνωσε σαν νέο διευθυντή σχεδιασμού προϊόντων( :P) τον γιο του.Μπορεί να ακούγεται γελοίο αλλα πλήγωσε την παιδική ψυχή μου. :zilia::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
Κατα την γνωμη μου τα παιδια των καθηγητων ειναι ευνοημενα.

1-Απαραδεκτο να εχουν καθηγητες τους ιδιους τους γονεις τους(εχουν ανεση λογου και το παιζουν οι σπουδαιοι)
2-Γιατι πηγαινουν στο ιδιο σχολειο που υπηρητουν οι γονεις τους;(εαν αυτο δεν ειναι στα ορια της κατοικιας τους)
3-Εξεταζονται πιο συχνα απο τα αλλα παιδια,αρα μαθαινουν πιο ευκολα.
4-Οι γονεις τους εχουν αμεση προσβαση με τους καθηγητες που τους διδασκουν οποτε γνωριζουν πιο ευκολα τις αδυναμιες των παιδιων τους και στοχευουν σε αυτες
5-Απο συζητησεις που γινονται μεταξυ καθηγητων γνωριζουμε οτι ειναι ελαστικοι στην προφορικη βαθμολογια κατα μια με δυο μοναδες (στα παιδια τους)Σπανια βλεπουμε αντικειμενικη βαθμολογια στα παιδια των καθηγητων.

1)Ποιος στο ειπε αυτο.Μπορει το παιδι να ντρεπεται λογω του γονιου του
2)Εδω εχεις ενα δικιο.Αν και νομιζω οτι ολοι μπορουν να παρουν μεταγραφη σε αλλο σχολειο(Επισης τα περισσοτερα παιδια καθηγητων δεν θελουν να ειναι στο ιδιο κτηριο με αυτους.Τουλαχιστον οσα δεν ειναι ψωνια)
3)Τι μας λες;Και αν δεν εχει διαβασει το παιδι ξερεις τι ρεζιλι γινεται...
4)Και οι δικοι σου οι γονεις μπορουν να πανε να ρωτησουν τους καθηγητες για τις αδυναμιες σου κλπ
5)Εγω παντως ειχα φιλο γιο καθηγητη και στις εξετασεις ειχε γραψει για 20 στα μαθηματικα αλλα επειδη το υπολοιπα τμημα τα πηγε χαλια του εβαλε 18...Εσυ το λες αυτο δικιο;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Στο σχολείο μου ναι.:P
Αλλά δεν είναι καλό να κάνουμε γενικεύσεις,εξαρτάται κι από τον άνθρωπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmzk

Δραστήριο μέλος

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 451 μηνύματα.
1)Ποιος στο ειπε αυτο.Μπορει το παιδι να ντρεπεται λογω του γονιου του
2)Εδω εχεις ενα δικιο.Αν και νομιζω οτι ολοι μπορουν να παρουν μεταγραφη σε αλλο σχολειο(Επισης τα περισσοτερα παιδια καθηγητων δεν θελουν να ειναι στο ιδιο κτηριο με αυτους.Τουλαχιστον οσα δεν ειναι ψωνια)
3)Τι μας λες;Και αν δεν εχει διαβασει το παιδι ξερεις τι ρεζιλι γινεται...
4)Και οι δικοι σου οι γονεις μπορουν να πανε να ρωτησουν τους καθηγητες για τις αδυναμιες σου κλπ
5)Εγω παντως ειχα φιλο γιο καθηγητη και στις εξετασεις ειχε γραψει για 20 στα μαθηματικα αλλα επειδη το υπολοιπα τμημα τα πηγε χαλια του εβαλε 18...Εσυ το λες αυτο δικιο;:hmm:
Μπορει να ειναι μεμονωμες περιπτωσεις αυτα που λες. Αν εχουν τα κοτσια να μην φοιτησουν στο ιδιο σχολειο που υπηρητουν οι γονεις τους
Ολα τα αλλα που λες ειναι για το θεαθήναι. Εσυ μπορει να εχεις φιλους αλλα εγω τυχαινει να εχω καλυτερες πηγες.Παντως οπως και να εχει η μορφωση ειναι ταξικη.(Οσο για το 5 προφορικο βαθμο εγραψα διαβασε πρωτα και μετα μιλα.Και αν θυχτηκε τοσο πολυ και δικαιουταν 20 ξερεις υπαρχει και η αναβαθμολογηση εστω και στον γονιο του)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
Μπορει να ειναι μεμονωμες περιπτωσεις αυτα που λες. Αν εχουν τα κοτσια να μην φοιτησουν στο ιδιο σχολειο που υπηρητουν οι γονεις τους
Ολα τα αλλα που λες ειναι για το θεαθήναι. Εσυ μπορει να εχεις φιλους αλλα εγω τυχαινει να εχω καλυτερες πηγες.Παντως οπως και να εχει η μορφωση ειναι ταξικη.(Οσο για το 5 προφορικο βαθμο εγραψα διαβασε πρωτα και μετα μιλα.Και αν θυχτηκε τοσο πολυ και δικαιουταν 20 ξερεις υπαρχει και η αναβαθμολογηση εστω και στον γονιο του)

