Πιστεύετε στο Θεό;

Πιστεύετε στο Θεό;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 360)
  • Ναι

    Ψήφοι: 186 51.7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 174 48.3%

Kostas Tsig

Νεοφερμένος

Ο Kostas Tsig αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Ρε παιδιά τότε εξηγήστε μου αυτό, πως γίνεται να ΜΗΝ πάει κανείς με το μέρος του Θεού εφόσον όλοι θα πάνε με το μέρος του? άλλο ένα θέμα που δεν βγάζει νόημα...
δηλαδη ο Χιτλερ πχ...πηγε με το μερος του ??:P..τωρα δεν ξερω μπορει να πηγε..δεν μπορω να κρινω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Λαθος μου..σφαλμα μου μεγαλο...ολοι οι ανθρωποι κανουν σφαλματα..γιτι εσυ εχεις διαβασει ολο τα θεωρηματα και της αποδειξεις και ολα τα επιστημονικα?

Όχι, και γι'αυτό ακριβώς, σε αντίθεση με σένα, δεν εκφέρω γνώμη για πράγματα που δεν ξέρω.

Ξεκίνησες ένα προηγούμενο μήνυμά σου λέγοντας "πάρε διάβασε την Αγία Γραφή". Με κάνεις να αμφιβάλλω όμως αν έχεις δει έστω και το εξώφυλλο απ'την Αγία Γραφή.

Κλείνουμε λοιπόν το ischool και διάβασμα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
Ανθρώπινες ψευδαισθήσεις, πότε μην υποτιμάς τη δύναμη και επιρροή που έχουν στον άνθρωπο. Πραγματικά ως ένα σημείο μπορώ να πω πως σας ζηλεύω, πρέπει να 'ναι τόσο ωραία να είστε τόσο σίγουροι για κάτι τόσο παράλογο. Τι να πω ignorance is bliss...

Για μενα δεν προκειται περι ανθρωπινων ψευδαισθησεων....Αν ηταν ετσι καθε αδυναμος χαρακτηρας θα αναγκαζοταν να πιστεψει για να νιωσει καλα και ασφαλης...και ομως ποσοι αδυναμοι συναισθηματικα ανθρωποι ειναι αθεοι..και αντιθετως,ποσοι ισχυροι χαρακτηρες, ποσοι επιστημονες εχουν πιστη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Δεν νομιζω πως ο Θεος μας αντιμετωπιζει εναν εναν...καθε ατομο ξεχωριστο...γι Αυτον πιστευω πως ειμαστε ενα ολον...η ανθρωποτητα...αρα και τα αθωα πλασματα που δεν βλαπτουν κανεναν αλλα βλαπτονται τα παθαινουν ολα αυτα εξαιτιας των αλλων ανθρωπων....αν το συνολο των ανθρωπων ηταν σωστο δεν θα υπηρχε κακο προφανως...
Εχει ευθυνη.....και συμφωνα με τη Διαθηκη θα κατεβει ξανα στη Γη ο Ιησους για να αναλαβει αυτην την ευθυνη..

Γιατί να μην μας αντιμετωπίζει έναν έναν? Γιατί βαριέται ή γιατί δεν έχει την δύναμη? Μήπως σε αυτήν την περίπτωση πρέπει να αναγνωρίσουμε ότι δεν είναι Παντοδύναμος και φέρετε ανθρώπινα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Tsig

Νεοφερμένος

Ο Kostas Tsig αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Όχι, και γι'αυτό ακριβώς, σε αντίθεση με σένα, δεν εκφέρω γνώμη για πράγματα που δεν ξέρω.

Ξεκίνησες ένα προηγούμενο μήνυμά σου λέγοντας "πάρε διάβασε την Αγία Γραφή". Με κάνεις να αμφιβάλλω όμως αν έχεις δει έστω και το εξώφυλλο απ'την Αγία Γραφή.

Κλείνουμε λοιπόν το ischool και διάβασμα :)
μονο που εχω δει πολλα εξωφυλλα :D... τεσπα δεν βγαζει πουθενα αυτη η συζητηση..οποιος θελει πιστευει,οποιος δεν θελει οχι....απλως λεω την γνωμη μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
μονο που εχω δει πολλα εξωφυλλα :D... τεσπα δεν βγαζει πουθενα αυτη η συζητηση..οποιος θελει πιστευει,οποιος δεν θελει οχι....απλως λεω την γνωμη μου!

Είναι απλό, δε γίνεται να αυτοαποκαλείσαι Χριστιανός αν δεν έχεις διαβάσει την Αγία Γραφή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Αφου θα τον εβλεπε μπροστα του...και θα του ελεγε γεια σου ειμαι ο Θεος....και γιατι να μην ειναι ψευδαισθηση ολο αυτο που ζει....ε για πες μου?