Οκ...Αλλα μην τα γενικευεις ολα.Υπαρχουν ολα τα ειδη μαθητων που εχουν γονιο καθηγητη αλλα δεν ειναι απαραιτητο να ειναι ετσι ή αλλιως.Συμφωνω πως υπαρχουν και τετοιοι αλλα...υπαρχουν και εξαιρεσεις αν αυτοι ειναι ο κανονας:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
στο δικο μου σχολειο ειναι ευνοημενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
στο δικο μου παραευνοημενα
!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Για εξηγησέ μας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jan templar

Νεοφερμένος

Ο jan templar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εξαρταται απο το γονιο και το σχολειο.περισυ ενας γιος δασκαλου βγηκε και σημαιοφορος και νηκιτης σε ισοβαθμια στη μαθηματικη εταιρια (στον διαγονισμο)(κανονικα επρεπε να πανε ολοι)(μαζι κι εγω)και παρολο που τα ειχε ολα 10 ηταν καλος μονο στα μαθηματικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

G!Ot@K/

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η giota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
στο δημοτικο παραευνοημενα ειδικα το ενα κοριτσι... στο γυμνασιο σχεδον καμια διακριση....ισως ειναι θεμα και του καθε καθηγητη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos127

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Στο δημοτικό δύο συμμαθήτριες του αδερφού μου έχουν δασκάλες μητέρες οι οποίες εργάζοναι σε αυτό το σχολείο... Μπορώ να πω πως, τουλάχιστον βαθμολογικά, ευνοούνται αρκετά

Στο γυμνάσιο μου μπορώ να πω οτι υπήρξε μια μικρή εύνοια όσον αφορά τη βαθμολογία δύο μαθητών που οι μητέρες τους ήταν φιλόλογοι στο ίδιο σχολείο, αλλα τα παιδιά φαίνεται πως το άξιζαν και δεν πήραν το βαθμό λόγω του οτι οι μητερες τους ήταν συναδέλφοι με τους άλλου καθηγητές

Γενικότερα όμως, αυτή η κάποια εύνοια παύει να υπάρχει έαν ο γονιός σου δεν εργάζεται στο σχολείο όπου φοιτάς.

Επίσης μπορεί όχι μόνο εύνοια να μη σου δείχνουν οι καθηγητές, αλλά όπως είπαν πολλοί, να σε έχουν στη μπούκα

Πάντως το καλό όταν έχεις γονιό καθηγητή είναι ότι σε βοηθάει πάρα πολύ στο σπίτι σε εργασίες κλπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
φυσικά και είναι ευνοημένα!!είναι το κλασικό που λένε οι γονείς τους(γεια σας συνάδελφος)και κάτι άλλο ,οι περισσότεροι καθηγητές ξέρουν από την αρχή της σχολικής χρονιάς ποιων μαθητών οι γονείς τους είναι καθηγητές και αρχίζουν νωρίς νωρίς τις διακρίσεις .Είχα αναγκαστεί να μοιράζομαι απουσιολόγια με άτομα που έγραφαν σε όλα σχεδόν τα διαγωνίσματα λιγότερο από μένα.πφφφφφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
μερικές φορές ναι αλλά οχι πάντα:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jeddruller

Νεοφερμένος

Ο Jeddruller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Aχ τώρα τι μου θυμίζεις πάλι....

ΝΑΙ τα παιδιά των καθηγητών είναι πιο ευνοημένα...

λοιπόν....στο τμήμα μου είχαμε έναν γιο της λυκειάρχησσας...και πως έγινε να μαζευτούν οι καλύτεροι καθηγητές στο τμήμα μας δεν ξέρω :lol:

ΣΥΝ το ότι όλοι ήθελαν άδειες κτλ και έπρεπε να τα έχουν καλά μαζί της...αλλά αυτή δν καθότανε,κ έτσι, οργάνωνε τραπέζια κάθε κυριακή και καλούσε καθηγητές....

ε τώρα.....γίνεται να μην τον είχαν ευννοήσει; πείτε μου!!


απλά..........τα παιδιά των καθηγητών ευνοούνται για την σημαία κτλ


Η δικαίωση των υπολοίπων έρχεται στα κάγκελα του σχολείου μετά τις πανελλήνιες ;)

Πρώτος και σημαιοφόρος ήταν, την είχε δει ο πιο έξυπνος απ' όλους κτλ και ήρθε 6ος ή 7ος... ενώ εγώ ήρθα 3ος ;) (ναι, μου την δίνει όταν οι καθηγητές συμπεριφέρονται στα παιδιά των άλλων καθηγητών λες και είναι οικογένεια,λες και εμείς είμαστε 5 χρονών κ "κατώτεροι" )

χωρίς φυσικά να συμβαίνει αυτό με όλους τους καθηγητές...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
για τα παιδα καθηγητων ναι ευνοουνται γιατι ειναι μετριοι δεν συμμετεχουν πολυ(σε ολα τα μαθημα εκτος τον αγγλικων) γραφουν 18 στα διαγωνισμα και 17 και παιρνουν 20.ομως τα παιδια αυτα στο σχολειο μου ειναι αλλης σχολης.αλλα οσοι το αξιζουν με γεια τους με χαρα τους.

ναι το πιστευω ομως για αυτους που το παιρνουν με την αξια τους οχι




επισης να πω οτι ο πατερας τους ειναι ακτι σαν αρχηγος των καθηγητων και εχουν βαλει καλους βαθμους γτ 4 νομους του σολωνα δν εγραψε και εγραψε 20 και ξεχασε και χρονολογιες και εγω με 1 ονομα που ξεχασα και 1 προταση για τον μετοικιον δεν εγραψα και πηρα 19και μονο αυτα βγαλανε απο ολο το σχολειο 20
το ιδιο και σε ενα αλλο σχολειο


αλλα την αξια μου την ξερω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
επισης να πω οτι ο πατερας τους ειναι ακτι σαν αρχηγος των καθηγητων και εχουν βαλει καλους βαθμους γτ 4 νομους του σολωνα δν εγραψε και εγραψε 20 και ξεχασε και χρονολογιες και εγω με 1 ονομα που ξεχασα και 1 προταση για τον μετοικιον δεν εγραψα και πηρα 19και μονο αυτα βγαλανε απο ολο το σχολειο 20
το ιδιο και σε ενα αλλο σχολειο

αλλα την αξια μου την ξερω και χεστηκα στο λυκειο θα πατωσουν

Αλήθεια, αν τα διάβαζε όλα αυτά ένας τυχαίος περαστικός χωρίς να έδινε έμφαση πουθενά, θα νόμιζε ότι δεν είμαστε σε σχολείο αλλά σε στρατόπεδο! Ο διαχωρισμός των μαθητών με γονείς καθηγητές από τους υπόλοιπους μαθητές είναι κάτι παραπάνω από προφανής εδώ.