Φίλε Κώστα μήπως έχει φύγει από το θέμα και προσπαθείς να εξηγήσεις τα ανεξήγητα?

Η συζήτηση είναι ωραία, είχα καιρό να παρω μέρος σε ένα τέτοιου είδους argument.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
Γιατί να μην μας αντιμετωπίζει έναν έναν? Γιατί βαριέται ή γιατί δεν έχει την δύναμη? Μήπως σε αυτήν την περίπτωση πρέπει να αναγνωρίσουμε ότι δεν είναι Παντοδύναμος και φέρετε ανθρώπινα?

Οταν ερθει η καταλληλη στιγμη(Δευτερα Παρουσια) θα κριθουμε ενας ενας ολοι μας...τωρα ειμαστε στο σταδιο που παρατηρει πως πραττει η ανθρωποτητα..ετσι, οταν ερθει ο Ιησους στη Γη θα διδαξει οσα πρεπει συμφωνα με την εποχη....δεν φερεται ανθρωπινα...μπορει να πλασει κανενας ανθρωπος ενα νεο συμπαν και ενα νεο ειδος ζωης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris Black

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Chris Black αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
προσευχησου να επεμβει.....οι μοναχοι στο Αγιον Ορος κανουν τοσες μετανοιες και προσευχες για να φτασουν να δουν τον Χριστο..μην τα θελεις ολα τοσο ετοιμα...πρεπει να προσευχηθεις για ολοκληρο τον κοσμο..να σωθουν και να τους προστατευσει ο Θεος......
Θες να μου πεις δηλαδή ότι αν κάτσω σπίτι μου, αράξω και προσευχηθώ, ο θεός τότε θα ενδιαφερθεί, εμένα περίμενε, θες να μας τρελάνεις? δε μπορώ να το εξηγήσω αλλιώς. Δηλαδή τόσοι αθώοι άνθρωποι στον κόσμο που βιώνουν καθημερινά τον πόνο και την απελπισία δεν προσεύχονται στο θεό? (ή δε προσεύχονται στον σωστό θεό? γιατί ο θεός είναι λίγο diva σ'αυτά τα θέματα)
Μήπως πρέπει όλοι στον κόσμο να ψάλουν το τη υπερμάχω και να βαφτιστούν ορθόδοξοι χριστιανοί για να κουνηθεί ο θεός σου?Καλά μας κοροϊδεύεις, σοβαρέψου λίγο, παρακαλώ...
Σε τελική ανάλυση τόσα χρόνια προσεύχονται οι πιστοί στον κόσμο για μια αλλαγή αλλά δε νομίζω να έγινε τίποτα και ξαναλέω, σοβαρέψου...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Tsig

Νεοφερμένος

Ο Kostas Tsig αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Φίλε Κώστα μήπως έχει φύγει από το θέμα και προσπαθείς να εξηγήσεις τα ανεξήγητα?

Η συζήτηση είναι ωραία, είχα καιρό να παρω μέρος σε ένα τέτοιου είδους argument.
εσυ δεν μου απαντησες ομως σε αυτο που σε ρωτησα πρωτος.....ολα εξηγουνται μονα τους.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Οταν ερθει η καταλληλη στιγμη(Δευτερα Παρουσια) θα κριθουμε ενας ενας ολοι μας...τωρα ειμαστε στο σταδιο που παρατηρει πως πραττει η ανθρωποτητα..ετσι, οταν ερθει ο Ιησους στη Γη θα διδαξει οσα πρεπει συμφωνα με την εποχη....δεν φερεται ανθρωπινα...μπορει να πλασει κανενας ανθρωπος ενα νεο συμπαν και ενα νεο ειδος ζωης?

Και ποιος ο λόγος να κριθούμε αν τελικά όλοι θα πάμε με το μέρος του?:confused:
Αν συγκρίνουμε όλα τα μηνύματα σου το ένα με το άλλο θα γίνει μπέρδεμα γιατί στο καθένα λες κάτι διαφορετικό που αναιρεί το προηγούμενο.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Ρε παιδιά έλεος πια με αυτό το θέμα.