Λοιπόν, καταρχήν, γιατί τόσο μίσος και απέχθεια? Αυτό το θέμα με τους βαθμούς μας έχει κάνει τόσο ανταγωνιστικούς, ώστε να φτάνουμε να φθονούμε τους άλλους και να ψάχνουμε για ψεγάδια στον τρόπο βαθμολόγησής τους. Δηλαδή, τί άλλο θα ακούσουμε!

Αν νιώθετε ότι η αδικία είναι τόσο μεγάλη, αναφερθείτε σε έναν σχολικό σύμβουλο ή τέλος πάντων στο σχολείο σας γενικά. Μπορεί όντως ένα παιδί να το αξίζει το 20! Τι σημασία έχει, τώρα, η φράση "δεν έγραψε τις τέσσερις λέξεις από τη σελίδα 187 κάτω δεξιά δίπλα στο κίτρινο κουτάκι ενώ εγώ τις έγραψα και πήρα 19 κι αυτός 20"? Έχετε σκεφτεί καθ'όλου πως αυτά που λέτε δεν είναι σοβαρά? Και ακόμη, ότι ο βαθμός στον οποίο ασχολείστε με το θέμα καταντά γελοίος?

Οι καθηγητές είναι, ως επί το πλείστον, δίκαιοι. Μπορεί να μην σας φαίνονται έτσι ή να σας φαίνονται κάπως αλλιώς, αλλά το γεγονός ότι βαθμολογούν τους άλλους καλύτερα από εσάς με άδικο τρόπο πρέπει να το στηρίξετε με επιχειρήματα, όχι εικασίες. Αν πράγματι έχετε δίκιο, τότε το θέμα είναι άξιο προσοχής από το σχολείο και, πιστέψτε με, θα βγείτε κερδισμένοι. Αν όμως νομίζετε ότι είναι ευνοημένα τα παιδιά των καθηγητών επειδή σας φάνηκε κάτι έτσι, εκλάβατε κάτι αλλιώς ή απλώς οδηγηθήκατε σε μια εικασία από ένα (συνήθως τυχαίο) περιστατικό κτλ., δεν θα βγείτε πουθενά.

Επειδή όμως υπάρχουν και τέτοια περιστατικά, όπως είπα, απευθυνθήτε στους αρμόδιους του σχολείου σας με βάσιμες αποδείξεις.

Στην τελική, να σας πω πόσο μετράει ο βαθμός του γυμνασίου για τις πανεπιστημιακές σχολές? Περίπου στο 0%. Ή τουλάχιστον, πολύ πολύ λίγο. Στις τελευταίες τάξεις του Λυκείου, όπου οι βαθμοί και γενικότερα τα πράγματα σοβαρεύουν, δεν τίθεται θέμα ευνόησης -ειδικά στις πανελλήνιες. Αν γίνει, αποτελεί σοβαρό παράπτωμα και μπορεί να οδηγήσει μέχρι και σε απολύσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
μερικές φορές ναι αλλά οχι πάντα:nono:

εντάξει,πάντως σε μεγάλο βαθμό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SA-96

Νεοφερμένος

Ο Αθηναγόρας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Ο τίτλος μιλάει από μόνος του... Στηρίξτε την απάντηση σας (αν είναι θετική) σε παραδείγματα...
Είμαι σε ιδιωτικό σχολείο και η κόρη του διευθυντή -καλή μαθήτρια- είναι στο τμήμα μου και οι δάσκαλοι δεν κάνουν καμιά διάκρισή
++Βγάλαμε και οι δύο ίδιο βαθμό (19 10/12):xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Όχι!!Ίσα ίσα που πολλές φορές οι γονείς των παιδιών αυτών είναι αυστηροί μαζί τους για να μην δίνουν δικαιώματα..πολλές φορές όμως οι υπόλοιποι καθηγητές υποστηρίζουν το συγκεκριμένο παιδί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top