Πρώτα απ'όλα δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αυτοί που δεν πιστεύουν προσπαθούν απεγνωσμένα να περάσουν το ίδιο και στους υπόλοιπους.
Δεν πρόκειται να πάρω θέση στο θέμα.Αν πιστεύω ή όχι στο Θεό είναι δική μου υπόθεση και δε νομίζω ότι ενδιαφέρει κανέναν άλλο.Και δε θα πρεπε κιόλας.
Τα άτομα που πιστεύουν ότι υπάρχει Θεός καλά κάνουν και το πιστεύουν.Πρόβλημά τους.Τώρα αν κάποιοι δεν μπορούν με τίποτα να πιστέψουν ότι κάποτε υπήρξε ένας που έλεγε ότι είναι ο υιός του Θεού και έκανε το νερό κρασί καλά κάνουν.Όντως δεν είναι λογικό σύμφωνα με αυτά που ξέρουμε σήμερα αλλά γι'αυτό λέγεται πίστη.Και η πίστη δεν είναι για όλους κακά τα ψέματα.Δεν είναι εύκολο και χρειάζεται πολύ δύναμη για να υποστηρίξεις αυτά που πιστεύεις.Και αυτή τη δύναμη απλά δεν την έχουν όλοι.Τώρα αν ορισμένοι νιώθετε έξυπνοι και ανώτεροι κάνοντας υποτιμητικά σχόλια σε κάτι που για πολλούς είναι ιερό αποκαλώντας το Θεό τους σαδιστή,ψεύτη και ό,τι άλλο οκ τι να πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
εσυ δεν μου απαντησες ομως σε αυτο που σε ρωτησα πρωτος.....ολα εξηγουνται μονα τους.....
Με συγχωρείς φίλε αν δεν είδα κάτι, αν λες για τους πολέμους σου απάντησα ήδη, αν λες για κάτι άλλο ξαναπέστο γιατί δεν το πήρε το μάτι μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris Black

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Chris Black αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Αν τον ειχες μπροστα σου τον Θεο θα πιστευες?
Αν τον είχα μπροστά μου θα του έριχνα κάτι χριστοπαναγίες και δε θα ήξερε από που να φύγει...:P:P:P
Σοβαρά τώρα, αν τον έβλεπα μπροστά μου, αν έριχνε μάννα εξ ουρανού σε όλους του πεινασμένους αυτού του κόσμου, αν μετέτρεπε όλα τα οπλικά συστήματα και όπλα γενικά σε πολύχρωμες μυρωδάτες ανθοδέσμες, αν παρείχε μια ασφαλή ζωή στον κάθε κατατρεγμένο και αδικημένο από τον κόσμο, τότε ναι ίσως θα σκεφτόμουν να πιστέψω.:)
Ααα επίσης αν η γιαγιά μου είχε @ρχίδια@ θα γ@μαγε τον παππού μου..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Ρε παιδιά έλεος πια με αυτό το θέμα.

Πρώτα απ'όλα δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αυτοί που δεν πιστεύουν προσπαθούν απεγνωσμένα να περάσουν το ίδιο και στους υπόλοιπους.
Δεν πρόκειται να πάρω θέση στο θέμα.Αν πιστεύω ή όχι στο Θεό είναι δική μου υπόθεση και δε νομίζω ότι ενδιαφέρει κανέναν άλλο.Και δε θα πρεπε κιόλας.
Τα άτομα που πιστεύουν ότι υπάρχει Θεός καλά κάνουν και το πιστεύουν.Πρόβλημά τους.Τώρα αν κάποιοι δεν μπορούν με τίποτα να πιστέψουν ότι κάποτε υπήρξε ένας που έλεγε ότι είναι ο υιός του Θεού και έκανε το νερό κρασί καλά κάνουν.Όντως δεν είναι λογικό σύμφωνα με αυτά που ξέρουμε σήμερα αλλά γι'αυτό λέγεται πίστη.Και η πίστη δεν είναι για όλους κακά τα ψέματα.Δεν είναι εύκολο και χρειάζεται πολύ δύναμη για να υποστηρίξεις αυτά που πιστεύεις.Και αυτή τη δύναμη απλά δεν την έχουν όλοι.Τώρα αν ορισμένοι νιώθετε έξυπνοι και ανώτεροι κάνοντας υποτιμητικά σχόλια σε κάτι που για πολλούς είναι ιερό αποκαλώντας το Θεό τους σαδιστή,ψεύτη και ό,τι άλλο οκ τι να πω.

Μα κανείς δεν προσπαθήσει να πείσει κανέναν για τίποτα, μια απλή συζήτηση κάνουμε με βάση την θρησκεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Θες να μου πεις δηλαδή ότι αν κάτσω σπίτι μου, αράξω και προσευχηθώ, ο θεός τότε θα ενδιαφερθεί, εμένα περίμενε, θες να μας τρελάνεις? δε μπορώ να το εξηγήσω αλλιώς. Δηλαδή τόσοι αθώοι άνθρωποι στον κόσμο που βιώνουν καθημερινά τον πόνο και την απελπισία δεν προσεύχονται στο θεό? (ή δε προσεύχονται στον σωστό θεό? γιατί ο θεός είναι λίγο diva σ'αυτά τα θέματα)
Μήπως πρέπει όλοι στον κόσμο να ψάλουν το τη υπερμάχω και να βαφτιστούν ορθόδοξοι χριστιανοί για να κουνηθεί ο θεός σου?Καλά μας κοροϊδεύεις, σοβαρέψου λίγο, παρακαλώ...
Σε τελική ανάλυση τόσα χρόνια προσεύχονται οι πιστοί στον κόσμο για μια αλλαγή αλλά δε νομίζω να έγινε τίποτα και ξαναλέω, σοβαρέψου...;)

Δεν πρέπει μόνο να προσευχόμαστε, πρέπει να κάνουμε και πράξεις, αλλιώς δεν καταφέρνουμε τίποτα. Συν αθηνά και χείρα κίνει που λένε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Tsig

Νεοφερμένος

Ο Kostas Tsig αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Θες να μου πεις δηλαδή ότι αν κάτσω σπίτι μου, αράξω και προσευχηθώ, ο θεός τότε θα ενδιαφερθεί, εμένα περίμενε, θες να μας τρελάνεις? δε μπορώ να το εξηγήσω αλλιώς. Δηλαδή τόσοι αθώοι άνθρωποι στον κόσμο που βιώνουν καθημερινά τον πόνο και την απελπισία δεν προσεύχονται στο θεό? (ή δε προσεύχονται στον σωστό θεό? γιατί ο θεός είναι λίγο diva σ'αυτά τα θέματα)
Μήπως πρέπει όλοι στον κόσμο να ψάλουν το τη υπερμάχω και να βαφτιστούν ορθόδοξοι χριστιανοί για να κουνηθεί ο θεός σου?Καλά μας κοροϊδεύεις, σοβαρέψου λίγο, παρακαλώ...
Σε τελική ανάλυση τόσα χρόνια προσεύχονται οι πιστοί στον κόσμο για μια αλλαγή αλλά δε νομίζω να έγινε τίποτα και ξαναλέω, σοβαρέψου...;)
Και ποιος εισαι εσυ που δινεις διαταγες?μια χαρα σοβαρος ειμαι για μενα......αν ο ανθρωπος τα θελει ολα ετοιμα και δεν βαλει μυαλο,δεν συνειδητοποιησει οτι σκοτωνει τοσα ατομα και δεν βοηθαει τους πεινασμενους..εε δεν φταιει ο Θεος αλλα ο ανθρωπος....αυτος πρεπει να αλλαξει απο μονος του..γιατι και να επεμβει ο Θεος..ο ανθρωπος δεν θα εχει αλλαξει μεσα του..δεν θα εχει συγκινηθει!δεν ξερω εγω αυτα πιστευω...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Μα κανείς δεν προσπαθήσει να πείσει κανέναν για τίποτα, μια απλή συζήτηση κάνουμε με βάση την θρησκεία.

Με συγχωρείς αλλά το παρακολουθώ το θέμα εδώ και αρκετή ώρα και μπορώ να σου πω ότι φαίνεται ξεκάθαρα το τι συμβαίνει.Τώρα αν έχεις πωρωθεί τόσο στο να αποδείξεις ότι έχεις δίκιο και πόσο λάθος και χαζοί είναι οι άλλοι και δεν το βλέπεις οκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Tsig

Νεοφερμένος

Ο Kostas Tsig αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Με συγχωρείς φίλε αν δεν είδα κάτι, αν λες για τους πολέμους σου απάντησα ήδη, αν λες για κάτι άλλο ξαναπέστο γιατί δεν το πήρε το μάτι μου
εχουμε μπερδεψει τα μπουτια μας εδω μεσα!! :P

Ενα τελευταιο και τελος...η πιστη ειναι βιωμα!αν δεν την ζησεις..δεν καταλαβαινεις τι παει να πει!!και εγω πιστευω το εχω ζησει και εχω αλλαξει ως ανθρωπος..προσπαθω δηλαδη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Με συγχωρείς αλλά το παρακολουθώ το θέμα εδώ και αρκετή ώρα και μπορώ να σου πω ότι φαίνεται ξεκάθαρα το τι συμβαίνει.Τώρα αν έχεις πωρωθεί τόσο στο να αποδείξεις ότι έχεις δίκιο και πόσο λάθος και χαζοί είναι οι άλλοι και δεν το βλέπεις οκ.

Από τον τόνο σου βλέπω ότι εσύ έχεις πωρωθεί στο να αποδείξεις ότι οι υπόλοιποι είμαστε πωρωμένοι. Εγώ σε κάθε μου ποστ μιλούσα τεκμηριωμένα με γνώμονα την κοινή λογική και δεν προσπάθησα να αλλάξω ούτε νοοτροπίες ούτε τα "πιστεύω". Μια κουβέντα κάνουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top